Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kasowanie zdjęć


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#31

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Haha tuż to śmieszny temat dla mnie :) Taka afera na temat sutka haha :D Jestem po stronie Moniki :D

#32 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Fisz dajże spokój, w czym problem? Chyba nie sądzisz, że są tu osoby, które nie widziały nigdy piersi ;) Ja rozumiem, że nagość jest dziwnym tabu, ale bez przesady :D Wczoraj przełączałem kanał w tv i w filmie z oznaczeniem 13+ był widoczne całkowicie nagie piersi. Fakt, że tylko przez chwilkę, ale były. Ja także jestem po stronie Moniki, i uważam że zdjęcie zostało ukryte niesłusznie.

#33

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, proponuję się już wstrzymać, bo aferę robicie wy. Ja po prostu post ukryłem do dalszej dyskusji między Modami i Adminem, a całą sprawę to WY roztrząsacie i sprawiacie, że wygląda to tak jak wygląda.

Naprawdę, trochę powagi...



#34

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Naprawdę, trochę powagi...


Forum jest dla licznych miejscem odreagowania, dla nielicznych jak ja rozrywki szukania, dla niewielu wiedzy, a jak ciebie czytam, to odnoszę wrażenie, że masz wiarę w niesienie misji przez siebie. Jeśli rzeczywiście kierujesz się zasadami, to daj też innym szansę zrozumienie siebie samego...oki?

#35

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up
Pierwszy raz mam ochotę dać ci plusa, bo mądrze gadasz, a niestety forum archiwalne :/

#36

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja podnosze temat zapytaniem kiedy moge spodziewac sie odpowiedzi?

#37 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Monika wyślesz mi to zdjęcie na priv :P ?. Nie to, że nie widziałem sutka i się napaliłem ale chcę zobaczyć o co cała afera :)

#38

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wysle :)

#39 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Popieram w pełni prośbę o przywrócenie zdjęć. Nic " zboczonego " na nich nie widać. Serio lekka przesada z cenzurowaniem sutka :D. Nie rozumiem czemu administracja miała by mieć problemy przez to zdjęcie. No chyba, że kobieta na nim przedstawiona nie wyraziła zgody na publikację.

Użytkownik convers edytował ten post 28.04.2013 - 16:17


#40

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

W myśl zasady "Lepszy CYC niż NIC" racja Moniki, ten co skasował to jakiś drań :D

#41

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Modelka z tych zdjec nie tylko wyrazila zgode na publikacje a nawet te zgode podpisala. Nawet kiedy robie zdjecia do szuflady , wszystkie modeliny podpisuja mi taki papierek.

#42

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jak można, mi też wyślij, przynajmniej bd wiedział po której stronie mam stanąć. Jak już sam mówiłem nie widziałem tego zdjęcia, nie mogłem oceniać, kto popełnił błąd :D

Użytkownik Nothing edytował ten post 28.04.2013 - 16:26


#43

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poszlo Nothing :)

#44

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Where is my gun!? O to się kłócimy? Przecież to ewidentnie nie jest nawet akt ( notabene akty są dla ciot ). Jestem pewny, że tego typu zdjęcie nie podlega cenzurze.
Ponieważ :
jest wiele argumentów, że na zdjęciu nie jest ukazany cycek ( np. można powiedzieć że to nadruk)
Modelka jest ubrana w sukienkę, sądzę że ze sklepu, w takiej może chodzić po ulicy, nie odkrywa niczego i niczego nie ukazuje niczym Doda.
Sądzę, że sprawa ta skończy się z wynikiem pozytywnym dla Mo.niki

Użytkownik Nothing edytował ten post 28.04.2013 - 16:44


#45

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiec teraz rozumiesz moje "rozdraznienie" .


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych