Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bush z trudem trzyma język za zębami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Gunner.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny



Bush zapytany o ostatnie wydarzenia w Bostonie, mówi że początkowo obawiał się że to kolejny spi... . Po chwili zakłopotania, Bush decyduje się użyć określenia "wysoce zorganizowany atak" :) Musi mu być ciężko ukrywać prawdę przez tyle lat. Z drugiej strony Bush nigdy nie wydawał się być błyskotliwym człowiekiem.

Użytkownik Gunner edytował ten post 02.06.2013 - 11:34

  • 5

#2

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Człowiek się przejęzyczył a spiskowcy już szukają kolejnego tematu na 10 lat rozmów i przekonywania, że Bush to reptilianin. Tak samo jego żonka której oczy raczej wyrażają modlitwę o rozum niż cokolwiek innego, zapewne nie ma nawet pojęcia o czym on mówi i po prostu stara się ładnie wyglądać obok. Takie filmiki to dla mnie śmiech na sali.
  • 1

#3

Gunner.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przejęzyczył haha
My nie jesteśmy spiskowcami. Ty właśnie starasz się wybielić jednego z nich. Bush był zwykłą marionetką prawdziwych spiskowców.

Użytkownik Gunner edytował ten post 02.06.2013 - 11:43

  • -1

#4

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spisek, nie spisek czy to ważne? Stało się i nic tego nie zmieni, a każde dociekanie czy to był spisek czy nie, nie ma sensu.
  • -12

#5

Joxter.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Spisek, nie spisek czy to ważne? Stało się i nic tego nie zmieni, a każde dociekanie czy to był spisek czy nie, nie ma sensu.


Z takim podejściem ludzie zawsze będą kontrolowanii przez władzę, nawet jeśli ta nie ma nic na sumieniu...

Użytkownik Joxter edytował ten post 02.06.2013 - 17:03

  • 10

#6

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście nie przywiązywałbym wagi do tego co mówi Bush.
W końcu jest on jedynym na świecie człowiekiem, który przyznał się, że uderzenie pierwszego samolotu (w północną wieżę) oglądał w telewizji... rankiem, 11 września :roll:


http://www.youtube.c...h?v=TFPOstgw3rk


To dopiero jest "przejęzyczenie" :mrgreen:
  • 2



#7

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale wydarzenia w Bostonie były bardzo podejrzane.

Mam wrażenie, że wybuchy podczas maratonu miały odwrócić uwagę od jakiś istotnych wydarzeń (równocześnie były jakieś ataki na ludność cywilną w Afganistanie) lub usprawiedliwić jakieś przyszłe wydarzenia (czyżby Czeczenia miała być następna po Iraku i Afganistanie?).

Zamachowiec zbyt szybko zginął. Dziwne, że nie złapano go żywcem. Ale przecież martwy nic nie powie.
  • 0



#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cały czas widzę nowe tematy nt. Bostonu, jeśli ktoś jest na czasie i widzi przynajmniej część z tych tematów może być pewny, że na kilometr coś śmierdzi. Tak samo jak podrobione zdjęcia gdzie plecak był wymazany w programie czy "przypadkowe" wypadniecie 2 agentów fbi z helikoptera.
  • 1



#9

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko fajnie i pięknie, ale takie przejęzyczenie brać za coś arcypoważnego to już lekka przesada. Może jednak nie jest aż tak głupi i wiedział, że jak dokończy słowem conspiracy to właśnie zaczną się znów jakieś rewolucyjne teorie, a chciał tego uniknąć i zmienił wyrażenie. Jak dla mnie każdy jest człowiekiem i może się pomylić.
  • 1

#10

Gunner.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Cały czas widzę nowe tematy nt. Bostonu, jeśli ktoś jest na czasie i widzi przynajmniej część z tych tematów może być pewny, że na kilometr coś śmierdzi. Tak samo jak podrobione zdjęcia gdzie plecak był wymazany w programie czy "przypadkowe" wypadniecie 2 agentów fbi z helikoptera.


dokładnie
Dodam jeszcze, że ponad 20 członków SEALs team 6 zaangażowanych w "zabicie" Bin Ladena również zginęło w wypadku helikoptera.

a tutaj jeszcze kolejne niewinne przejęzyczenie


Wszystko fajnie i pięknie, ale takie przejęzyczenie brać za coś arcypoważnego to już lekka przesada. Może jednak nie jest aż tak głupi i wiedział, że jak dokończy słowem conspiracy to właśnie zaczną się znów jakieś rewolucyjne teorie, a chciał tego uniknąć i zmienił wyrażenie. Jak dla mnie każdy jest człowiekiem i może się pomylić.


no każdy może zinterpretować to na swój własny sposób. Skoro uważasz, że to nic nie znaczące przejęzyczenie... w porządku. Pamiętaj jednak, że Bush wielokrotnie opowiadał kłamstwa ws. 9/11.
  • 5

#11

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spisek, nie spisek czy to ważne? Stało się i nic tego nie zmieni, a każde dociekanie czy to był spisek czy nie, nie ma sensu.

Gdyby na 9/11 to by się zakończyło to może by to miało trochę sensu...gdyby...

Rządy ciągle sobie tymi wydarzeniami gębę wycierają, uważają za wciąż aktualny pretekst do wszystkich działań. 9/11 stało się sztandarem usprawiedliwiającym wszelkie negatywne działania.

http://www.youtube.com/watch?v=0YOh-rpvjYg

Jak ludzie popadną w zbyt dużą stagnacje to im się przypomina że terroryści są wszędzie i mogą każdego zaatakować:

http://www.youtube.com/watch?v=bccPeFWZHc4&list=PL131CA5D59F398964

W Londynie i Madrycie były podobne schematy co podczas 9/11.

Nas żołnierze jadą ginąć za granice aby chronić interesy biznesmenów a nie walczyć z wyimaginowanym terroryzmem. Terrorystami są przedstawiciele naszych i obcych (cywilizowanych) rządów. Oni nas straszą i nami manipulują.
Generalnie-brak rozliczenia z przeszłością jest przyzwoleniem dla dalszej zbrodniczej praktyki możnych tego świata.

Pamiętaj jednak, że Bush wielokrotnie opowiadał kłamstwa ws. 9/11.


Poza nim był wspomniany Rumsfeld oraz Condoleezza i Cheney
http://www.youtube.com/watch?v=voHKLdKl6_I
  • 1

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam tylko takie pytanie do zwolenników zamachowej wersji ataku w bostonie. Skoro ten oraz wiele innych ataków takich jak np. 9/11 to spiski, sztucznie reżyserowane przez rząd USA albo innych, to skąd w takim razie taka olbrzymia akcja przeciwko ludności muzułmańskiej? Z tego co piszecie wynika, że nie ma się powodów żeby bać się islamu.
  • -7



#13

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro ten oraz wiele innych ataków takich jak np. 9/11 to spiski, sztucznie reżyserowane przez rząd USA albo innych, to skąd w takim razie taka olbrzymia akcja przeciwko ludności muzułmańskiej?

Jeżeli od samego początku obarcza się za to winą islamistów, a jako dowód podaje np. nagrania cieszących się z ataku na WTC Muzułmanów (wiemy już dzisiaj, że były to nagrania prawdziwe ale nie dotyczyły absolutnie wydarzeń 9/11), to chyba normalne jest, że ludzie to kupują bez cienia refleksji... W końcu przecież podali to w telewizji i prasie... czyli to MUSI być prawda... Nie tak?
A jeżeli ludzie to kupują, to oczekują też, że ich rząd coś z tym zrobi... W końcu było to najbardziej traumatyczne dla Amerykanów wydarzenie w XX wieku.
A co robi rząd? Robi dobrze swoim obywatelom (na ich wyraźna prośbę i przy ich zdecydowanym poparciu) - czyli trzepie Muzułmanów aż wióry lecą....

Co Cię w tym dziwi?

Z tego co piszecie wynika, że nie ma się powodów żeby bać się islamu.

Nikt tego nie napisał - przynajmniej ja nie zauważyłem - byłbym wdzięczny za wskazanie chociaż jednego cytatu, który by potwierdzał Twoje słowa :roll:
No, chyba, że jest to Twój autorski wniosek - wtedy OK, chociaż nie przerzucaj na nas odpowiedzialności za to, że na podstawie jakichś informacji wysnuwasz błędne wnioski :roll:
  • 3



#14 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano


Z tego co piszecie wynika, że nie ma się powodów żeby bać się islamu.


Nikt tego nie napisał - przynajmniej ja nie zauważyłem - byłbym wdzięczny za wskazanie chociaż jednego cytatu, który by potwierdzał Twoje słowa :roll:
No, chyba, że jest to Twój autorski wniosek - wtedy OK, chociaż nie przerzucaj na nas odpowiedzialności za to, że na podstawie jakichś informacji wysnuwasz błędne wnioski :roll:



kochany
Wszystko jasno napisał, że wierząc iż zamachów dokonał rząd przeczymy samym sobie w kwestii islamu (ja też w to wierzę - ale do islamu nic nie mam, nie widzę zagrożenia ) i pisałam o tym w innych postach.

Jak można zrzucać odpowiedzialność za terroryzm na islamistów, skoro według teorii spiskowej pod którą, tak wielu z nas się podpisało: a wystarczy wejść na tematy pokrewne obwiniające rząd USA za całokształt. Jest tego wiele na forum, o to właśnie chodziło Wszystkowi.
Więc albo rząd USA współpracuję z islamistami, albo żadnego terroryzmu z ich strony nie ma i nie było. Jedyne co jest to konflikt palestyńsko-izraelski, jednak ten trwa od zarania dziejów.

A, że USA pcha się w wojny i wojenki mniejszego i większego kalibru każdy o tym wie, pcha się tam gdzie widzi korzyści majątkowe. Pokazali to już na przykładzie Iraku i Afganistanu.
Nie wiem czy pamiętasz kolego jak to było na początku z tymi wojnami, przez lata USA współpracował z ich przywódcami póki miał wyłączny monopol na ropę. Nikomu to nie przeszkadzało, aż do czasu..zmiany rządów w tych krajach..i nagle mamy terroryzm itd itp..
Cofnij się wstecz i poczytaj troszkę o tych konfliktach. Choćby taki Irak, zanim Husajn objął rządy Ameryce świetnie się współpracowało z nafciarzami z Iraku, ale gdy Sadam postanowił znacjonalizować firmy amerykańskie, to wznieciło konflikty między krajami.
Sadam nie był w ciemię bity z wykształcenia prawnik miał swoje wizję kraju i nie chciał władzy a szczególnie pieniędzy z ropy dzielić z Ameryką. Tak kończy każdy kto się przeciwstawi USA.
Przejęli władzę wsadzili tam swoich frajerów i jest jak jest..niekończąca się wojna.


Edit: polecam ten film, "czarne złoto" z 2011 roku. bardzo ładnie pokazuję jak to było z ropą od początku, jej wydobycie, a szczególnie jak swoje macki położyła na niej Ameryka. Może to rozjaśni przyczyny konfliktu amerykańsko - irackiego.

Użytkownik mroova edytował ten post 04.06.2013 - 09:43

  • 0

#15

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam tylko takie pytanie do zwolenników zamachowej wersji ataku w bostonie. Skoro ten oraz wiele innych ataków takich jak np. 9/11 to spiski, sztucznie reżyserowane przez rząd USA albo innych, to skąd w takim razie taka olbrzymia akcja przeciwko ludności muzułmańskiej? Z tego co piszecie wynika, że nie ma się powodów żeby bać się islamu.


Samo to że doją socjal, domagają się szariatu i nawet jakby nie byli agresywni to zmienianie etniczności kraju to zbrodnia. A nie że skoro ktoś nie wierzy w oficjalną wersję WTC to już musi uważać że muzułmanie są cacy :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych