Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna twarz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

KamilS.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , chciałbym prosić was o opinie. Dzisiaj leżąc na łóżku , zauważyłem na żaluzji dziwne światło , tak jakby pasek(Nie jest to po raz pierwszy ), od razu chwyciłem po aparat i zrobiłem zdjęcie. Nie wiem czy to moja wyobraźnia , płata mi figle , jednak zauważam na tym zdjeciu jakby twarz. Zdjęcie orginalnie było bardzo jasne , pozwoliłem sobie je ściemnić , aby ,,twarz ,, była bardziej widoczna. Od razu chcę powiedzieć , że nie jestem trollem , chce po prostu dowiedzieć się co o tym myślicie.


http://screenshooter...4509621/fqanynr
http://screenshooter...4509621/yxpeoeo
http://screenshooter...4509621/ecbibqa
  • 0

#2

iksde.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie, na tym ostatnim zdjeciu widac twarz xD
  • 4

#3

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście bardzo dziwna twarz, szczególnie na ostatnim zdjęciu :lol Ja tam nic nie widzę, wygląda mi to na jakiś zaciek na ścianie, lub początek grzyba 8)
  • 0

#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo śmieszne panie "nie" trollu :D
  • 0

#5

KamilS.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie , ale zrobiłem jeszcze raz zdjecie , tego fragmenu ściany , i żadnej twarzy już nie było. Na 3 zdjęciu chciałem w miarę zaznaczyć , gdzie znajduje się twarz , nie wiem może po prostu widzę to co chce widzieć. Jeżeli będzie taka potrzeba, mogę wkleić orginalne zdjęcie , oraz te które zróbiłem chwilkę później.
  • 0

#6

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niedopatrzyłem się poniekąd tej "dziwnej twarzy" na dwóch pierwszych zdjęciach ale świetnie uchwycona twarz na trzeciej fotce całkowicie rozwiała moje wątpliwości. Gratuluję. I nie wiem dlaczego ktoś miałby uważać cię za trolla? Zdjęcia wręcz epokowe.
  • 0



#7 Gość_Wielki Imperator

Gość_Wielki Imperator.
  • Tematów: 0

Napisano

Możesz teraz zgarnąć jakąś wielką nagrodę za udokumentowanie zjawiska paranormalnego. Zgadzam się z przedmówcą - epokowe foty, zwłaszcza trzecia.

Użytkownik Wielki Imperator edytował ten post 19.05.2013 - 09:39

  • 0

#8

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie, nie naśmiewajmy się z każdego przypadku na tym forum. Zauważyłem, że ostatnio rośnie nam tutaj coraz większe grono super obiektywnych sceptyków. Nie zapominajmy, że to jest forum PARANORMALNE.PL, A NIE RACJONALISTA.PL.

Co do tematu, zdjęcia są zadziwiająco dobre. Co prawda nie pokazują tego dokładnie, ale zarys jest i ... śmiem stwierdzić, że nawet ten zarys na tym zdjęciu jest bardziej rewolucyjny niż większość doniesień wyłącznie słownych jakie pojawiły się w internecie itd.

Trzymam za ciebie kciuki i moje rady - obserwuj dalszą nadnaturalną aktywność we własnym domu, zamontuj sobie kamerę, nagrywaj coś, może dyktafon ?. Z każdego przypadku powinniśmy wyciskać siódme poty ! :D, powodzenia.
  • 1

#9 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

A co mamy wcale nie pisać :D ? Wtedy forum padnie i po robocie
  • 0

#10

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

^ wypowiadasz sie teraz na temat czy spamujesz trollu jeden? :)
  • 0

#11

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Daj orginalne zdjęcie którego nie ściemniłeś bo na tym nic nie widać.
  • 0



#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja się razem z tobą pobawię w znajdywanie twarzy.

Ja tej twarzy doszukałem się trochę gdzie indziej
Dołączona grafika


Tak swoją drogą doszukiwanie się w plamach na ścianie jakiś twarzy jest dziecinne.
  • 1



#13

przebudzenie.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, nie naśmiewajmy się z każdego przypadku na tym forum. Zauważyłem, że ostatnio rośnie nam tutaj coraz większe grono super obiektywnych sceptyków. Nie zapominajmy, że to jest forum PARANORMALNE.PL, A NIE RACJONALISTA.PL.

Co do tematu, zdjęcia są zadziwiająco dobre. Co prawda nie pokazują tego dokładnie, ale zarys jest i ... śmiem stwierdzić, że nawet ten zarys na tym zdjęciu jest bardziej rewolucyjny niż większość doniesień wyłącznie słownych jakie pojawiły się w internecie itd.

Trzymam za ciebie kciuki i moje rady - obserwuj dalszą nadnaturalną aktywność we własnym domu, zamontuj sobie kamerę, nagrywaj coś, może dyktafon ?. Z każdego przypadku powinniśmy wyciskać siódme poty ! :D, powodzenia.



Z tym montowaniem kamer, dyktafonów byłabym ostrożna, bo takie działania przyciągają duchy. Ludzie, którzy wręcz obsesyjnie poszukują zjawisk paranormalnych są swego rodzaju partalem dla innych istot.
  • 0

#14

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Ludzie, nie naśmiewajmy się z każdego przypadku na tym forum. Zauważyłem, że ostatnio rośnie nam tutaj coraz większe grono super obiektywnych sceptyków. Nie zapominajmy, że to jest forum PARANORMALNE.PL, A NIE RACJONALISTA.PL.

Co do tematu, zdjęcia są zadziwiająco dobre. Co prawda nie pokazują tego dokładnie, ale zarys jest i ... śmiem stwierdzić, że nawet ten zarys na tym zdjęciu jest bardziej rewolucyjny niż większość doniesień wyłącznie słownych jakie pojawiły się w internecie itd.

Trzymam za ciebie kciuki i moje rady - obserwuj dalszą nadnaturalną aktywność we własnym domu, zamontuj sobie kamerę, nagrywaj coś, może dyktafon ?. Z każdego przypadku powinniśmy wyciskać siódme poty ! :D, powodzenia.



Z tym montowaniem kamer, dyktafonów byłabym ostrożna, bo takie działania przyciągają duchy. Ludzie, którzy wręcz obsesyjnie poszukują zjawisk paranormalnych są swego rodzaju partalem dla innych istot.



A Ja myślę, że za dużo filmów się naoglądałaś za przeproszeniem. Niewiele wiemy o duchach i ogólnie o zjawiskach paranormalnych, ba - nawet nie wiemy czy to prawda, czy mistyfikacja ( lol ). Tym bardziej wątpię w speców od duchów.

I właśnie dlatego doradzam autorowi tematu żeby dogłębniej zbadał naturę zjawiska, które napotkał.
  • 0

#15

przebudzenie.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Ludzie, nie naśmiewajmy się z każdego przypadku na tym forum. Zauważyłem, że ostatnio rośnie nam tutaj coraz większe grono super obiektywnych sceptyków. Nie zapominajmy, że to jest forum PARANORMALNE.PL, A NIE RACJONALISTA.PL.

Co do tematu, zdjęcia są zadziwiająco dobre. Co prawda nie pokazują tego dokładnie, ale zarys jest i ... śmiem stwierdzić, że nawet ten zarys na tym zdjęciu jest bardziej rewolucyjny niż większość doniesień wyłącznie słownych jakie pojawiły się w internecie itd.

Trzymam za ciebie kciuki i moje rady - obserwuj dalszą nadnaturalną aktywność we własnym domu, zamontuj sobie kamerę, nagrywaj coś, może dyktafon ?. Z każdego przypadku powinniśmy wyciskać siódme poty ! :D, powodzenia.



Z tym montowaniem kamer, dyktafonów byłabym ostrożna, bo takie działania przyciągają duchy. Ludzie, którzy wręcz obsesyjnie poszukują zjawisk paranormalnych są swego rodzaju partalem dla innych istot.


A Ja myślę, że za dużo filmów się naoglądałaś za przeproszeniem. Niewiele wiemy o duchach i ogólnie o zjawiskach paranormalnych, ba - nawet nie wiemy czy to prawda, czy mistyfikacja ( lol ). Tym bardziej wątpię w speców od duchów.

I właśnie dlatego doradzam autorowi tematu żeby dogłębniej zbadał naturę zjawiska, które napotkał.



Filmy niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. A to, że nie widzimy duchów, nie oznacza, że nie istnieją. Nasz wzrok nie widzi wszystkich częstotliwości. Ja osobiście na powyższym zdjęciu żadnej twarzy nie widzę, ale nie uznaję automatycznie, że jej tam nie było. Oczywiście, należy przypatrzeć się dokładniej zjawiskom, które nas spotykają, ale montowanie kamer nie rozwiąze przyczyny ich powstawania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych