Skocz do zawartości


szo to za podszywacz ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może warto by kiedyś zastanowić się nad ograniczeniem w wysyłaniu PW dla nowo zarejestrowanych..

Cenna uwaga. Limit nałożony -- choć może niekoniecznie na wysyłanie PW do nowych użytkowników, ale przez nowych :)

Do mnie wysłał aż dwa... Po co?
Up@ Myślę, że nowicjusze powinni mieć okres karencji. Również przy rejestracji, przydałby się "utrudniacz", sprawdzający, czy jesteś człowiekiem, czy maszyną.

Utrudniacze są od zawsze w postaci zestawu pytań wymagających użycia Google'a albo Wikipedii (typu: rok uznawany za początek Młodej Polski). Dziś doszła jeszcze weryfikacja za pomocą reCaptchy.



#17

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Może warto by kiedyś zastanowić się nad ograniczeniem w wysyłaniu PW dla nowo zarejestrowanych..

Cenna uwaga. Limit nałożony -- choć może niekoniecznie na wysyłanie PW do nowych użytkowników, ale przez nowych :)


Nie rozumiem tej wymiany poglądów, czy może mi to ktokolwiek przetłumaczyć na "nasze"?

Dziękuje.

A w temacie, to ja gościowi odpisałem, tak z normalnej uprzejmości, bo tego wymaga kóltóra osobista, no i wiecie co?
...a się okazało, iż dziedziczę 5% kopalni diamentów jako jedyny z grona wybrańców.

#18

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tej wymiany poglądów, czy może mi to ktokolwiek przetłumaczyć na "nasze"?


Chyba bardziej na "Twoje"...
Rzadko kto jest wstanie ogarnąć Twój tok rozumowania-ja przynajmniej nie daje rady.

...a się okazało, iż dziedziczę 5% kopalni diamentów jako jedyny z grona wybrańców.

Gratulacje!
Złoże znajduje się na Ziemi czy na księżycu Jowisza?
Mi ta sprawa śmierdziała od razu-jakim cudem mój profil może być interesujący-przecież jest całkowicie goły i pospolity...

Interesuje mnie inna kwestia-czas otrzymanej korespondencji u mnie było to o 16.39-inni otrzymali w podobnym czasie?

#19

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja takie adresy od razu blokuję, jeżeli nie trafiają do spamu. Generalnie najgorsze było, jak dostałam spam z własnego adresu, to dopiero chamstwo. Bałam się, że ktoś mi się włamał na maila! Ale to tylko podszywanie się -.-


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych