Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Czy to diabeł czy jaki¶ nie znany ptak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
58 odpowiedzi w tym temacie

#31

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym, że żaden stwór w mitach nie pojawił się 'ot tak'... Wszystko musiało mieć pierwowzór. Nie twierdze, że takie stworzenia żyły na ziemi, ale mogło być co¶, co budziło przerażenie, a bajki i bażsne tylko ładnie to opisały i zmieniły nazwe...
  • 0



#32

ciemno¶ć.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się. Ba¶nie były chyba inspirowane tymi stworzeniami. Czyli co¶ prawdziwego pewnie w nich jest.
  • 0



#33

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieka od zawsze poci±gała natura i te jej elementy, których nie rozumiał. I dla tego bardzo często legendy/podania ludowe/mity s± do¶c poetyckim opisem tego co obserwowano w naturze... nie oznacza to, że dany zwierzak kiedy¶ istniał ale może oznaczać, że ludzie przerysowuj±c jakie¶ czynniki biologiczne bardzo chcieli żeby istniał. Takie informacje przekazywane pokoleniami utrwaliły w naszej kulturze obecno¶ć tym mitycznych stworzeń i dla tego większo¶ć z nas słyszało o np. jednorożcach co wcale nie oznacza że one kiedykolwiek zyły.
w czym oczywi¶cie zgadzam się z Traperem...przynajmniej po czę¶ci ;)
pozdro
  • 0

#34 Go¶ć_muhad

Go¶ć_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

fajnie by bylo gdybym mogl zobaczyc to zdjecie.Moglby ktos zapodac? bo te co sa niby dodane tu na forum to tego sie otworzyc nie da.
  • 0

#35

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ono jest w albumie w dziale istoty powietrzne
:D
  • 0

#36

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to wygl±da jak wielka papuga.... :(

:D
  • 0

#37

ciemno¶ć.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dla mnie to wygl±da jak wielka papuga....



Jakby nie patrzeć to dosyć ciekawa sugestia :D
  • 0



#38

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe. je¶li zatem to jest papuga to nasuwa się pytanie jakim cudem urosła do takich rozmiarów
:P :P :P :?:
  • 0

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu
  • 0



#40

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu

:D :P :P :rotfl: :rotfl: ale się ubawiłem :oops: ... to zupełnie jak waleczne żółwie ninja...
pozdro :P : :lol : :lol :
  • 0

#41 Go¶ć_muhad

Go¶ć_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

NA ZDJEciu wyglaa jak feniks w moim przekonaniu a co to jest tak naprawde ? nie mam pojecia
  • 0

#42

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Napewno nie diabeł :D
  • 0

#43

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu



ale się ubawiłem  ... to zupełnie jak waleczne żółwie ninja...


Gdyby którego poranka mój żółw wielko¶ci konia stan±łby obok mojego łużka domagaj±c się sałaty poczułabym się dziwnie.... :P

:D :P :P

Ja mojego żółwia znalazłam , także.... nie wiadomo czy po eksperymantach genetycznych kto¶ go nie wyrzucił..... :rotfl: : , a może gdzie¶ " się napromieniował".... :lol
i z dnia na dzień może zmienić swoje rozmiary.. ? :rotfl:
  • 0

#44

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL napisał/a:
zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu



szczotkowski napisał/a:
ale się ubawiłem ... to zupełnie jak waleczne żółwie ninja...  


Gdyby którego poranka mój żółw wielko¶ci konia stan±łby obok mojego łużka domagaj±c się sałaty poczułabym się dziwnie....  

   

Ja mojego żółwia znalazłam , także.... nie wiadomo czy po eksperymantach genetycznych kto¶ go nie wyrzucił.....  , a może gdzie¶ " się napromieniował"....  
i z dnia na dzień może zmienić swoje rozmiary.. ?  

_________________

Ja tam wole zmutowane mutki z fallouta 2 albo ghule :D to dopiero mutacja :P
  • 0

#45

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i z dnia na dzień może zmienić swoje rozmiary.. ?


:D :P
  • 0




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1

0 użytkowników, 1 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych