Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to diabeł czy jakiś nie znany ptak?


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#31

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym, że żaden stwór w mitach nie pojawił się 'ot tak'... Wszystko musiało mieć pierwowzór. Nie twierdze, że takie stworzenia żyły na ziemi, ale mogło być coś, co budziło przerażenie, a bajki i bażsne tylko ładnie to opisały i zmieniły nazwe...
  • 0



#32

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się. Baśnie były chyba inspirowane tymi stworzeniami. Czyli coś prawdziwego pewnie w nich jest.
  • 0



#33

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieka od zawsze pociągała natura i te jej elementy, których nie rozumiał. I dla tego bardzo często legendy/podania ludowe/mity są dośc poetyckim opisem tego co obserwowano w naturze... nie oznacza to, że dany zwierzak kiedyś istniał ale może oznaczać, że ludzie przerysowując jakieś czynniki biologiczne bardzo chcieli żeby istniał. Takie informacje przekazywane pokoleniami utrwaliły w naszej kulturze obecność tym mitycznych stworzeń i dla tego większość z nas słyszało o np. jednorożcach co wcale nie oznacza że one kiedykolwiek zyły.
w czym oczywiście zgadzam się z Traperem...przynajmniej po części ;)
pozdro
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

fajnie by bylo gdybym mogl zobaczyc to zdjecie.Moglby ktos zapodac? bo te co sa niby dodane tu na forum to tego sie otworzyc nie da.
  • 0

#35

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ono jest w albumie w dziale istoty powietrzne
:D
  • 0

#36

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to wygląda jak wielka papuga.... :(

:D
  • 0

#37

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dla mnie to wygląda jak wielka papuga....



Jakby nie patrzeć to dosyć ciekawa sugestia :D
  • 0



#38

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe. jeśli zatem to jest papuga to nasuwa się pytanie jakim cudem urosła do takich rozmiarów
:P :P :P :?:
  • 0

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu
  • 0



#40

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu

:D :P :P :rotfl: :rotfl: ale się ubawiłem :oops: ... to zupełnie jak waleczne żółwie ninja...
pozdro :P : :lol : :lol :
  • 0

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

NA ZDJEciu wyglaa jak feniks w moim przekonaniu a co to jest tak naprawde ? nie mam pojecia
  • 0

#42

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Napewno nie diabeł :D
  • 0

#43

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu



ale się ubawiłem  ... to zupełnie jak waleczne żółwie ninja...


Gdyby którego poranka mój żółw wielkości konia stanąłby obok mojego łużka domagając się sałaty poczułabym się dziwnie.... :P

:D :P :P

Ja mojego żółwia znalazłam , także.... nie wiadomo czy po eksperymantach genetycznych ktoś go nie wyrzucił..... :rotfl: : , a może gdzieś " się napromieniował".... :lol
i z dnia na dzień może zmienić swoje rozmiary.. ? :rotfl:
  • 0

#44

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL napisał/a:
zmiany genetyczne, moze efekt radiacji, jest mnostwo powodow, zanieszczyszczone wody, albo wystawienie na dzialanie jakiegos nieznanego promieniotworczego pierwiastka/krysztalu, np. meteorytu



szczotkowski napisał/a:
ale się ubawiłem ... to zupełnie jak waleczne żółwie ninja...  


Gdyby którego poranka mój żółw wielkości konia stanąłby obok mojego łużka domagając się sałaty poczułabym się dziwnie....  

   

Ja mojego żółwia znalazłam , także.... nie wiadomo czy po eksperymantach genetycznych ktoś go nie wyrzucił.....  , a może gdzieś " się napromieniował"....  
i z dnia na dzień może zmienić swoje rozmiary.. ?  

_________________

Ja tam wole zmutowane mutki z fallouta 2 albo ghule :D to dopiero mutacja :P
  • 0

#45

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i z dnia na dzień może zmienić swoje rozmiary.. ?


:D :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych