Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy moge sie komuś przyśnić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Adria.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się to nieprawdopodobne,ale to nie wiem...Nie znam się na tym.
Co do tej osoby (kobiety pewnie ;)),musiałeś chyba coś przeskrobać,skoro nie jest skora do kontakt?w z Tobą:).Postaraj się w inny sposób,by o Tobie miło myślała.Nie potrzebujesz do tego 'wchodzić' w jej sny.Życie byłoby za proste,gdybyśmy wszystko mogli załatwić za pomocą snów :).

  • 0

#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam nie ryzykowałbym jako facet ale z przyjemnością zamawiam sen z kobietą ;)



Świetny pomysł - sklep ze snami. Spowszedniały nam już biblioteki, wypożyczalnie filmów ^^, czas na wypożyczalnie snów.
  • 0



#18

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O wpół do szóstej jest śniadanie, a o szóstej apel, po którym pan Kleks zbiera od chłopców senne lusterka, w których odbijają się ich sny (za jeden z najciekawszych pan Kleks uznał sen Adasia "O siedmiu szklankach" Ale coś z tymi snami jest.. dużo osób np. sen o zepsutym zębie odbiera jako zagrożenie.. mowa o nieszczęściu( śmierci, chorobie)
  • 0



#19

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest wykluczony taki rozwój technologii by dostępne były sny na życzenie ale wtedy jakie byłyby możliwości wpływania na ludzi przez sen, manipulacja doskonała. Wplecione w sen na życzenie elementy wpływające na życie realne znając życie i skłonności ludzkie byłyby znakomitym narzędziem wykorzystywania.
  • 0



#20

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, istniej coś takiego jak dreamwalking i jest ponoć rodzajem telepatii ale trudno to osiągnąć przynajmniej w sposób świadomy (może się udać ale raczej druga osoba doświadczy jedynie przebłysku przekonwertowanego przez własną podświadomość). Nieświadomie pojawia się dość często u osób będących silnie związanych emocjonalnie i spędzających razem dużo czasu. Nieświadomy dreamwalking polega na tym, że spędzając z kimś dużo czasu, dzieląc uczucia i myśli nabieramy tych samych doświadczeń i uczymy się myśleć w podobny sposób, nijako dostrajamy się do siebie. A ponieważ podświadomość przy kreacji snów wykorzystuje (w sposób symboliczny) doświadczenia i odczucia dnia poprzedniego istnieje duża szansa, że przyśni nam się ten sam sen co tej drugiej osobie ponieważ danego dnia przeżyliśmy i doświadczyliśmy tego samego a nasz sposób myślenia i symbole podświadomości są podobne.
  • 0



#21

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O dreamwalkingu sporo pisano na tutejszym forum, więc spróbuj przejrzeć tematy takie jak:
- Regularne sny o jednej osobie
- Wplywanie komus na sny
- Co zrobić, aby przyśniła nam się dana osoba/zdarzenie?
- Wchodzę do snów przyjaciółki
- Dreamwalking

W każdym jest coś na ten temat - najwięcej oczywiście w ostatnim - i powinieneś znaleźć coś dla siebie.

Moje osobiste doświadczenia z tym zjawiskiem są dosyć małe. Przez pewien czas próbowałem to robić, i ze wszystkich podjętych prób tylko raz udało mi się "podręcznikowo" przeprowadzić wszystkie etapy - stworzenie lustra, umieszczenie w nim "celu", przejście przez nie do nowej lokacji. Wszystkie te etapy się udały, w finałowym miejscu spotkałem cel. Ale czy był on tam też u siebie, we własnym śnie? Nie wiem, bo kontakt urwał się jakiś czas temu i nie mogłem tego sprawdzić.

Polecam też przejrzenie tematu Linkowanie i Skanowanie, gdzie opisany jest sposób na zdalne "połączenie" z wybraną osobą, i to na jawie.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych