Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boże widzisz a nie grzmisz.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hello ;) Mam taka propozycje co do zmiany w jednym z punktów a mianowicie przekrecenie liter w wulgaryzmach. No karać za to to troche nie ten tego. Jak ja napiszę Wuj was to obchodzi to skąd może moderator wiedziec czy ja na prawdę nie miałem na myśli wujka :D . Proszę o zastanowienie się nad tą propozycja ;)



#2 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A który to geniusz za to karze?

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hello ;) Mam taka propozycje co do zmiany w jednym z punktów a mianowicie przekrecenie liter w wulgaryzmach. No karać za to to troche nie ten tego. Jak ja napiszę Wuj was to obchodzi to skąd może moderator wiedziec czy ja na prawdę nie miałem na myśli wujka :D . Proszę o zastanowienie się nad tą propozycja ;)



Cokolwiek zrobisz nie świntusz ^^,



#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

cegła.


Temat nie raz był już poruszany i nie ma sensu znowu się wykłócać o zmianę regulaminu piaskownicy :)

Użytkownik convers edytował ten post 21.06.2013 - 20:30


#5

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A który to geniusz za to karze?


Strzelam w ciemno, że Adolf Connor. Choć nie zdziwiłbym się, jakby i inni zaczęli to praktykować idąc za tym "wzorcowym zachowaniem". Sam zacząłem tego używać (inwersja w bluzgach), bo to świetny pomysł. Myślałem, że i wilk będzie syty i owca cała, tymczasem widzę, że ptaszek ze mnie, nie pasterz.

#6

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wuj Ci w zupę...dosypał soli ;)

Użytkownik szczyglis edytował ten post 21.06.2013 - 20:47




#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A który to geniusz za to karze?


Strzelam w ciemno, że Adolf Connor. Choć nie zdziwiłbym się, jakby i inni zaczęli to praktykować idąc za tym "wzorcowym zachowaniem". Sam zacząłem tego używać (inwersja w bluzgach), bo to świetny pomysł. Myślałem, że i wilk będzie syty i owca cała, tymczasem widzę, że ptaszek ze mnie, nie pasterz.


Regulamin przewiduje kary za wulgaryzmy, czy to wykropkowane czy nie. Kazdy w miare inteligentny czlowiek czytajacy post zorientuje sie o co chodzi, czy to bedzie "wuj mnie to obchodzi" czy inny zwrot wykropkowany. Wykropkowanie nie zmienia faktu, ze delikwent chce pobluzgac a to niedozwolone na tym forum.
Eldim, wystawiasz sobie slabe swiadectwo, jezeli nie potrafisz nie uzywac wulgaryzmow.



#8

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zabranianie wulgaryzmów Polakom to jak zabronić muzułmanom się modlić. Kultura wypowiedzi owszem wymaga powściągliwości w używaniu niecenzuralnych zwrotów, ale większość skryptów forów oferuje wbudowaną autocenzurę, która predefiniowane słowa zamienia np. na [beep] czy [cenzura] (lub nawet ****).

Wtedy bezpodstawne byłoby karanie np. za użycie słowa, którego nie obejmuje cenzura, bo to już błąd w systemie i wina Administracji. Zamknęłoby to też furtkę w postaci przestawiania liter, czy zamiany np. "u" na "v" lub dwa "o" w popularnym przecinku. Wystarczyłby punkt zakazujący omijanie autocenzury.

Z drugiej strony karanie za używanie słów, które i tak są z automatu wykropkowywane też jest według mnie skrajnie głupie, bo po co wtedy ta autocenzura?

#9

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szanowni Państwo, ta kwestia była już wielokrotnie wałkowana na forum i naprawdę szkoda Państwa czasu na kolejne dysputy.

Wszystkim żywo zainteresowanym tematyką wulgaryzmów szczerze polecam przeczytanie posta, który swego czasu popełnił Amontillado. Najlepiej kilka razy w celu utrwalenia wiadomości :)

Dołączona grafika









Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych