Skocz do zawartości


Zdjęcie

Islam o Europejkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Co tu dużo mówić? Kultura islamska jest niższa od łacińskiej (nie mylić z obecną postłacińską) i jej przedstawiciele zachowują się na miarę swojej cywilizacji. Szanowali nas tylko w XIX wieku kiedy nie było skrawka ziemi na globie gdzie działo się coś za plecami europejczyków. Poza tym choć niezbyt inteligentni to wierzą w swoją doskonałość i są bardzo bezczelni z tego powodu. Potępiam eksterminację Arabów palestyńskich przez Izrael ale jako wyższa cywilizacja ma prawo wyprzeć barbarzyńców z zajętych ziem. Na muzułmanów tylko but okuty żelazem jest lekarstwem.




Co do europejek, to skoro nie potrafią rodzić i wychowywać prawdziwych mężczyzn to same są sobie winne. No ale co ja mówię, mężczyźni powinni siadać na sedesie żeby zatrzeć różnice między płciami. Jeszcze parę lat i muzułmanie będą gwałcili zniewieściałych krzyżowców :)


  • 2

#17 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Mój komentarz do tematu jest tylko dodatkiem (bo już nie chciałem dawać samego tekstu bez niczego od siebie ale tak czułem że głównie ludzie skupią się na tym). Wrzuciłem ten temat po to żeby przestrzec nie tylko przed dobrowolnym zadawaniem się z nimi ale właśnie też przed tym że multi-kulti może zwiększyć liczbę gwałtów, porwań i wywózek do burdeli z takich przyczyn a nie innych. Nie zrobiłem tego tematu po to że "ponarzekajmy sobie na kobiety jakie są złe i udowodnijmy im że są naiwne" albo "porozmawiajmy sobie o życiu seksualnym Tenhana" (istotny jest też honor narodu i to że lepiej dla ogółu jak jednak Polki będą rodzić kolejnych naszych rodaków a nie tracimy potencjalnych obywateli i powoli wymieramy). A swój komentarz napisałem w takim tonie jak napisałem bo jak ktoś nie ma honoru, kompromituje Polskę i w pewnym sensie zdradza ojczyznę to na lepszy ton nie zasługuje i lecenia na egzotykę i szukania przygód nie nazwałbym kobiecą wrażliwością. Po prostu nie jest mi szkoda naiwnych ludzi nawet jeżeli to są kobiety z wrodzoną naiwnością.



hhe a po co zrobiłeś ten temat, co to zmieni. Poczytaliśmy i tyle, przecież nikt nie pobiegnie z karabinem na arabów bo nie szanują kobiet. Chyba, że o to chodziło autorowi z sadistica ;]. To typowe podburzanie ludu i dziwie się, że nikt tego nie zauważył, tak właśnie działa propaganda, uderzamy w najczulszy punkt. A punktem czułym w życiu faceta jest właśnie kobieta, choćby taka bitwa o Troję, przecież gdyby nie porwanie Heleny, królowej Sparty nie było by całej szopki.

Artykuł przedstawia arabów w złym świetle, niewyżyci tubylcy, bałamucący w imię allaha naiwne europejki.
Tacyt w "Rocznikach" pięknie przedstawił jak motywowano żołnierzy rzymskich do walki.
Tak zwani "mówcy" bądź co sprytniejsi, głosili kazania przy ognisku, by na żołnierzach wymusić poczucie zagrożenia ze strony danej nacji: dziś nasze kobiety, jutro nasza ziemia !
Widzę tu identyczną sytuację, a tak na prawdę to "rządzący" robią sobie z nas, jaja.

Cóż, mogę tylko pogratulować, pięknie łyknięty temat . Jeśli ma dojść do wojen to i tak dojdzie, ani Ty ani ja na to nie poradzimy,
jedyne co można zrobić, to nie brać w nich udziału, jeśli nie zaistnieje taka potrzeba. (Patrz USA, młodzi chłopcy jadą do Iraku by zarobić, nie mają pracy, przyszłości, wielu z nich zabiło a równo dobrze mogli wyjechać do Anglii jak Polacy :P).

Reasumując moje wypociny, mężczyzna nie istniał by bez kobiety.
  • 0

#18

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wolalabym madrego i kulturalnego Araba, a zapewniam ze sa i tacy,


Dopóki imam nie da sygnału do ataku.

Mroova sprawiasz wrażenie jakbyś nie rozumiała. A to już trzeba na nich lecieć z karabinami? Myślałem że wystarczy po prostu masowo ich nie wpuszczać. Właśnie o to mi chodzi żeby przez głupotę i brak wyobraźni nie doprowadzić do jakiejś wojny domowej jak się ich nasprowadza i za dużo się im pozwoli a nie że teraz trzeba na nich lecieć i ich wybijać. Ja nie nawołuje żeby lać arabów bo nie szanują kobiet tylko to bardziej jest przekaz dla kobiet żeby nie niszczyły swojej godności będąc ich "chrześcijańskimi nałożnicami" i żeby przypadkiem później nie skończyły w tureckim burdelu czy akurat to co nie zostało zawarte w tym temacie czyli jako czwarta żona poganiana batem i zmuszana do noszenia jakiś szmat na głowie.

Tak zwani "mówcy" bądź co sprytniejsi, głosili kazania przy ognisku, by na żołnierzach wymusić poczucie zagrożenia ze strony danej nacji: dziś nasze kobiety, jutro nasza ziemia !


Bo takie są następstwa jeżeli na polskiej ziemi zamiast Polaków zaczną na świat przychodzić śniadzi i niewychowywani w polskiej kulturze tylko w odmiennej. I to jest dobry powód żeby bronić swojej ziemi i kultury i dobry argument żeby ludzi przekonać do obrony bo w końcu nie każdego interesuje patriotyzm czy wiara chrześcijańska i poświęcenie się temu ale ta delikatna i przyziemna sprawa dotyczy wszystkich i nawet ateiści powinni być przeciwko nim a w ostateczności stanąć w jednej linii z chrześcijanami bo tu też chodzi o ich dobro i wolność żeby nie musieli przestrzegać zasad islamu. Skoro przeciwko europejczykom działa się w perfidny sposób to na obronę też każdy argument jest dobry :D

Jeśli ma dojść do wojny to dojdzie ale jakoś łatwiej jest przełknąć inwazję z zewnątrz niż takie coś co mamy obecnie na Zachodzie Europy że wielu samych pcha się w łapy kolonizatora. I tak jak napisał Faraon że choć są niezbyt inteligentni to są bardzo pewni siebie i przekonani o swojej wyższości ale w takich okolicznościach to nie ma się czemu dziwić skoro mówiąc kolokwialnie grają na nosie europejczykom pod każdym względem a bałamucenie europejskich kobiet to tylko jeden aspekt z wielu ale to jest tym co najbardziej im dodaje tej bezczelności i poczucia wyższości razem z tym że żyją z socjalu na który europejczycy pracują. A jeszcze biorąc pod uwagę to postępujące zniewieścienie u europejczyków o którym wspomaniano to tylko to potęguje i widać że te organizacje od "równości" które w rzeczywistości są rasistowskie względem białych mają już dobrze opracowany plan żeby oprócz nasprowadzania imigrantów osłabić miejscowych i zrobić z nich lamusów żeby miejscowe kobiety wolały się wiązać i rozmnażać z imigrantami żeby było bardziej kolorowo i żeby tych kolorowych już zostawić na stałe bo o ile przyjezdnych można deportować tak narodzeni na terenie kraju już są nie do ruszenia. Jeszcze trochę to zrobią tak że zasiłki dla imigrantów będą większe niż przeciętna pensja i będzie że "imigranci są zaradniejsi".

Użytkownik Tenhan edytował ten post 10.05.2013 - 18:17

  • 0

#19

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo takie są następstwa jeżeli na polskiej ziemi zamiast Polaków zaczną na świat przychodzić śniadzi i niewychowywani w polskiej kulturze tylko w odmiennej.


Nikt ich nie wpuszcza. Ba, nawet nie chcą tutaj przyjeżdżać bo można lepiej zarobić na zachodzie.

Jeszcze trochę to zrobią tak że zasiłki dla imigrantów będą większe niż przeciętna pensja i będzie że "imigranci są zaradniejsi".


Dadzą każdemu Arabowi czerwony dywan pod samolot i mieszkanie w centrum miasta. Roczne wyżywienie i codziennie będzie mu dziękować telefonicznie prezydent.
  • -2



#20

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bitwa o Troję, przecież gdyby nie porwanie Heleny, królowej Sparty nie było by całej szopki.


Agamemnon by powiedział co innego w tej chwili. Pewnie coś w rodzaju, każdy pretekst jest dobry. A, że akurat padło na kobietę... trudno. W Sparcie królami były dynastię Agidów i Eurypontydów, z kolei w Troi królem w czasie wojny trojańskiej (1200r. p.n.e) był Priam. Czyżby wojujący feminizm powoli zmieniał dzieje historii?

Żadnej wojny nie będzie drodzy państwo. Wojna już była i ją przegraliśmy. Tak przegraliśmy wojnę kulturową. Nie dlatego, że nie broniliśmy naszej kultury, albo, że nie broniliśmy naszych śmiesznych religii. Przegraliśmy bo nasza kultura jest słaba, zbudowana na słabym fundamencie i sklejana słabą religią przez setki lat. Nasza świetna demokracja przegrywa za każdym razem kiedy dochodzi do wrzenia. Grecja bang, Rzym bang. Potem to trudno w ogóle się szczycić białym kolorem skóry, mniej więcej do kongresu wiedeńskiego. Piękne hasła wiosny ludów. Nadchodzi wiek dwudziesty... pierwsza wojna światowa i upadek demokracji w całej Europie - bang, bang, bang, bang, bang, bang, bang, bang. Hitler staje na czele SDAP i przekształca ją w NSDAP - bang. Stalin wprowadza na dobre kult jednostki - bang. Naszą kultura zrodziła się na gruncie pijanych homo-pedofilów, czy można mówić tutaj o wyższości białego człowieka? Witkacy w "Nienasyceniu" obawiał się ruchomego chińskiego muru, ja obawiam się dzisiaj ruchomego arabskiego haremu, który ma nie tylko wpływy płynące z posiadania złóż ropy naftowej, ale który dokonuje szeroko zakrojonej ekspansji na teren Europy. Pieprzymy w mediach o utworzeniu z Turcji kraju buforowego pomiędzy nami, a Islamem... tyle tylko, że Turcja nie spełni się w roli rozjemcy. W każdym bądź razie wracając bo odbiegłem, Witkacy formułował poprawne założenie, my nie rozumiemy swojej kultury... nie potrafimy zrobić jej wartościowej i użytecznej. Potrzebujemy ciągłej ekstazy pomieszanej z romantycznymi zrywami, podążamy masowo za przywódcami, którzy niekiedy sami nie wiedzą dokąd zmierzają.

Może się wydawać, że jestem islamofobem. Możliwe. Aczkolwiek, moja islamofobia zaczyna się tam gdzie zaczynają się granicę naszego świata. Nie przeszkadza mi fakt istnienia muzułmanów, tego co robią ze swoimi kobietami, córkami albo nie wiem kozami. Ale nie przeszkadza mi to do momentu do póki robią to u siebie. Kiedyś u Emanuela Schmitta przeczytałem bardzo piękne zdanie, którego sens można streścić w ten sposób -
Muzułmanie uciekają z kraju, który jest piekłem, aby osiedlić się w kraju, w którym mogą żyć wreszcie jak ludzie nie bojąc się o własne życie... ale w końcu coś pęka i z tego kraju też pragną zrobić piekło. Uważam, że granice powinny być zamknięte albo przynajmniej obywatelstwo nie powinno być wydawane im od tak... wbijamy sobie nóż w plecy. We Francji stanowią już 10% społeczeństwa, to tyle co polska szlachta w XVI wieku. Człowiek jest człowiekiem do momentu do którego zachowuje się jak człowiek. Jeżeli grupa mężczyzn gwałci na ulicy kobietę, która nie ma na głowie okrycia to stają się jedynie bandą wygłodniałych zwierząt. Innymi słowy, co popularne ostatnio w Internecie - nie ma wolności, dla wrogów wolności.
  • 1



#21 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

taa, przynajmniej wiadomo gdzie znajduje sie honor narodu wedle niektorych nieobrzezanych kogutow wystraszonych ze im obce koguty zabiora kury. Zalosne. Na szczescie kury, niezaleznie od kogucich trzepotow i wypinania klaty, zawsze w tych sprawach byly, sa i beda madrzejsze, pomijajac niektore niedorosle podlotki.
A...nawiasem - Wybiorczy- pieklo to niektorzy maja w glowach, i zapewniam Cie- niezaleznie od zakatka swiata tudziez wyznania. I to pieklo przerzucaja na otaczajacy ich swiat. Wszedzie moze byc pieklo i raj, ja od wielu lat mieszkam w przepieknym miejscu, wsrod przyjaznych ludzi. Gdzie to pieklo? W krajach gdzie postep cywilizacyjny dokonuje sie naturalnie , nikomu nie odbija palma, tak dzieje sie najczesciej tam gdzie wlezie Zachod ze swoja misja uszczesliwiania wszystkich wokol na swoja modle.

Użytkownik ayalen edytował ten post 10.05.2013 - 20:22

  • 0

#22

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

taa, przynajmniej wiadomo gdzie znajduje sie honor narodu wedle niektorych nieobrzezanych kogutow wystraszonych ze im obce koguty zabiora kury. Zalosne. Na szczescie kury, niezaleznie od kogucich trzepotow i wypinania klaty, zawsze w tych sprawach byly, sa i beda madrzejsze, pomijajac niektore niedorosle podlotki.


To i tak jest bardziej dla Twojego dobra biorąc pod uwagę ile kobiety znaczą w islamie i głównie to warto wziąć pod uwagę a nie tylko wkręcanie sobie "że zazdrośnicy się boją". Na pewno pokażesz że jesteś mądrzejsza jak polecisz na islamistę i przejdziesz na islam :P

W ogóle nie powinno być dla nich prawa wstępu z racji na ich zbrodnicze zapędy i brak szacunku dla Europy.

Ale mogę się założyć że to celowe napuszczanie religii na siebie i muzułmanie raczej tylko do pewnego czasu pobalują naszym kosztem. Choć wyniszczenie cywilizacji wydaje się nieuniknione to można chociaż wykazać się honorem i nie przynieść wstydu w ciężkich chwilach a nie że niektórzy jeszcze sami to popierają i temu sprzyjają.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 10.05.2013 - 20:26

  • 0

#23

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybiórczy@

Witkacy pisał wiele rzeczy, po różnych używkach. ;)
Czy ktoś może zrozumieć kulturę? Wielu próbowało i nikt nie podał jednoznacznej odpowiedzi. Nie ma czegoś takiego jak jednoznaczne określenie kultury. Trudno określać kulturę słowem silna - bo to nie kultura sprowadziła do Europy muzułmańskich pracowników, a liberalny kapitalizm który potrzebował taniej siły roboczej.

To że liberalny kapitalizm jest elementem kultury? Oczywiście, ale tak można podciągnąć pod to wszystko co chcemy.


Każda akcja spotka się z reakcją. To nie jest tak że Europa będzie się spokojnie przyglądała takim zjawiskom.
  • 0



#24

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każda akcja spotka się z reakcją. To nie jest tak że Europa będzie się spokojnie przyglądała takim zjawiskom


Póki co spokojnie się przygląda. Poza tym sam fakt że jest możliwość wystąpienia takich zjawisk świadczy o słabości Europy. Jakby w Polsce zrobili demonstrację z hasłami typu "Polska do piekła" i byłaby reakcja czyt. zostaliby rozgonieni przez jakąś patriotyczną kontrmanifestacje to jeszcze byś jechał po tych co ich rozgonili :P
  • 2

#25

goompas.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na szczęście w Polsce mamy jeszcze jakieś ruchy patriotycznie. Zanikające i prześladowane przez różową propagandę, ale zawsze coś.

Użytkownik goompas edytował ten post 10.05.2013 - 20:39

  • 0

#26

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tenhan@

"Słabość", "słabość". Uprawiacie kult siły czy co? ;)
Ta "słabość" to zbudowane na gruncie Oświecenia swobody i laicyzm? To raczej siła, bo cały świat garnie pod siebie ten styl życia. Nawet w krajach Islamskich, w dużych miastach ludzie łakną naszego stylu życia. Kobiety muzułmańskie chcą takiego samego traktowania jak kobiety na zachodzie.

Nasza kultura jest silna, bo nie musimy już nawet nigdzie wyjeżdżać by ją eksportować. Cały świat jest zbudowany na europejskich i amerykańskich (a USA zbudowali europejczycy) standardach. Demokracja, ubiór, styl życia, konsumpcjonizm, postępujący laicyzm w dużych ośrodkach miejskich (na wsiach oczywiście sytuacja wygląda inaczej).

Natomiast to że do Europy przyjeżdża masa nizin społecznych która w poprzednim pokoleniu uprawiała seks z kozami z krajów Islamskich? To już jest zupełnie inna kwestia.

Nasza kultura dozwala na różnorodność i jest to siła która daje nam możliwość życia tak jak sami tego chcemy póki nie szkodzimy innym. To że plebs który zanim tutaj nie przyjechał żarł piasek jej nie rozumie i uznaje wolność wyboru za słabość - to nie jest wina naszej kultury, a słabej i prymitywnej kultury fundamentalnego Islamu.

Miarka się powoli przebiera i całkiem możliwe że się ich (nieaklimatyzujących się muzułmanów) w końcu wyrzuci.
  • 0



#27

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na szczęście w Polsce mamy jeszcze jakieś ruchy patriotycznie. Zanikające i prześladowane przez różową propagandę, ale zawsze coś.


Mam nadzieję że będą umiały wskórać coś więcej iż tylko jakieś pojedyncze incydenty. Chociaż chyba przed Polską czują większy respekt niż przed resztą Europy. Pamiętam na yt taki filmik a raczej to tylko było zdjęcie nowej mapy Europy na 2050 rok i do tego jakaś muzyczka ichyba zrobił jakiś muslim i tam zamiast państw europejskich były "New Turkey", "New Pakistan" a tylko Polska była jako "Catholic state". Być może ten większy respekt dla Polski może brać się z historii tylko druga strona medalu jest taka że jak im mimo wszystko na dużo pozwolą to tym bardziej mogą mścić się na Polakach za tą historię jeżeli wyczują że z tamtych czasów nic już tu nie zostało. Tak się niektórym wydaje że do Polski nie przyjadą ale jak Europa stanie się federacją to automatycznie oni tak jak my staną się obywatelami Europy i jak eurokomuchy zadecydują to tu przyjadą (jak coś to się dodrukuje dla nich na socjal, Polacy oddadzą w kolejnych 23576566 podatkach). Jeżeli coś może powstrzymać islamizację w Polsce czy na terenie Polski zakładając scenariusz z federacją to tak naprawdę jest z deszczu pod rynnę bo powstrzymać to może to co wydaje się bardziej prawdopodobne od najazdu islamistów czyli to że prędzej Polska stanie się państwem żydowskim a chyba oni nie będą sobie sprowadzać na głowę znienawidzonych muzułmanów. Uwielbiam jak niektórzy piszą jak to dzielny Izrael broni Europę przed muzułmanami. Bronią tylko własnych tyłków i ciągną ropę a w Europie promują muli-kulti i atakując z USA kraje arabskie powodują że ci co przyjeżdżają są tylko bardziej żądni zemsty. Pewnie wojny domowe w Europie są judałkom na rękę bo będzie interes bo będzie można sprzedawać broń obu stronom.

@PiD

A czy światem nie rządzi kult siły? Jakoś widzę że ci oświeceni i zlaicyzowani nie potrafią się postawić. To jest słabość jeżeli ktoś przyjeżdża, rozstawia po kątach, zagarnia wszystko a u nich swojego nie dadzą zmienić i swoich nie dadzą dotknąć. Zawsze wygra kultura która jest agresywna i ekspansywna. Oczywiście nie uważam że to jest dobre ale nie oszukuje się że jest inaczej. Tu mamy klasyczną sytuację typu "to co twoje to i moje to co moje ani rusz". Jak dla mnie Europa kulturowo i moralnie jest zgnita a nie silna (i do tego jeszcze wykończona finansowo przez socjalistyczne rządy). Niby stoi wielki baobab a od wewnątrz jest spróchniały i jest to raj dla termitów.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 10.05.2013 - 21:23

  • 0

#28

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy mi się wydaje Tenhan, czy te "słabe" kultury zachodnie mają najsilniejsze i najnowocześniejsze armie świata które mogą w kilkanaście godzin zaatakować dowolny punkt na kuli Ziemskiej. Oh te nasze pokojowe kultury. :mrgreen:
Wolność i równość zapewniamy sobie, ale resztę świata lubimy ustawiać po kątach.

Co mogą Arabowie? :mrgreen:
To Europa sprowadziła Muzułmanów do roboty. Są biedni, pracują na słabych posadach - są dołem drabiny społecznej. Jak na razie to mamy wszystkie asy w rękawie, a jedyne co mogą zrobić to czasem jakieś burdy za które idą siedzieć.

Jeszcze spokojnie przez 100 lat nie będzie ich wystarczająco dużo by przejęli władzę w Europie, do tego czasu wiele może się zmienić.
  • 0



#29

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy mi się wydaje Tenhan, czy te "słabe" kultury zachodnie mają najsilniejsze i najnowocześniejsze armie świata które mogą w kilkanaście godzin zaatakować dowolny punkt na kuli Ziemskiej. Oh te nasze pokojowe kultury. :mrgreen:


Znasz to:
Kolos na glinianych nogach...
My mieliśmy jedną z najlepszych armii, gromiliśmy jak popadło ale wewnętrzne problemy nas zniszczyły.
  • 0

#30

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osobiście jestem przeciwny Islamizacij Europy, na początku było jeszcze spokojnie ale teraz zaczynają ingerować coraz bardziej w życie publiczne. Jeżeli to robactwo nie potrafi dostosować się do norm panujących w innych państwach powinni zostać u sibie w domu albo władze powinny coś z tym zrobić, jak tak dalej pójdzie dojdzie do kolejnej świętej wojny (przynajmniej ktoś zacznie coś robić aby walczyć o swój dom). Już mniej szkodliwi są cyganie, przynajmniej nie próbują odbierać nam naszych domów ani nie gwałcą naszych kobiet (przynajmniej w mniejszym stopniu niż ciapaci). Póki co trzymają się w krajach z wysokim "socjalem" gdzie dostają pieniądze za nic...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych