Skocz do zawartości


Zdjęcie

Islam o Europejkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tekst znaleziony na sadisticu

W krajach UE o dużym odsetku imigrantów islamskich mnożą się napaści i uprowadzenia białych chrześcijanek. W oczach muzułmanów ma to swoje religijne i historyczne uzasadnienie.
"Honor mężczyzny znajduje się między nogami jego kobiety" – głosi stare arabskie przysłowie. To prawda, że muzułmanie obsesyjnie podchodzą do czystości swoich sióstr, żon, córek, krewnych etc. Wiele Pakistanek mieszkających w Wielkiej Brytanii zostało honorowo zamordowanych tylko dlatego, że np. zbyt poufale przyjaźniły się ze swoim białym sąsiadem lub w dniu ślubu okazało się, że nie są dziewicami.

Muzułmanka w jakikolwiek sposób obrażona przez obcego mężczyznę może liczyć na natychmiastową pomoc nie tylko męża i brata, ale również wszystkich krewnych z bliższej i dalszej rodziny. Facet, który nie potrafi bronić czci swoich kobiet, jest w kulturze islamu postrzegany jako ostatni mięczak i należy mu się wyłącznie pogarda.

Ta zasada obrony honoru kobiet nie ogranicza się w islamie jedynie do kręgów rodzinnych, ale obowiązuje również na poziomie wyższym – społecznym. Wszyscy muzułmanie mają obowiązek ochrony islamskich niewiast przed niewiernymi. Niewiernymi w pierwotnym znaczeniu byli przede wszystkim "krzyżowcy”, ponieważ pierwszymi wrogami, którym wyznawcy Allaha wypowiedzieli wojnę byli chrześcijanie i w zasadzie do dzisiaj są oni ich głównymi wrogimi. Najdotkliwszą stratą dla muzułmanów, stratą która najbardziej bolała, było zatem uprowadzenie ich kobiet przez chrześcijańskich rycerzy.

Ta zasada działała też w drugą stronę. Skoro muzułmanie tak wysoko cenili honor własnych niewiast i tak bardzo boleli nad ich pojmaniem przez niewiernych, to równie wysoko cenili poniżeniu wroga poprzez zbrukanie jego kobiet.

I tak było od początki islamu. Biała chrześcijańska nałożnica była najwartościowszym i najbardziej poszukiwanym łupem wojennym przeznaczonym jedynie dla wybrańców. Pojmane Europejki najczęściej (w stanie nietkniętym) wysyłane były do samego sułtana, który część z nich brał do własnego haremu, część ofiarowywał zasłużonym oficerom lub dostojnikom, część zaś wysyłał do innych arabskich władców jako najbardziej wykwintny prezent.

Giles Milton opisujący w książce "Białe złoto" historię piratów islamskich atakujących statki chrześcijańskie w XVIII w. przedstawia na podstawie brytyjskich archiwów z tamtych czasów negocjacje odkupywania niewolników od marokańskiego sułtana Mulaja Ismaila. Uderzające jest to, że sułtan wcale nie chciał odsprzedawać kobiet. Godząc się na sprzedaż jednej zażądał ok. 1500 funtów, podczas gdy za mężczyznę gotowy był wziąć nawet 40 funtów.

Pomieszanie fascynacji posiadania niewolnicy pochodzącej z wyższej kultury cywilizacyjnej, chęć jej poniżenia za krzywdy doznane od "krzyżowców" oraz pogarda dla jej wyznania będą już stałym elementem podejścia muzułmanów do Europejek. "Gadanie o krzyżowcach i wojnach religijnych mogą brzmieć w uszach Europejczyków jak niedorzeczne fantasmagorie, jednak w świecie islamu pamięć o tym jest bardzo żywa"

Wyobraźmy sobie teraz islamskich imigrantów w ponowoczesnej Europie, gdzie nie ma już rycerzy, a chrześcijaństwo zepchnięte zostało na margines. Są białe kobiety, ale ich honoru i czci nikt już nie broni, co więcej można je do woli uwodzić i nikt nawet palcem nie kiwnie, bo ci głupi Europejczycy sami siebie zaczną oskarżać o rasizm.

Białej chrześcijańskiej nałożnicy nie trzeba już zdobywać podczas ryzykownych wypadów. Wystarczy iść pod szkołę, na dyskotekę lub zaczepić nawet na ulicy, by po kilku dniach znajomości używać jej sobie do woli. Można ją nawet odstąpić koledze, ba można w końcu zacząć na niej zarabiać wypychając ją do legalnie działającego burdelu. Tyle przyjemności bez żadnego ryzyka i wysiłku! Po pierwsze można pofolgować własnej chuci bez obawy o grzech, bo seks z niewierną nie jest grzechem. Po drugie robiąc z białej dz**kę można poniżać "białasów", którzy są w końcu potomkami "krzyżowców" i po trzecie można na tym zarobić gigantyczną kasę.

To nie przypadek, że seksbiznes w Europie opanowały gangi muzułmańskie. W dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie na 80 właścicieli domów publicznych jedynie trzech było Holendrami, resztę stanowili Marokańczycy i Turcy.

Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzułmanów jest działanie tzw. "loverboys", czyli kochasiów, którzy wystają pod szkołami i podrywają tam nieświadome niczego dziewczyny zapewniając je o miłości i oddaniu. Gdy młoda dziewczyna jest już zakochana na zabój, alfons karze jej iść pracować do burdelu. Anita De Witt, założycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, że to już prawdziwa plaga społeczna, której ofiarą padło co najmniej 5 tys. kobiet. Część z nich nigdy nie wróci do Holandii, ponieważ zostały wywiezione do burdeli na Bliskim Wschodzie.

W Niemczech również muzułmanie (głównie Turcy) w 90 proc. opanowali seksbiznes. Problem dotyczący muzułmańskich gangów gwałcących białe dziewczyny nie ominął też Wielkiej Brytanii. Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny poseł Kris Hopkins grzmiał z mównicy: „Seksistowska kultura muzułmanów zachęca do ataków na kobiety. Nie możemy uciec od faktu, że gangi muzułmanów gwałcą białe dzieci w tym momencie". Chodziło mu o serię skandali, w których dwóch muzułmanów Shamir Rashid i Amar Hussain porwało i zgwałciło dwie nastolatki. Potem z okazji muzułmańskiego święta ofiarowania Eid al-Adha pozwolili znajomym „używać je dla seksu„. Później wyszła na jaw sprawa organizatora sex-grup Mohammeda Liaqat, który terroryzował ok. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat.

Do używania sobie na niemuzułmankach wzywają islamskie autorytety moralne. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dżihadystów do zabierania na targ niewolników „łupów wojennych”, gdzie „sprzedaje się niewolnice i konkubiny”. Nie tak dawno imam Kopenhagi Shahid Mehdi tłumaczył, że Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.Przykładów zezwalających gwałtów na Europejkach jest w internecie bardzo wiele. Posiadanie seksualnych niewolnic przez muzułmanów popiera np. kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi. - Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnością w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechać, przywieźć je i sprzedać tu w Kuwejcie - przekonywała.


Od siebie dodam że rzeczywiście biała puszczająca się z nimi jest zbrukana i z tym akurat oni mają rację nazywając to w ten sposób. Jak już jakieś pipipipipip zadają się arabami to najlepiej właśnie żeby już je wywieźli albo oblali twarz kwasem żeby żaden biały europejczyk później nie trafił na taki szrot po arabie. A wy sobie to tłumaczcie rasizmem, ksenofobią czy tym że "nieudacznicy sami nie potrafią znaleźć laski i zazdroszczą" ale to jest po prostu sprawa honoru. A głupim laskom wydaje się że nie wiadomo jak złapały Pana Boga za nogi bo jest egzotyczna przygoda a tak naprawdę i rodacy nimi przez to gardzą i sami kolorowi też posuwają je tylko po to żeby je poniżyć i dowalić nam "białasom". Dlatego pogarda dla takich jak ja to nazywam "podpolek" czy "podeuropejek" jak i frajerów popierających multi-kulti co pozwolą sobie zabrać kobiety będzie zawsze.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 09.05.2013 - 18:47

  • 18

#2

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od siebie dodam że rzeczywiście biała puszczająca się z nimi jest zbrukana i z tym akurat oni mają rację nazywając to w ten sposób. Jak już jakieś pipipipipip zadają się arabami to najlepiej właśnie żeby już je wywieźli albo oblali twarz kwasem żeby żaden biały europejczyk później nie trafił na taki szrot po arabie. A wy sobie to tłumaczcie rasizmem, ksenofobią czy tym że "nieudacznicy sami nie potrafią znaleźć laski i zazdroszczą" ale to jest po prostu sprawa honoru. A głupim laskom wydaje się że nie wiadomo jak złapały Pana Boga za nogi bo jest egzotyczna przygoda a tak naprawdę i rodacy nimi przez to gardzą i sami kolorowi też posuwają je tylko po to żeby je poniżyć i dowalić nam "białasom". Dlatego pogarda dla takich jak ja to nazywam "podpolek" czy "podeuropejek" jak i frajerów popierających multi-kulti co pozwolą sobie zabrać kobiety będzie zawsze.


Pociesza mnie fakt że są ludzie jeszcze bardziej sfrustrowani seksualnie ode mnie.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • -6

#3

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mocne,....ale każdy ma prawo kochać kogo zechce, nie możemy potępiać wszystkich dajmy na to Polek, których przygoda kończy się tak a nie inaczej.
Podążają one za fascynacją, miłością, zauroczeniem a często pcha je naiwność. Widziałem i słyszałem sporo na wyspach, podobnie w Holandii. Bolało i mnie i wielu innych, to co się dzieje i o czym się słyszy. Nie potrafiłem zrozumieć...

Pewnego wieczora, zgarnąłem dziewczynę z plecakiem z ulic Rotterdamu, jakiś Turek zabrał ją na imprezę, tego dnia miała to być jej przeprowadzka do ukochanego, by zakochani byli blisko siebie, ale okazało się że Turek miał inne plany. Została delikatnie wpuszczona w maliny, próbowano ją chyba uszczęśliwić na siłę(you knew what I meant), całkowicie psychicznie zniszczona, następnego dnia pojechała do Polski.

Większość czasu, podchodziłem do tego ze złością, ale w końcu odpuściłem...
Niech każdy uczy się na własnych błędach.
W przypadku Polek, tak łatwo ulegającym egzotycznej urodzie, przestałem kierować na temat uwagę(poza tą chwilą :) , współczuje każdej jednej oszukanej i wykorzystanej.
  • -1

#4

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny


Od siebie dodam że rzeczywiście biała puszczająca się z nimi jest zbrukana i z tym akurat oni mają rację nazywając to w ten sposób. Jak już jakieś pipipipipip zadają się arabami to najlepiej właśnie żeby już je wywieźli albo oblali twarz kwasem żeby żaden biały europejczyk później nie trafił na taki szrot po arabie. A wy sobie to tłumaczcie rasizmem, ksenofobią czy tym że "nieudacznicy sami nie potrafią znaleźć laski i zazdroszczą" ale to jest po prostu sprawa honoru. A głupim laskom wydaje się że nie wiadomo jak złapały Pana Boga za nogi bo jest egzotyczna przygoda a tak naprawdę i rodacy nimi przez to gardzą i sami kolorowi też posuwają je tylko po to żeby je poniżyć i dowalić nam "białasom". Dlatego pogarda dla takich jak ja to nazywam "podpolek" czy "podeuropejek" jak i frajerów popierających multi-kulti co pozwolą sobie zabrać kobiety będzie zawsze.


Pociesza mnie fakt że są ludzie jeszcze bardziej sfrustrowani seksualnie ode mnie.


Byłem przygotowany na takie odpowiedzi ale nie o to tutaj chodzi :P No sorry ale jak większość kolorowych bierze białe tylko po to żeby nas poniżyć to ja mógłbym być nawet jak Hugh Hefner i co to zmienia jak pojedziesz zagranice i jakiś arab będzie na Ciebie patrzył jak na frajera bo "hehe my posuwamy wasze kobiety i robimy z nimi co chcemy a my swoich pilnujemy". Tak jak pisałem, tłumaczcie to sobie w ten sposób a potem głowa niziutko zagranicą i wzrok w chodnik i się nie dziwcie że wymieramy.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 09.05.2013 - 19:56

  • 5

#5

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Arabki i tak są brzydkie więc niech sobie je wezmą, problemem natomiast jest to że robią konkurencję europejczykom.
  • 0

#6

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tenhan plusik ode mnie, nie będę się rozpisywał, mało czasu, ale ten filmik wyjaśni większość tego co chciałbym przekazać :)

http://www.youtube.com/watch?v=VBydHQAaLm8
  • 0

#7

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Muzułmanka w jakikolwiek sposób obrażona przez obcego mężczyznę może liczyć na natychmiastową pomoc nie tylko męża i brata, ale również wszystkich krewnych z bliższej i dalszej rodziny. Facet, który nie potrafi bronić czci swoich kobiet, jest w kulturze islamu postrzegany jako ostatni mięczak i należy mu się wyłącznie pogarda.

Co za bohaterowie, a najbardziej wzruszającym przejawem ich troski o kobietę, jest jej ukamienowanie, gdy zostanie zgwałcona. :))

Plus ode mnie Autorze, bo dobrze wiedzieć, że są jeszcze ludzie dostrzegający problem, ale moim zdaniem niestety to i tak próżne gadanie... już dla nas ZA PÓŹNO :( Nawiasem mówiąc, wkrótce zabieram się za książkę "Meczet Notre Dame. Rok 2048" i podejrzewam, że to realny scenariusz.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że chyba największą grupę muzułmańskich neofitów stanowią KOBIETY, przecież to jest chore, pchają się tam, gdzie ich pozycja jest zdegradowana maksymalnie. Za dobrze im, szukają wrażeń, czy aż tak bardzo są naiwne? Żeby faceci się nawracali na islam, to jeszcze rozumiem, bo tam ich status jest wysoki- ale kobiety?? x|
  • 5

#8

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pustynne ścierwo.

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.
Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 2



#9 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

[quote.]Od siebie dodam że rzeczywiście biała puszczająca się z nimi jest zbrukana i z tym akurat oni mają rację nazywając to w ten sposób. Jak już jakieś pipipipipip zadają się arabami to najlepiej właśnie żeby już je wywieźli albo oblali twarz kwasem żeby żaden biały europejczyk później nie trafił na taki szrot po arabie[/quote]

Nie masz żadnego szacunku do kobiet
A może ją ktoś zmusił, porwał...



Jak zwykle na forum stara śpiewka jakie to baby są, głupie i naiwne.
Nie macie nic lepszego do roboty tylko sobie udowadniać takimi tematami wyższość nad płcią piękną.
Tylko mało, który geniusz nie wpadł na to, że kobiety takie są i będą od zarania dziejów,. Nie wiem nad czym się rozczulać, to chyba normalne że kobieta jest naiwną i ciepłą istotą. Gdyby nią nie była to byście nie mieli, żon, dziewczyn...i dzieci, trzeba może podejść do tego z punktu widzenia facet-baba, takie jesteśmy i nikt tego nie zmieni. Facet jest mniej czuły tak to działa.


A przepraszam bardzo, a w Niemczech to nie ma burdeli a w Holandii..?
Żyd, Polak, Niemiec, Arab..nigdzie nie są szanowane z godnością, takie jest życie. I jak ktoś chce prostytucji zarobić kasę na szybko, to wszędzie w każdym burdelu będzie traktowany jak szmata.

A druga kwestia, zganiać winę na Polki, Europejki ale jednak ktoś te burdele odwiedza..taka sam śpiewka z żydami ortodoksyjnymi.

Edit:
A jeszcze dodam, ze Polacy nie lepiej mówią o "tirówkach" z Rosji, Rumuni, Ukrainy...

Użytkownik mroova edytował ten post 10.05.2013 - 09:53

  • -3

#10

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób


Człowiek, który zmusza kobietę do gwałtu a potem "oddaje" ją towarzyszom tej samej ideologii nie wpisuje się w ramy rasowe, religijne czy narodowe. To tak jakbym nazywać rasizmem potępienie pedofilii. Jeżeli jednostka jest za głupia by zrozumieć zasady ludzkiej moralności, a wręcz relatywizuje ją poprzez swoje własne wyobrażenia i niesnaski to trudno nazwać ją choćby człowiekiem. Zwierzęciem co najwyżej ( za to też dostanę ostrzeżenie?). Nazwałem ludzi, którzy gwałcą kobiety ścierwem? To jest dla kogoś obraźliwe? Dla nich? Dla ciebie ultimate? Czy może żyjemy już w takim społeczeństwie, że to ofiary są "dziw*ami" a oprawcy zostali jedynie sprowokowani? To nie jest moją winą, że po 6 tysiącach lat w takich ludziach wciąż żywa jest mentalność nomadów - "pustynne". Katastrofizm Witkacego był jednak zasadny, tyle tylko, że zagrożeniem dla naszej cywilizacji nie jest "ruchomy chiński mur". a ruchomy arabski haremem.


@ ultimate
Nie zarzucam ci nic :) Rozumiem twoją decyzję. Po prostu jeszcze rok temu taka wypowiedź przeszła by bez
"nagrody" a jej formę uznano za wyraz ekspresji i napływ emocji.
  • 3



#11

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@mroova

Jak zwykle na forum stara śpiewka jakie to baby są, głupie i naiwne.
Nie macie nic lepszego do roboty tylko sobie udowadniać takimi tematami wyższość nad płcią piękną.


Mój komentarz do tematu jest tylko dodatkiem (bo już nie chciałem dawać samego tekstu bez niczego od siebie ale tak czułem że głównie ludzie skupią się na tym). Wrzuciłem ten temat po to żeby przestrzec nie tylko przed dobrowolnym zadawaniem się z nimi ale właśnie też przed tym że multi-kulti może zwiększyć liczbę gwałtów, porwań i wywózek do burdeli z takich przyczyn a nie innych. Nie zrobiłem tego tematu po to że "ponarzekajmy sobie na kobiety jakie są złe i udowodnijmy im że są naiwne" albo "porozmawiajmy sobie o życiu seksualnym Tenhana" (istotny jest też honor narodu i to że lepiej dla ogółu jak jednak Polki będą rodzić kolejnych naszych rodaków a nie tracimy potencjalnych obywateli i powoli wymieramy). A swój komentarz napisałem w takim tonie jak napisałem bo jak ktoś nie ma honoru, kompromituje Polskę i w pewnym sensie zdradza ojczyznę to na lepszy ton nie zasługuje i lecenia na egzotykę i szukania przygód nie nazwałbym kobiecą wrażliwością. Po prostu nie jest mi szkoda naiwnych ludzi nawet jeżeli to są kobiety z wrodzoną naiwnością.

A przepraszam bardzo, a w Niemczech to nie ma burdeli a w Holandii..?


No i też m.in. to jest w temacie że burdele w Niemczech czy w Holandii głównie prowadzą teraz muzułmańscy imigranci.

A druga kwestia, zganiać winę na Polki, Europejki ale jednak ktoś te burdele odwiedza..taka sam śpiewka z żydami ortodoksyjnymi.


I gdybym ja odwiedził burdel w Holandii i chciał uprawiać seks z laską z którą spało nie wiadomo ilu arabów, murzynów etc. to wtedy moglibyście mnie nazwać seksualnym frustratem :D

Edit:
A jeszcze dodam, ze Polacy nie lepiej mówią o "tirówkach" z Rosji, Rumuni, Ukrainy...


Ale nie słyszałem żeby Polacy sypiali z Ukrainkami żeby upokorzyć Ukraińców za rzeź wołyńską. Poza tym nie chodzi tylko o podejście do prostytutek bo je to mało kto szanuje bez względu na narodowość tylko o ogólne podejście kolorowych do białych kobiet.

@po_prostu

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że chyba największą grupę muzułmańskich neofitów stanowią KOBIETY, przecież to jest chore, pchają się tam, gdzie ich pozycja jest zdegradowana maksymalnie. Za dobrze im, szukają wrażeń, czy aż tak bardzo są naiwne? Żeby faceci się nawracali na islam, to jeszcze rozumiem, bo tam ich status jest wysoki- ale kobiety??


Mogę się założyć że podstawowa śpiewka muzułmanów gdy podbijają do białych kobiet to żalenie się jak są niesprawiedliwie traktowani, że oni tacy nie są jak stereotypowo a jak bestia udaje księcia to kobiety to kręci. Polak powie że szanuje kobiety to "pipa", Arab powie że szanuje kobiety to "egzotyczny książę który traktuje kobiety jak księżniczki". W Europie ten cały stereotyp o nich zamiast działać na niekorzyść to jest wręcz odwrotnie bo jest podnieta że "jest inny dla mnie" :D

Dobrze by było jakby było więcej takich rozsądnych kobiet jak po_prostu ;)

Użytkownik Tenhan edytował ten post 10.05.2013 - 10:37

  • 0

#12

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo się cieszę, że ta tematyka została poruszona na tym portalu. Ideologia zwana "religią pokoju" jest
bardzo "interesująca", tutaj mamy tego najlepszy przykład. Ja od siebie dodam, że ten stan rzeczy może być
spowodowany wewnętrznymi frustracjami wyznawców tejże ideologii - po prostu świat poszedł do przodu,
a oni nadal tkwią w średniowieczu i wyznają średniowieczne "wzorce" zachowań, dane im przez człowieka
chorego psychicznie, który (niestety) w niektórych kręgach został potraktowany poważnie. Powiedzmy sobie
szczerze - oni nic nie mają, tylko swoją ideologię, i (niestety) ropę.

Dlaczego żadnemu z szejków czy innych zachęcających do handlu żywym towarem nie zostały postawione
zarzuty? Gdzie jest międzynarodowy wymiar sprawiedliwości? Dlaczego te kraje nadal są obecne w ONZ
i innych organizacjach międzynarodowych? Dlaczego nie są nałożone sankcje? Tutaj jest pies pogrzebany,
jeżeli my nie wymusimy na nich zachowań zgodnych z prawem międzynarodowym, to oni sami tego nie zrobią.

To wszystko, co teraz się dzieje, to wyłącznie nasza wina. To my, Europejczycy, zaprosiliśmy ich tutaj
bezmyślnie, bez myślenia o przyszłości. Idea była podobna do tej, jakby (teoretycznie) w XX-leciu
międzywojennym zaprosić Niemców do osiedlania się w Wielkopolsce, a później ją stracić. Tutaj jest
identycznie. Przykład bezmyślnego działania "elit" Zachodu. Te kilkadziesiąt lat temu my, Zachód, byliśmy
centrum świata. Co się stało? Wystarczyło kilku bezmyślnych oszołomów, propagujących multi-kulti,
a teraz mamy islamskie milicje w UK, handel narkotykami w UK sponsorowany przez al-Kaidę, Paryż
blokowany w piątki przez tysiące ludzi, kłaniających się kamieniowi, a także płonące co roku setki,
jeżeli nie tysiące samochodów w noc sylwestrową. Ponadto - burdele prowadzone przez wyznawców
"religii pokoju" w Niemczech czy Holandii.

@Wybiórczy

W pełni popieram Twoją wypowiedź. Tzw. "poprawność polityczna" zabija Europę. Kres tego zachowania
otworzy drogę nowej, silnej Europie, która może odrodzić się tutaj, w Europie Środkowo-Wschodniej,
nie skażonej jeszcze "religią pokoju".

Jeszcze jedna rzecz, którą gdzieś kiedyś usłyszałem - islamiści nienawidzili Busha, ale się go bali. Obamę
lubią i śmieją mu się w twarz. Być może postępowanie w dużo ostrzejszy sposób skłoni islamistów
do zaprzestania swych ekspansywnych zachowań.

Jeszcze lekki offtop - mimo, ze temat o Europejkach, to myślę, że pasuje do tego, co znalazłem na fb.

Film o tym, jak muzułmanie gwałcą Koptyjkę przy okrzykach "Allach Akbar" - gwałt zbiorowy, na ulicy. Praktyczna strona postępowania tak, jak zalecił "prorok".

Ostrzegam, że jest drastyczny i nieodpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia. Oglądasz na własną odpowiedzialność.

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

Użytkownik hayashi edytował ten post 10.05.2013 - 11:31

  • 2

#13

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak jak kiedyś chrześcijaństwo drążyło się w wschód, tak teraz islam będzie drążyć w zachód. Oby tylko powstrzymano ich, bo nie chciałbym przymusowego wprowadzania świąt, budowania meczetów w liczbie za dużej, niszczenia chrześcijańskich budowli, tudzież prześladowań chrześcijan w ich własnym kraju. Nie jestem tu stronniczy, ale powinna być zachowana granica, tego gdzie jest islam, a gdzie chrześcijaństwo.
  • 0

#14 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Avenarius, Arabki sa przesliczne, gdyby wymotac je z tych zawojow i puscic luzem- popadalibyscie z zachwytu, jestem baba a sama nieraz nie moglam sie napatrzec na ich urode.
Tenhan, o ile przytoczony tekst jest do pewnego stopnia obiektywnym przedstawieniem zjawiska, i trudno odmowic slusznosci wielu stwierdzeniom zawartym w nim, o tyle Twoj komentarz uwazam za denny, jak widac niedowartosciowane meskie ego choc w taki sposob usiluje zyskac na wartosci, kazdy orze jak moze. Czym sie to jednak rozni od samczych kogucich popisow usilujacych poprzez samice przekazac swoje geny? Po obu stronach, wiec nie ma co patrzec z gory siedzac na tej samej wysokosci, chocby zerdka byla inna.
Znam malzenstwa mieszane, Polki, i nie tylko, generalnie cudzoziemki ktore wyszly za maz za tubylcow zyja w udanych zwiazkach, w takich malzenstwach obie strony musza pojsc na ustepstwa, aby osiagnac kompromis. Oczywiscie- musialy przejsc na tutejsza religie, dostosowac sie do tutejszych zwyczajow. Ale w ich domach mowi sie w obu jezykach, laczy tradycje polskie z tutejszymi. Bywaja i takie zwiazki gdy dziewczyny nie potrafily dostosowac sie do tutejszej mentalnosci, i zwiazki rozpadly sie. W mojej katolickiej rodzinie, wujek poslubil kobiete wyznania prawoslawnego. Co ta kobieta zniosla, ile lez wylala gdy zabraniano jej chodzic do cerkwi, gdy podczas swiat prawoslawnych wynajdywano najgorsze roboty, gdy wyzywano. Oczywiscie dzieci odgornie przypisano do wyznania pana domu. Tak daleko fanatykom do siebie? Ja sama nie popieram mieszanych malzenstw, uwazam ze milo chocby posmiac sie z tego samego, a i dzieci w mieszanych zwiazkach placa zagubieniem tozsamosci nieraz, ale nie mozna generalizowac. Wolalabym madrego i kulturalnego Araba, a zapewniam ze sa i tacy, niz zaslepionego prymitywa, chocby i byl rodakiem. Nie sadze zeby ocenianie ludzi bez uwzglednienia specyfiki regionu z ktorego sie wywodza, a ktory narzuca takze odmienna mentalnosc, normy moralne- i utozsamianie wszystkich ludzi z patologia wiodlo do obiektywnych wnioskow.
W temacie burdeli. Oni wykorzystuja naiwnosc mlodych dziewczyn, ich latwowiernosc, wykorzystuja okazje. Ale kto u licha korzysta z tej okazji???
A swoja droga, zadziwia mnie wyrozumialosc moderatora...?
  • 0

#15

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak daleko fanatykom do siebie?


Dokładnie. Najśmieszniejsza sytuacja występuje gdy jedni nadają na drugich.
  • -4




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych