Skocz do zawartości


Zdjęcie

19.05.2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Czimchik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://knowyourmeme....51913-expect-us

This meme was created by the members of 4chan, specifically /b/. The date of creation is questionable, but it seems to be around may of 2010.

x]
  • 3

#17

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak ja uwielbiam tematy związane z końcem świata. Ile razy miał być koniec, liczy ktoś? Mam skleroze więc mogę się mylić ale ktoś z forum kiedyś zdaje się policzył te wszystkie katastrofy. Było ich z 60 albo więcej, ja pisałem mogę się mylić. Flara ze słońca może nam krzywdę zrobić w każdej chwili, ale żeby ktoś przewidział coś takiego ileś tam lat wstecz? Im więcej takich o takich cudach czytam tym mniej w nie wierzę.
Odezwałem się bo zaczynam węszyć w tym jakiś spisek. Zastanawiam się czy ktoś korzysta na tym, że jakiś ułamek ludzi zacznie panikować i kupować pewnego rodzaju produkty.
Przez końcem świata w grudniu 2012 pokusiłem się i sprawdziłem. Nie wiem jak w europie ale w stanach jest wiele firm które sprzedają schrony, miejsca w schronach, paczki przetrwania. Mało tego na DS czy NG był cały cykl o ludziach którzy czekają na apokalipse.
Wg mnie jak będzie miało w nas coś przy....ć to to się stanie i koniec. I nie będzie ważne czy będziesz przygotowany czy nie, prędzej czy później będzie bardzo źle.
A 19 maja miałem ochotę pojechać gdzieś posiedzieć na słoneczku i się poopalać... a teraz... muszę się zastanowić jak mocny filtr UV w siebie wetrzeć.
Pozdrowionka dla czekających na apokalipsę.
  • 0

#18

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega 2 posty wyżej już wyjaśnił skąd wzieła się ta data. Jak dla mnie to załatwia sprawe, 4chan znany jest z takich akcji... To nie pierwszy i nie ostatni raz.
  • 4

#19

weirdo.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A propos postu padaela:

Słońcem wstrząsa seria wybuchów - najpotężniejszych w tym roku


Kanonada zaczęła się tydzień temu. Kiedy w poniedziałek silny rozbłysk nastąpił po raz trzeci w ciągu doby, naukowcy się zdumieli. Plama na Słońcu, która jest sprawcą całego zamieszania, lada dzień tak się przesunie, że będzie twarzą w twarz z Ziemią. W takiej sytuacji kolejny rozbłysk oraz tzw. koronalny wyrzut materii byłyby skierowane wprost ku naszej planecie.
Koronalne wyrzuty materii uwalniają ze Słońca wielkie chmury naładowanych cząstek, które zwykle lecą z prędkością milionów kilometrów na godzinę. Odległość między gwiazdą i Ziemią taka chmura pokonuje w kilka dni, a jej uderzenie może wywołać burzę geomagnetyczną. Przyjemną stroną magnetycznego huraganu są piękne zorze polarne, wielce przykrą - zakłócenia łączności, przerwy w dostawach prądu, uszkodzenia satelitów czy promieniowanie, które może zagrozić astronautom w stacji kosmicznej, a także pasażerom samolotów przelatujących w okolicach podbiegunowych. Na powierzchni Ziemi przed promieniowaniem chroni nas dostatecznie gruba warstwa atmosfery.

Najsilniejszy rozbłysk z ostatniego poniedziałku został sfilmowany przez satelitę SDO amerykańskiej agencji kosmicznej NASA. Był klasy X (tak oznacza się najsilniejsze z rozbłysków słonecznych), nastąpił na samej krawędzi tarczy słonecznej i na szczęście nie był skierowany do Ziemi:

Plama słoneczna, która była sprawcą eksplozji, została oznaczona jako AR1748. Jej przesuwanie się można śledzić na aktualnych zdjęciach Słońca w serwisie spaceweather.com. Oprócz niej na Słońcu obecnie widać jeszcze dziewięć innych grup plam, ale one są dużo spokojniejsze.

Spaceweather.com podaje, że AR 1748 w ciągu ostatniego tygodnia zrodziła więcej rozbłysków klasy X niż wszystkie plamy razem wzięte w zeszłym roku. Ostatni raz dwa dni temu. Amerykańska służba meteorologiczna NOAA prognozuje, że jest 50-proc. szansa na to, że w najbliższych godzinach nastąpi kolejny silny rozbłysk.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1...l#ixzz2TaVcau28
http://wyborcza.pl/1...zniejszych.html
  • 1

#20

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

19 maja są trzecie urodziny mojej córki. Liczę na przyjemną aurę, bez niespodzianek :)

Chociaż z drugiej strony, kilka dni temu trzech astronautów opuściło ISS i wróciło na Ziemię, niby z powodu problemów technicznych. Może chcą przeczekać aktywność słoneczną? Ciekawe, został tam ktoś jeszcze?
  • 0



#21

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na stronie pisze juz "Now" i co? Nic sie nie dzieje. hehe ;d
  • 0

#22

Dawid99.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne co się wczoraj stało, to zwymiotowałem, koło godziny 00.00..........

Ale, nikt nie potrafi przewidzieć dokładnej daty...możemy uznać to za żart, a tu jep!W np. Wtorek, cała elektrycznośc siądzie...
  • -1

#23

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co ? Mamy kolejny zaliczony koniec świata na swoim koncie :)
  • 0



#24

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne co się wczoraj stało, to zwymiotowałem, koło godziny 00.00..........

Ale, nikt nie potrafi przewidzieć dokładnej daty...możemy uznać to za żart, a tu jep!W np. Wtorek, cała elektrycznośc siądzie...



Hmm, mamy trochę wspólnego, ponieważ moja babcia, siostra i kuzynka złapały jakiegoś wirusa.. Gdy o tym pomyślałem skojarzyłem datę 19.05 ale chwile później puknąłem się w czoło i powiedziałem "co ty człowieku wygadujesz" :D

Podsumowanie: z dużej chmury mały deszcz :)

  • 0

#25

Dawid99.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak apropo...

http://tvnmeteo.tvn2...,87633,1,0.html

To TVN! Przeżyjemyy :lol
  • 0

#26

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przyjechałam wczoraj w nocy do domu.
Wstałam późno, zrobiłam pranie i chciałam wyjść do sklepu - a tu wszystko pozamykane! Nie wiedziałam pół dnia co się dzieje, zero ludzi, wchodzę na fora, jakieś brednie o końcu świata wypisują. trochę się zmartwiłam tym faktem.

Na szczęście okazało się, że to tylko zielone świątki i nic poza tym.

Kolejny koniec świata przeżyty :D
  • 0

#27

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się, ile jeszcze takich końców świata będzie. Przeżyłam już na pewno 3, o których byłam świadoma... a było ich pewnie więcej. Kiedyś przepowiedzą setny, który może w końcu okaże się prawdziwy, a nikt nie będzie wierzył! xD
  • 0

#28

Flopstar.
  • Postów: 225
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koniec świata odroczony ale tylko o 3 dni Dołączona grafika
22 maja do ziemi zbliży się na odległość 0.008 AU nowo odkryty asteroid 2013 KB
Na razie mało jest informacji na ten temat, zapewne jutro będzie już o tym głośno.
Póki co, sporo info jest zawartych w tym filmie.

http://www.youtube.com/watch?v=zcuY65XQqfU


http://cybertribenet...the+CyberTribe)
  • 1



#29

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakieś 1 200 000 km, nie ma co się bać ;)
  • 0

#30

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eeeee... tam.... napewno nas minie.....(i dobrze)lecz zawsze istnieje prawdopodobienstwo zejsca z kursu po rozgrzaniu jego powierzchni a słońce coś ostatnio strzela jak karabin ..... byleby nie trafilo w niego
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych