Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to za kryptyda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem opis takiej kryptydy:
Ma wysmukłe, długie ręce i nogi, czarną obsydianową skórę, może upodobnić się do dowolnej osoby generując wokół siebie hologram przez oddziaływanie na umysł otoczenia. Odpowiada za opętania.
  • -2

#2

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

moze chodzi ci o Slendermana?? na niektorych starych zdjeciach mozna go znalesc... tak jakby nawiedzał... zazwyczaj na zdjeciach sa dzieci

Dołączona grafika


spogladajac na minusy widze ze tu na forum moga byc tylko super hiper mega naukowcy zas ludzie ktorzy staraja sie pomoc szukajac w internecie jakichs informacji na temat zadanego pytania zostaja odrazu z gory na doł zjechani



widać nie liczą sie tu chęci...

Użytkownik Slimok edytował ten post 21.05.2013 - 15:31

  • -1

#3

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znalazłem opis takiej kryptydy:
Ma wysmukłe, długie ręce i nogi, czarną obsydianową skórę, może upodobnić się do dowolnej osoby generując wokół siebie hologram przez oddziaływanie na umysł otoczenia. Odpowiada za opętania.


no opis to dokładny i wyczerpujący dałeś,

moze chodzi ci o Slendermana??



slenderman to postać stworzona na potrzeby gry,

Użytkownik Wilkołak edytował ten post 21.05.2013 - 10:13

  • -3

#4

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na potrzeby gry?

To już wykazywanie się wręcz obleśną arogancją. Historie o slendermanie istniały długo przed pojawieniem się tej kompletnie niestrasznej i nieciekawej gry.
Nie trzeba daleko szukać, mini serial na youtubie pod tytułem Marble Hornets. Wcześniej historie i zdjęcia. Na końcu była gra, nie na początku...
  • 2

#5

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Slenderman został wymyślony w ramach jakiegoś konkursu spory czas temu z tego co się orientuję, dopiero potem jego postać została "wskrzeszona"

"Pierwsze udokumentowane wzmianki pojawiły się na forum SomethingAwful w konkursie na stworzenie fikcyjnej historii o zjawiskach paranormalnych. Victor Surge 10 czerwca 2009 roku opublikował dwa spreparowane zdjęcia ze Slenderem w roli głównej[1]. Dziwaczny bohater tak bardzo spodobał się innym uczestnikom, że zaczął żyć własnym życiem w sieci." Żródło http://pl.wikipedia....iki/Slender_Man


Co do tematu, trochę to upodabnianie się do różnych postaci "śmierdzi " mi postacią z bajki, komiksu lub filmu jak kto woli X-man

Silverwolf może jakieś źródło?

Użytkownik SRardom edytował ten post 21.05.2013 - 11:32

  • 1

#6

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak nie slenderman to zalatuje mi postacia z gry "minecraft" z tym ze to edycja slendermana w posyaci Endermana jest obsydianowy itp itd
  • 0

#7

Terminat.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opis pasuje do dopplera z cyklu wiedźmińskiego ^^
btw: Mój pierwszy post! :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych