Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen proroczy czy przypadek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

PizzaPie.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka dni temu doświadczyłem malego, nazwijmy to "mindfucku". Zdzarza mi sie to w taki bezposredni sposób po raz pierwszy, pomimo tego ze, kilka wiosen na liczniku juz mam nabite.

Śnił mi sie pozar u mojego sąsiada, sen pamietam dokladnie, nie mam z tym problemu. Widziałem jak bucha płomien, panike ludzi, straz pozarną, kilka innych szczegółow. Sen jak sen, pomijając fakt że tego samego dnia z zamyslenia wyrwaly mnie sygnaly wozów starżackich i zapach dymu. Spalil sie biedaczynie zaklad krawiecki. Bylem totalnie skołowany, w sumie do teraz nie wiem co o tym sądzić.

A propos zdolności paranormalnych jestem nastawiony dość sceptycznie, ale w przypadki jako takie powątpiewam także.

Moge liczyc na jakąs konstruktwna opinie, co o tym myslicie?
  • 1

#2

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatnio dużo tych proroków sie zrobiło :D , nie żebym nie wierzył bo "są rzeczy które sie fizjologom nie śniły" jakby zacytować Ferdusia. jest pare opcji... jedna z nich to przypadek, druga ingerencja sił wyższych bliżej nie określonych, a może genialność Twojego umysłu i podświadomości. jaka była przyczyna pożaru ?
  • 0

#3

GreeneK.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hmm...myślę że to nie przypadek. W materiale poniżej jasnowidz Krzysztof Jackowski opowiada o podobnym przypadku jego córki przewiń do 1:51 jeśli interesuje Cię tylko taki sam przypadek widzenia we śnie , oczywiście cały filmik polecam :)


Wideo

Użytkownik GreeneK edytował ten post 10.05.2013 - 12:44

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych