Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Czy to diabeł czy jaki¶ nie znany ptak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
58 odpowiedzi w tym temacie

#46

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, czyżby co¶ Ci się skojarzyło ? :D
  • 0

#47

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli chodzi ci o to co mi sie wydaje to "A FU"

po prostu to smieszne, spisz budzisz sie a twoj zolw staje obok ciebie i kaze sobie przyzadzic salatke warzywna :D :
  • 0



#48

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wszystko jest możliwe w życiu. A o tym co to jest to o czym jest ten temat to można się dowiedzieć we dwojaki sposób. Jeden to czekać. A drugi to podróż astralna do tamtego miejsca (co jest lepszym i szybszym sposobem). :)
  • 0

#49

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam,
A Ciebie, Raziel bardzo serdecznie.

Dzieki za wyróznienie heh

a co do tematu to heh trudno mi powiedziec co to jest ale na Diabła to mi niewyladas:lol: :lol :
  • 0

#50

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Raziel, od¶wieżanie tematu po kilku miesi±cach w taki sposób wg moich kryteriów zasługuje na warna za spam...
Założę jednak, że nie wiedziałe¶ o istnieniu mechanizmu, który sprawia, że każdy widzi swój nick w pozdrowieniach Przemo i wielu innych umieszczonych na tym forum więc poprzestanę tym razem na ostrzeżeniu ustnym.

  • 0

#51

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech.

Przemo napisał/a:  
Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam,
A Ciebie, Raziel bardzo serdecznie.

Dzieki za wyróznienie heh


Uzyta opcja [ you ].

Hmm, mnie to na jakiegos ptaka wyglada. Tylko ze ptak to chyba mniejszy jest troszke :smile: .
  • 0

#52

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, całkiem możliwe, że to jest wielki ptak (nieodkryty gatunek itp.), tak wła¶ciwie, to ja widziałam większego (oczywi¶cie na zdjęciu) :roll: ...
  • 0

#53

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi foto nie wchodzi :(
  • 0

#54

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecie juz ma swoje lata ale powala na kolana, trudno stwierdzic czy to falszywka czy nie...jesli tak to bardzo dobra..w powiekszeniu dokladnie widac ogon,dwie tylne łapy, skrzydla, tlow i glowe chyba nawet z grzebieniem. W dodatku dziwne zwierze idealnie pasuje do krajobrazu jakby stanowilo jej czesc..jakby naprawde bylo prawdziwe.. PS tak offtopem co do wczesniejszych wypowiedzi : Dawniej w starozytnosci ludzie opisywali i rysowali (np na scianach, naczyniach itp) to co widzieli w codziennym zyciu i nie wymyslali sobie bajek ani mitow jak ludzie wspolczesni, a jako ze nie bylo wtedy kamer, aparatow czesto owe rzeczy zapisywali w postaci malowidel badz pisma..To nie jest tylko moje wlasne przypuszczenie ale takze wielu badaczy starozytnosci. Sadze ze nawet wizerunki smokow, centaurow, gryfow, olbrzymow, skrzatow, elfow i wszelkiej innej masci tajemniczych istot maja w sobie ziarno prawdy, jedne wieksze, drugie mniejsze. Kiedys czytalem ze w jednej z prehistorycznych jaskin znaleziono w grobie mnostwo ludzkich czaszek z rogami i porozem (falszerstwo wykluczono) Jesli dodac do tego dziwne starozytne malowidla badz sumeryjskie wizerunki na glinianych tabliczkach przedstawiajace kody DNA, ludzi z rogami lub o zwierzecym ciele i jeszcze dodatkowo przytoczyc tu historie o ''bogach'' (Annunakach) ktorzy przeprowadzali eksperymenty genetyczne chcac stworzyc sobie poslusznych niewolnikow to mysle ze wszystko uklada sie w logiczna calosc.
  • 0

#55 Go¶ć_Lamb3rt

Go¶ć_Lamb3rt.
  • Tematów: 0

Napisano

Eee... Diabeł? To już prędzej anioł... Aczkolwiek to raczej jaki¶ nieznany gatunek ptaka, bo zdjęcie jest na oko autentyczne.
  • 0

#56

Clk_One.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm troszkę ten "ptak" nieproporcjonalny jak na tak długie i wielkie ciało bior±c pod uwagę także iż tak wielki ptak nie może liczyć na pr±dy powietrzne to ma za małe skrzydła . Wygl±da mi to na jak±¶ "makietę" . Ha a kto¶ napisał że zazwyczaj feniks wygl±da tak i tak . St±d moje pytanie widziałe¶ kiedy¶ feniksa ?? To jedynie wizerunek(podobizna) wykreowany przez człowieka !!!
  • 0

#57

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to lataj±cy kałach ... !!

Warn za niepotrzebne odkopanie starego tematu, na dodatek cholernie durnym postem, który nic do niego nie wnosi.
Jak nie masz nic m±drego do powiedzenia, to siedĽ bam±cie w k±cie!

Ivellios

  • 0

#58

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie przypomina to harpie
  • 0

#59

Don Otletino.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według niektórych to może być nawet smok..

Według mnie możliwe, że jest to feniks lecz w średnim stadium życia (na ludzkie to ok. 40 latek) więc niemusi się "palić", ani nic takiego... Feniks często jest mylony jako orzeł w płomieniach, ale według najstarszych doniesień jest to ogromny ptak o czerwonym zabarwieniu piór i wysokiej temperaturze ciała(zależna od doniesień). Podczas śmierci ciało naturalnie rozkłada się, lecz gdy całkowicie się "rozsypie" to z popiołów naradza się nowy feniks. Jednacz część doniesień nie jest zbyt wiarygodna z powodu, gdyż podczas śmierci feniksa ciało natychmiast się rozpada w proch i naradza się fenix... a w starszych jest "gdy ciało się rozpadnie", czyli może 1 sek., a może 1000 lat.


Są też niektóre teksty, że pochodzi on ze słońca... Raczej to mit, gdyż zapewne pojawił się na tarczy słońca pierwszy raz...

Użytkownik Don Otletino edytował ten post 06.08.2010 - 09:50

  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1

0 użytkowników, 1 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych