Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hello


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lannister.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hi, to Ja jestem Patryk, pochodzę z miasta znajdującego się koło Łodzi. Mam tam te swoje prawie 18 lat, uczęszczam do technikum, profil informatyk <yeah>. Interesuję się tą informatyką, grami, filmami, czasem jakaś książka, ale to rzadziej, chcę często coś fajnego przeczytać ale jakoś się zebrać nie mogę (soon...). Nie jestem wielkim widzem seriali, zawsze jakiś tam komediowy zapuściłem, nie tak że odcinek po odcinku ale... nie no, jeden taki serial komediowy był, mogę go oglądać non-stop - Fawlty Towers <3 Ale tak poza casualowymi serialami komediowymi, niedawno się zanurzyłem w jednym, który jest już moim uzależnieniem - Game of Thrones. Jej, dużo o tych serialach się rozpisałem... Uwielbiam wino do obiadu! (nie wiem czemu to napisałem). Nie wiem od kiedy interesuję się zjawiskami paranormalnymi, ale lubię takie o, związane ze snami, duchami, tajemniczymi miejscami, tajemnicze zdjęcia, materiały wideo... i jak tutaj patrzę co tu jest na forum - lubię czytać o teoriach konspiracyjnych. No i nie wiem co tutaj napisać więcej, jest godzina 00:52 gdy to piszę, z moich głośników wydobywa się From Yesterday, denerwuję się że nie mogę załadować avatara na forum, figurka Vaasa tajemniczo kiwa do mnie głową, herbata się kończy... dobra już kończę moje wypociny, anyway, witajcie i pamiętajcie - każdy Lannister zawsze spłaca swoje długi. Nie jestem normalny

Użytkownik Lannister edytował ten post 29.04.2013 - 00:03


#2

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć Basil, to znaczy Lannister. :mrgreen:



#3

Lannister.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj, witaj! Ach ten Basil, drugiego takiego nie będzie :D Aż chyba sobie obejrzę jakiś odcinek teraz!

#4 Gość_Kochanie

Gość_Kochanie.
  • Tematów: 0

Napisano

Faktycznie się rozpisałeś :D, ale witaj

Użytkownik Kochanie edytował ten post 29.04.2013 - 07:22


#5 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj, Patryku :).

#6

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witaj. I tak z ciekawości zastanawia mnie ile osób na tym forum ukończyło lub uczęszcza do szkoły o profilu informatycznym :) z pewnością duży % zważywszy że to bardzo powszechny kierunek i wiele osób z ów kierunku korzysta z forów.

#7

NagatoXD.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj. Interesujesz sie też Pieśnią Lodu i Ognia czy tylko samym serialem Gra o Tron? Btw tez jestem na profilu informatycznym ale nie zabardzo jestem z tego faktu zadowolony :D

#8

Lannister.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj. Interesujesz sie też Pieśnią Lodu i Ognia czy tylko samym serialem Gra o Tron? Btw tez jestem na profilu informatycznym ale nie zabardzo jestem z tego faktu zadowolony :D

Będę się niedługo interesował Pieśnią Lodu i Ognia, w tym, lub w następnym tygodniu dorwę pierwszy tom. A co do profilu to jestem zadowolony, bo właśnie tam chciałem trafić :)

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych