Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świadomy Sen - Czy to w ogóle możliwe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ćwiczę przy nagraniu Adama Bytofa - Indukcja LD.
Wczorajszej nocy słuchając nagrania przez jakąś chwilę zupełnie odpłynąłem,poczułem jakby moje ciało nagle wpadło w jakąś przestrzeń. Nie wiem czy to podobne do LD czy OOBE - Grunt,że coś się dzieje ! :)

A Wy - Korzystacie z nagrań j.w ? Co o takim sposobie sądzicie ?


Też jestem fanką Bytofa, ale nie nadaje się on (przynajmniej w moim przypadku), do LD :( owszem, relaksuje, można poczuć lekkość, wrażenie spadania, ale ja LD nie miałam jak słuchałam tej indukcji...
Jednak dzis po południu miałam fałszywe przebudzenie i niemal weszłam w LD, bo skapnęłam się, że to sen. jak to zrobiłam? Od rana czytałam w łóżku i nie wychodziłam nigdzie. Zrobiłam się senna i w ciepłym kocyku, wygodnie, zasnęłam xP I nagle-buch, prawie LD. Popołudniowe drzemki chyba się przydają.
I z alkoholem też prawda, jak już tu pisałam, jedno piwo, a w nocy non-stop sny, więc zwiększa się prawdopodobieństwo LD.
  • 0

#47

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie zwróciłem w sumie uwagi czy po piwku mam sny . Dzisiaj wieczorem chętnie spróbuję ;p
  • 0

#48

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzisiaj rozpoczynam projekt Morfeusz 2.0. Poprzednia wersja eksperymentu doprowadziła mnie 2 lata temu do pierwszego LD po jednym tygodniu od momentu rozpoczęcia. Tym razem mam zamiar zastosować kilka dodatkowych środków, które mogą pozytywnie wpłynąć na przebieg projektu.

Ktoś z was planuje podobne działania w najbliższym czasie?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych