Skocz do zawartości


Zdjęcie

Xbox One, PS4.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#46

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To chyba rozwieje wszelkie wątpliwości :D



#47 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

asp, mody pff, chłopie wbijam na moddb i zasysam sobie remejk pierwszego hl za free - bo mod :D Gra a raczej mod tłucze jakościowo konsolowy bulszit srogo. I my takie rzeczy mamy za darmoszke, baa dosłownie oddawane są nam całe silniki vide Source lub UE (chociaż ten drugi obsługuje też w tej wersji konsolki, ale pokaż mi gierkę za free, na UE i na xklocka która prezentuje sobą coś więcej niż skaczę z miejsca na miejsce i mam fun) Popatrz tam sobie na moddb co jest, i zapomnij o czymś takim na swojej konsoli, proszę bardzo szperaj bo działach xbox albo ps, wejdź, zobacz co jest dla was, jest wielkie NIC taka jerst prawda, mody biją konsole totalnie i pomijasz argument, który w moim przypadku zadecydował o tym, żeby wydać 1500zł na PC a nie na tańśzego klocka + wódkę, dokładnie 5 lat temu. Jasne, od tamtej pory zainwestowałem w podzespoły trochę grosza ale tylko dlatego, że zbrickowałem płytę główną modyfikowanym biosem, tak samo popsułem grafike - przez głupotę i niewiedzę, ale za to teraz już wiem jak to działa, straciłem troszkę kasy, i wiem co się da zrobić ze sprzętem w 100%. Takie rzeczy nie są możliwe na konsoli, ten sprzęt (w tym momencie mówię raczej o nowym klocku niż o plejstacji, Sony zaczęło dostrzegać problem) jest dla totalnch niedzielnych graczy i tyle, to przez konsole pojawiły się takie badziewia jak press x to win, sezon passy, dlc, regeneracja zdrowia i brak apteczek w grach, mógłbym tak wymieniać bez końca, zepsuliście gaming, dzięki waszym badziewiom spod telewizorów gry są uproszczone jak dla upośledzonych 10 latków, cholera jasna co za fun z gier kiedy naciskasz spacje jak Maciek z klanu a wszystko robi się samo? Życie samo się odnawia, wszystko jest zrobione teraz tak, żeby jacyś debile byli zadowoleni. Zaprzeczysz temu? Powiesz, że plotę głupoty? Każdy kto chociaż minimalnie obserwuje to co się dzieje w tym temacie wie jak jest. Wypowiadam się z perspektywy kogoś, kto w jeszcze 2012 roku miał PC i Xboxa 360. Pamiętam tylko rozczarowanie, tylko to mi dała ta konsola.

PS za tę konsolkę nabyłem geforce i zasilacz co służy mi to teraz :D

Użytkownik Rolland edytował ten post 19.06.2013 - 00:39


#48

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

asp, mody pff, chłopie wbijam na moddb i zasysam sobie remejk pierwszego hl za free - bo mod :D Gra a raczej mod tłucze jakościowo konsolowy bulszit srogo. I my takie rzeczy mamy za darmoszke, baa dosłownie oddawane są nam całe silniki vide Source lub UE (chociaż ten drugi obsługuje też w tej wersji konsolki, ale pokaż mi gierkę za free, na UE i na xklocka która prezentuje sobą coś więcej niż skaczę z miejsca na miejsce i mam fun) Popatrz tam sobie na moddb co jest, i zapomnij o czymś takim na swojej konsoli, proszę bardzo szperaj bo działach xbox albo ps, wejdź, zobacz co jest dla was, jest wielkie NIC taka jerst prawda, mody biją konsole totalnie i pomijasz argument, który w moim przypadku zadecydował o tym, żeby wydać 1500zł na PC a nie na tańśzego klocka + wódkę, dokładnie 5 lat temu. Jasne, od tamtej pory zainwestowałem w podzespoły trochę grosza ale tylko dlatego, że zbrickowałem płytę główną modyfikowanym biosem, tak samo popsułem grafike - przez głupotę i niewiedzę, ale za to teraz już wiem jak to działa, straciłem troszkę kasy, i wiem co się da zrobić ze sprzętem w 100%. Takie rzeczy nie są możliwe na konsoli, ten sprzęt (w tym momencie mówię raczej o nowym klocku niż o plejstacji, Sony zaczęło dostrzegać problem) jest dla totalnch niedzielnych graczy i tyle, to przez konsole pojawiły się takie badziewia jak press x to win, sezon passy, dlc, regeneracja zdrowia i brak apteczek w grach, mógłbym tak wymieniać bez końca, zepsuliście gaming, dzięki waszym badziewiom spod telewizorów gry są uproszczone jak dla upośledzonych 10 latków, cholera jasna co za fun z gier kiedy naciskasz spacje jak Maciek z klanu a wszystko robi się samo? Życie samo się odnawia, wszystko jest zrobione teraz tak, żeby jacyś debile byli zadowoleni. Zaprzeczysz temu? Powiesz, że plotę głupoty? Każdy kto chociaż minimalnie obserwuje to co się dzieje w tym temacie wie jak jest. Wypowiadam się z perspektywy kogoś, kto w jeszcze 2012 roku miał PC i Xboxa 360. Pamiętam tylko rozczarowanie, tylko to mi dała ta konsola.

PS za tę konsolkę nabyłem geforce i zasilacz co służy mi to teraz :D


A teraz powiedz wszystkim jak Twój post odnosi się do tematu "Xbox One, PS4.". Pleciesz głupoty.
Zasyśnij sobie jeszcze remejk gta4 bo na gta5 troszkę poczekasz.

Żeby nie było, że nie na temat, narazie posiadam xKlocka360 i nie narzekam, ale obecna polityka MS nic a nic nie zachęca mnie do nabycia XbOne, liczę, że PS4 wygra wyścig o klientów i tym samym da porządnego pstryczka w nos tym zachłannym burakom z Redmond :P

#49

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zepsuliście gaming, dzięki waszym badziewiom spod telewizorów gry są uproszczone jak dla upośledzonych 10 latków


To cały rynek się zepsuł, konsolowy i pcetowy. Konsole są od zawsze i gry na nie nie były upraszczane.

#50

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

:)

Xklocek będzie o 300 zł droższy ;)

@ImpacT

Rynek zaczął się psuć przez gigantyczną sprzedaż prostych i łatwych gierek, twórcy idąc tym tropem, zaczęli implementować ułatwienia by podnieść sprzedaż zasłużonych już marek - tak by było one dostępne dla szerszego grona odbiorców.
Patrząc na wręcz ogromna sprzedaż np serii Mario(super mario bros, mario party - jezus maria, komu się chce tracić pieniądze na xxxx część tego samego banału) to na prawdę się zastanawiam, co się stało z graczami :|
Bestellery to dalej Mario, Pokemony, kolejne CoDy, jakieś gry do tańca na Kinekcie, a skoro są z tego pieniążki, a wkładu nie było zbyt wiele, to czemu nie połączyć bardziej ambitnych tytułów z banalym gejmplejem, wtedy i fani serii i casuale będą wywalać pieniądze. Sukcessss.

Użytkownik Tsührer edytował ten post 19.06.2013 - 13:36




#51

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podałeś jako przykład mario(oczywiście nie party ;)) i pokemony a to są właśnie jedne z najtrudniejszych gier(trzeba zagrać żeby najpierw oceniać)

#52

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okropnie trudne, pokemony przechodziłem po kolei w wieku 11-12 lat ;D



#53

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

xbox-srixboks...
...Pegasus to jest to!!!


Teraz pytanie do szanownych konsolowców-czy posiadacie same konsole czy też macie PC-ta? Zauważyłem że konsola jest miłym dodatkiem uzupełniającym PC-ta. Mniej lub bardziej potrzebny dodatek ale to zawsze dodatek który nie zastępuje zwykłego stacjonarnego kompa...

#54

drvector.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm tak czytam ten temat i nie moge zrozumiec jednego, osobiscie nie mam konsoli a to z bardzo prostego powodu, gdzie tu gry typu WoW, Guild Wars, Runes of Magic i inne fajne mmorpgi, nie mowcie konsolowcy ze to jakies niszowe produkcje bo gra w to miliony osob na calym swiecie, jakos nie widze tez ogarniecia tego na padzie, druga kwestia, MODy, moge przechodzic po raz nty Fallouta 3, New Vegas, Skyrima czy starego juz Obliviona, niby gry ktore na konsole tez sa ale na pc przechodze te giery tylko dla modow ktore zmieniaja gre nie do poznania a jednak jest to dalej nasz ukochany tytul, jest to na konsoli wszystko? bo na pc nie ma chyba giery ktora w jakis sposob nie byla by przez kogos zmodowana. Gdzie HOMM 3 ?;)
Nie jestem juz tak bardzo mlody bo mam 33 lata ale lubie grac i gral bede dopoki bede widzial, slyszal i mogl klikac w klawisze bo na tym wszystkim dorastalem, dobrze ktos napisal ze ludzie jeszcze starsi beda ogladali tv czy rozwiazywali krzyzowki, ja wiem ze bede gral zamiast ogladac ten sam crap w tv, pamietam czasy ZX Spectrum, Atari, C64 i innych pozniejszych komputerow i jak juz weszly konsole (mowie ambitniejsze konsole a nie konsolki pokroju Pegasusa) to od samego poczatku temat byl dla mnie nie do ogarniecia, tak po prostu, moze czym skorupka za mlodu nasiaknie... ;)
Po drugie karty graficzne w pc juz od dawna maja hdmi wiec jaki problem zapodac sobie giere na tv? Mozna grac smialo na 50 calach w tytuly ktorych konsola nie ogarnia ;) a i samego pcta mozna zapodac do takiej obudowy ze bedzie ozdoba salonu i nikt nawet nie pomysli ze kryje sie tam bestia ktora pociagniesz crysisa czy bioshocka w ultra detalach a jak Ci sie znudzi to wyrenderujesz grafike w 3D Maxie;)
Napisal ktos ze 150 zl kosztuje roczny abo na giery na konsole i ze niby mozna ich pobrac niecale 50 w ramach tej oplaty, nie znam sie ale jesli to prawda to w tym wzgledzie pc lezy jak lancuch na budowie i tutaj trzeba przyznac konsoli wygrana, chociaz z drugiej strony, rok ma ok 52 tygodni, trzeba by bylo byc nie lada desperatem i maso zeby ogarnac 50 tytulow w 52 tygodnie a miec zeby miec to jednak dziekuje postoje, wole kupic jedna gre na 3 miechy i budzet domu tez nie ucierpi a jak gra sie w mmorpgi to mozna grac i 2 lata w ten sam tytul:)
A jako ze od czasu do czasu lubie powrocic do totalnej klasyki komputerow to jak zainstalowalem winuae czy dosboxa i pokazalem swojej drugiej polowce ze czasy Super Froga, Ricka Dangerousa czy starego Mario dzieki takim emulatorom nie umarly myslalem ze moja Pani nigdy nie oderwie sie od kompa, tego wlasnie mi brakuje na konsolach i jesli dalej beda szly ta droga to nigdy w zyciu takiego sprzetu nie kupie bo i po co?
Dla autora tematu moge powiedziec tyle ze zadna konsola nie da Ci tego co pc za 2500 moj kolego;)

Użytkownik drvector edytował ten post 20.06.2013 - 00:10


#55

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

M$ potwierdził oficialnie zero systemu antyużywek, i nie trzeba łaczy się z netem raz na 24/h zrezygnowali z tego już pod naciskiem graczy.

http://news.xbox.com/2013/06/update

Do kolegi wyżej z twojego postu wynika jedno, nie odróżniasz podstawowej rzeczy, nie każdy chce grać w stare gry (sam lubię bo to także moje dzieciństwo, jednak na konsoli mi to nie potrzebne) poza tym konsola jest do grania i zawsze do tego była tworzona, PC to sprzęt wielozadaniowy porównanie "bo na konsoli można tylko grać" czy temu podobne są że tak powiem bez sensu. Czemu? bo pc także jest do grania i ja osobiście do niczego innego go nie mam no i do internetu ale przeglądarke mam też na xbox 360 więc na jedno wychodzi. Fakt nie ma wielu gier z PC troche szkoda. Jeżeli ktoś chce mieć sprzęt tylko do grania to jak najbardziej konsola, a jak chce pracować także na nim to PC proste.
Sam posiadam dobrego lapka i x360, jest mi źle? nie ponieważ na laptopie robie co mam robić a na konsoli gram i myślę żę każdy szanujący się użytkownik sprzętu także ma takie podejście do sprawy, co innego jak komuś po prostu szkoda kasy na pc czy konsole, ale wtedy niech nie pisze że jedno czy drugie jest gorsze ;)

Użytkownik SRardom edytował ten post 20.06.2013 - 05:40


#56

eXistance.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

- Gry na Xbox One będą działać dokładnie tak samo jak na Xboksie 360, będzie można grać w nie offline

- Koniec z koniecznością logowania się raz na 24 godziny

- Znika sprawdzanie autentyczności gier

- Połączenie internetowe jest wymagane tylko przy pierwszym ustawianiu konsoli

- Wszystkie ściągnięte gry będą funkcjonować identycznie w online i offline

- Brak restrykcji związanych ze sprzedażą lub wymianą gier

- Rezygnacja z blokady regionalnej


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, premiery wersji cyfrowych będą się odbywały w ten sam dzień, co premiery pudełkowe. W wersje cyfrowe będzie można grać offline. Z kolei pudełkowe będą wymagały do grania płyty.

#57

drvector.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

M$ potwierdził oficialnie zero systemu antyużywek, i nie trzeba łaczy się z netem raz na 24/h zrezygnowali z tego już pod naciskiem graczy.

http://news.xbox.com/2013/06/update

Do kolegi wyżej z twojego postu wynika jedno, nie odróżniasz podstawowej rzeczy, nie każdy chce grać w stare gry (sam lubię bo to także moje dzieciństwo, jednak na konsoli mi to nie potrzebne) poza tym konsola jest do grania i zawsze do tego była tworzona, PC to sprzęt wielozadaniowy porównanie "bo na konsoli można tylko grać" czy temu podobne są że tak powiem bez sensu. Czemu? bo pc także jest do grania i ja osobiście do niczego innego go nie mam no i do internetu ale przeglądarke mam też na xbox 360 więc na jedno wychodzi. Fakt nie ma wielu gier z PC troche szkoda. Jeżeli ktoś chce mieć sprzęt tylko do grania to jak najbardziej konsola, a jak chce pracować także na nim to PC proste.
Sam posiadam dobrego lapka i x360, jest mi źle? nie ponieważ na laptopie robie co mam robić a na konsoli gram i myślę żę każdy szanujący się użytkownik sprzętu także ma takie podejście do sprawy, co innego jak komuś po prostu szkoda kasy na pc czy konsole, ale wtedy niech nie pisze że jedno czy drugie jest gorsze ;)


Ja nie napisalem ze gram tylko w stare gry, napisalem ze na pc mozna to i tamto a na konsoli nie, to juz roznica i wcale nie znaczy ze na pc gorzej niz na konsoli bo po prostu na konsoli najnormalniej w swiecie nie pomloce w moje ulubione mmorpgi, wiec rozchodzi sie o to ze nawet konsolowiec jesli lubi tak jak ja mmorpgi to i tak musi kupic pc a jesli chce grac w najnowsze tego typu tytuly to tez musi wydac troche kasy na sprzet bo najnowsze sieciowki maja juz miodna grafe i nie traca juz myszka jak np wymieniony przezemnie wczesniej WoW, wiec musi wydac podwojnie bo wyda i na konsole i na pieca, konsole kupi tylko dla tych kilku tytulow ktore wyszly na jego sprzet a to jest jak dla mnie bezsens bo watpie czy sa to tytuly az tak epickie i miodne w grywalnosci zeby warto bylo kupowac slecjalnie dla nichkonsole za 2k, a w cala reszte zagra bez najmniejszych problemow na pc i jak bedzie bardzo chcial poczuc konsolowy klimat to kupi pada i podlaczy kompa do tv i bedzie sie czul jakby mial konsole z nieporownywalnie wiekszymi mozliwosciami.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych