Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to jest normalne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie, którzy, np. tak, jak ja, nie lubią religii, są... w wielu przypadkach, bardziej moralni. A już ekstremalnymi przypadkami są ci ludzie z bardziej egzotycznych krajów. Co to ma być? To mnie dziwi, religia powinna być dobra dla ludzi i pomagać im, a z biegiem lat okazuje się, że często jest odwrotnie. Żal mi tych kobiet, zwierząt... A nekrofilię znów wplątujecie w homoseksualizm. Trup nie odmówi. Człowiek żywy-owszem. Kurde -.- Trupa porównywać z żywym cżłowiekiem. I tu nasuwa się myśl, że faceci (bo o kobiecie może jednej słyszałam nekrofilce) NIEKTÓRZY naprawdę traktują kobiety przedmiotowo, bo trup to tylko ciało. Jestem bardzo zła, że jestem człowiekiem, powinnam być czymś lepszym, bo brzydzi mnie ludzkość, coraz bardziej. Cóż. Bywa.
  • 0

#17

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, którzy, np. tak, jak ja, nie lubią religii, są... w wielu przypadkach, bardziej moralni. A już ekstremalnymi przypadkami są ci ludzie z bardziej egzotycznych krajów. Co to ma być? To mnie dziwi, religia powinna być dobra dla ludzi i pomagać im, a z biegiem lat okazuje się, że często jest odwrotnie. Żal mi tych kobiet, zwierząt... A nekrofilię znów wplątujecie w homoseksualizm. Trup nie odmówi. Człowiek żywy-owszem. Kurde -.- Trupa porównywać z żywym cżłowiekiem. I tu nasuwa się myśl, że faceci (bo o kobiecie może jednej słyszałam nekrofilce) NIEKTÓRZY naprawdę traktują kobiety przedmiotowo, bo trup to tylko ciało. Jestem bardzo zła, że jestem człowiekiem, powinnam być czymś lepszym, bo brzydzi mnie ludzkość, coraz bardziej. Cóż. Bywa.


Islam nie jest religią lecz totalitaryzm, militarystyczny, polityczny ekspansjonistyczny kult.

Islam nie jest religią pokoju
http://www.euroislam...religia-pokoju/
http://www.thereligi...-10-Reasons.htm

Islam nie jest religią ale obcym prawem
http://www.canadafre...p/article/27211

Islam nie jest religią, jak każda inna, oto dlaczego
http://www.reddit.co...ther_heres_why/

Użytkownik Crusader edytował ten post 20.05.2013 - 02:16

  • 0

#18

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krwawy muzułmański rytuał

  • 0

#19

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie chcę tego w Polsce te głupie polki zwożą tu tych <epitety>
  • 2

#20

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Normalne? Normalne? Hahaha najlepszy żart jaki dzisiaj słyszałem..

Użytkownik dasdasfwf edytował ten post 21.05.2013 - 17:14

  • 1

#21

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Stanowczo odradzam oglądanie w/w filmu-ryje psychikę na maksa

Dziękuję, już wiem, że obejrzę.

Może i w klasie czwartej wieść o czymś takim jak "obrzezanie kobiet" i "zabijanie żywego kurczaka" mogła mnie zaszokować. Jednak od tego czasu, po przejrzeniu różnych zasobów na GoreGrish, HCfor i BestGore nic mnie nie rusza. To, co jest w niektórych częściach internetu jest dużo bardziej krwawe i negatywnie zaskakujące niż sceny na początku tego tematu.

Nie wmawiajcie sobie, że świat jest idealny, a to się dzieje z dala od nas.

Wstawiam dla ludzi, którzy sobie wmawiają, że to się nie może dziać naprawdę. Z tych ciekawszych rzeczy co widziałam w internecie (opatrzone zdjęciami), a tu nie ma i są dużo gorsze niż zabicie kurczaka przez rozerwanie go poniżej:
ćwiartowanie noworodka maczetą, wyrzucanie dzieci/prawie płodów na śmietnik (Indie), oblewanie kwasem, oblanie twarzy dziecka wrzątkiem "za karę", wrzucenie dziecka na wentylator (raczej nie przypadkiem), obdzieranie ze skóry a potem ćwiartowanie (Meksyk), przywiązanie do drzewa 14-latki, pocięcie maczetą i zostawienie jej tak nago*, poćwiartowanie dziewczynki i wrzucenie do ścieków (Chiny), poderżnięcie gardła 8-letniemu synowi (został potem zlinczowany), zakopanie psa żywcem ze związanym pyskiem (uratowano go), zabicie dziecka szlifierką, zatłuczenie noworodka młotkiem, uduszone i zakneblowane niemowlę na śmietniku, zatrucie siebie i dzieci pestycydami (z niemozności ich utrzymania), ukamieniowanie pięciolatka, robienie sobie zdjęć przy wypatroszonym kocie.

I wiele, wiele innych, to tylko niektóre tematy z 6 z 13 stron na HCfor w jednym z działów.

Widziałem kilka dni temu zdjęcia z egzekucji lesbijek w Indonezji. Dla mnie egzekucja za preferencje jest bez sensu i nie wiem czemu to ma służyć, jeżeli ktoś nie żyje, to i tak go już publicznie nie napiętnują; wymuszanie zasad zastraszaniem i ogólnie budowanie autorytetu opartego na przemocy nie jest właściwe.

Większość z czynów, które wyżej wymieniłam (przypominam, że wszystkie miały dołączone zdjęcia lub wideo) miały miejsce w Azji/Ameryce Południowej, jednak w Europie był chociazby Armin Meiwes, Andriej Czikatiło, Maniacy z Dniepropietrowska, w Ameryce Północnej Ed Gein, Albert Fish, a z "nowszych" to Luka Magnotta. W internecie jest penetracja analna trupa, na TOR'ze pedofilia + eksponacja narządów płciowych noworodka płci żeńskiej (dość duża eksponacja), fellatio w wykonaniu kilkulatek, reszty nie wymienię, bo nie chcę mieć przykrych konsekwencji, jednak kilka dni temu ponownie zainstalowałem i zacząłem przeglądać, odinstalowałem jeszcze tego samego dnia i nie zamierzam tam wracać.

A tutaj kolejny przykład filmu, który miałem tę (nie)przyjemność oglądać jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku na kasetach VHS a teraz jest ogólnie dostępny dla każdego nawet najmłodszego widza YT.

Jaki?

Użytkownik McNugget edytował ten post 21.05.2013 - 19:16

  • 0

#22

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stanowczo odradzam oglądanie w/w filmu-ryje psychikę na maksa

Dziękuję, już wiem, że obejrzę.

:o :o :o
I jak? Luzik?

Może i w klasie czwartej wieść o czymś takim jak "obrzezanie kobiet" i "zabijanie żywego kurczaka" mogła mnie zaszokować. Jednak od tego czasu, po przejrzeniu różnych zasobów na GoreGrish, HCfor i BestGore nic mnie nie rusza. To, co jest w niektórych częściach internetu jest dużo bardziej krwawe i negatywnie zaskakujące niż sceny na początku tego tematu.

Z zabijaniem zwierząt miałem styczność od dziecka-obecnie jestem osobą od mokrej roboty. Jednak traktuje to jako konieczność, mniejsze zło a nie podnietę i spełnienie urojonych żądz.

Wstawiam dla ludzi, którzy sobie wmawiają, że to się nie może dziać naprawdę. Z tych ciekawszych rzeczy co widziałam w internecie (opatrzone zdjęciami), a tu nie ma i są dużo gorsze niż zabicie kurczaka przez rozerwanie go poniżej:
ćwiartowanie noworodka maczetą, wyrzucanie dzieci/prawie płodów na śmietnik (Indie), oblewanie kwasem, oblanie twarzy dziecka wrzątkiem "za karę", wrzucenie dziecka na wentylator (raczej nie przypadkiem), obdzieranie ze skóry a potem ćwiartowanie (Meksyk), przywiązanie do drzewa 14-latki, pocięcie maczetą i zostawienie jej tak nago*, poćwiartowanie dziewczynki i wrzucenie do ścieków (Chiny), poderżnięcie gardła 8-letniemu synowi (został potem zlinczowany), zakopanie psa żywcem ze związanym pyskiem (uratowano go), zabicie dziecka szlifierką, zatłuczenie noworodka młotkiem, uduszone i zakneblowane niemowlę na śmietniku, zatrucie siebie i dzieci pestycydami (z niemozności ich utrzymania), ukamieniowanie pięciolatka, robienie sobie zdjęć przy wypatroszonym kocie.

I wiele, wiele innych, to tylko niektóre tematy z 6 z 13 stron na HCfor w jednym z działów.

Kilka miesięcy temu google poszukiwało eksperta od wszelkiego typu okropności i zboczeń-z Twoją wiedzą i doświadczeniem możesz spytać się czy fucha jest wciąż aktualna. Na tym stanowisku następowała częsta rotacja-ludzie nie wytrzymują grzebania się takiej ilości brudów.

Widziałem kilka dni temu zdjęcia z egzekucji lesbijek w Indonezji. Dla mnie egzekucja za preferencje jest bez sensu i nie wiem czemu to ma służyć, jeżeli ktoś nie żyje, to i tak go już publicznie nie napiętnują; wymuszanie zasad zastraszaniem i ogólnie budowanie autorytetu opartego na przemocy nie jest właściwe.

Ta egzekucja miała pełnić funkcję odstraszającą dla pozostałych-chyba... Podobnie było w RPA gdzie stosowano gwałty naprawcze.
  • 2

#23

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Londonistan 22/05/2013

Żołnierz zabity w Londynie. Zaatakowano go maczetą - Napastnik krzyczał Allahu Akbar (Bóg jest wielki)
http://www.rp.pl/art...go-maczeta.html
Dołączona grafika
Mój odnośnik
Ściąć głowy tych którzy obrażają islam
Dołączona grafika

Użytkownik Crusader edytował ten post 22.05.2013 - 20:29

  • 0

#24

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale jak to, to islam to nie jest nowoczesna religia zasługująca na szacunek?


Ich zachowania bardziej odpowiadają działaniom sekty niż religii.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych