Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy moge sie komuś przyśnić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Searching For Meaning.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Czy jest możliwość sprawienia że przyśnię się komuś? Chodzi mi o to że poprostu pojawie się w snie danej osoby. A może da się przekazać jakąś wiadomość? Próbowałem świadomych snów - ciężko to idzie, bo zazwyczaj sie wybudzam. Jak bym sie bał wejśc ten świadomy sen. Macie jakieś doświadczenia w wchodzeniu komuś w sen?
  • 0

#2

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam nie ryzykowałbym jako facet ale z przyjemnością zamawiam sen z kobietą ;)
  • 0



#3

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety życie to nie film. Przy pomocy hipnozy może by się udało jakoś zaszczepić myśl tej osobie, jednak nie wejdziesz komuś do snu magicznym, telepatycznym sposobem. To tylko moje zdanie, oczywiście możesz próbować, bylebyś się dobrze bawił :D

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 23.04.2013 - 17:02

  • 0

#4

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytaj o dreamwalkingu. Ponoć możliwe, aczkolwiek bardzo trudne do osiągnięcia.
  • 2



#5

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętam dawno temu czytałem książkę "Wojownicy nocy" gdy ludzie zasnąwszy żyli normalnie w rzeczywistości sennej, napisał ją Graham Masterton.

Ciekawa koncepcja jest też taka, że człowiek w czasie snu egzystuje w innym ciele w normalnej rzeczywistości albo właśnie w sennej ale stykając się z innymi śniącymi.

Użytkownik Padael edytował ten post 23.04.2013 - 17:35

  • 0



#6

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Czy jest możliwość sprawienia że przyśnię się komuś? Chodzi mi o to że poprostu pojawie się w snie danej osoby. A może da się przekazać jakąś wiadomość? Próbowałem świadomych snów - ciężko to idzie, bo zazwyczaj sie wybudzam. Jak bym sie bał wejśc ten świadomy sen. Macie jakieś doświadczenia w wchodzeniu komuś w sen?


Tak to możliwe.
Np mi - już się śni, że czytam Twój post.
  • 1

#7

Searching For Meaning.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zrozumcie mnie źle - nie naogładałem sie za dużo filmu "Incepcja" :D Poprostu ktoś mi bardzo bliski wyjechał i Nie za bardzo chce utrzymywac ze mną kontakt, a ja chciałbym pozostać w pamieci tej osoby. A tak sobie pomyślałem że może udałoby mi sie coś takiego, ponieważ ponoć jestem "medium" i miewam prorocze sny. Tak mi przynajmniej powiedziała "wróżka" który kiedyś mnie zaczepiła na ulicy i tak mnie zaintrygowała tym co powiedziała o moim życiu ( powiedziała szczegóły o których nawet moi najbliźsi nie wiedzieli ) że do niej poszedłem na seans. Żadnych proroczych snów nie pamietam szczerze mówiąc... Ale i tak postanowiłem napisac ten temat. Bo kto pyta - nie bładzi:) Dziękuje wszystkim za odpowiedz:)
  • 0

#8

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myśl o tej osobie same pozytywne rzeczy. Życz jej jak najczęściej wszystkiego co najlepsze a zapewne będziesz pojawiał się w jej myślach i snach. Przestrzeń jest informacją.
  • 1



#9

Awgwa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

NIE MOŻLIWE! NA PEWNO MASZ COŚ Z GŁOWOM MAGIA NIE ISTNIEJĘ!!!111oneoneoneeleven

Kolejny raz:
3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.
dodatkowo jescze obraza, tym razem to już trzeci warn, czyli zawieszenie na 30 dni.

Dołączona grafika
Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 0

#10

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świadomy sen istnieje i nie jest aż tak trudno w to wejść, chociaż wiążę się z paraliżem sennym.
  • 0

#11 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Enso, a jestes pewien ze Ci sie sni? Moze tylko.sni Ci sie ze Ci sie sni ze czytasz?
  • 0

#12

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Można się komuś przyśnić, można mieć nawet grupowy sen. Ja miałem sen w którym pojawił się mój znajomy. W dzień, w szkole powiedziałem mu o tym, a on powiedział że ja mu też się śniłem. Szczegóły snu były podobne, o ile sen można szczegółowo zapamiętać :mrgreen:
Zdołałem jeszcze gdzieś znaleźć informację, że mózg podczas snu czasami wysyła jakieś tam fale. Jeśli spotkają się z falami innej osoby mogą zadziałać jak sieć Wi-Fi albo jak ktoś woli blutuf (nie wiem jak się to pisze). Oczywiście nie jest to na dalekie dystanse, fale mogą nie być wysyłane w tym samym czasie i mogą się nie przyjąć (nie reagować na siebie)
  • 0

#13

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poprostu ktoś mi bardzo bliski wyjechał i Nie za bardzo chce utrzymywac ze mną kontakt, a ja chciałbym pozostać w pamieci tej osoby.

Chodzi o jakąś kobietę? :)

@up
Bardzo ciekawe to co piszesz, jednak wydaje mi się to mało prawdopodobne. W jaki sposób mózg mógłby odbierać takie fale, i to bez zakłóceń? Dlaczego ludzie śpiący w jednym łózku nie doświadczają tego zjawiska?

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 23.04.2013 - 23:58

  • 0

#14

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
Sam nie wiem i sam nie jestem pewien jak to się dzieje. Było na czymś czy w czymś że jeszcze parę nielicznych dostąpiło czegoś takiego. Sam dzień przed był pracowity i dla mnie i dla znajomego przez co padliśmy "jak kawki". Może to byś spowodowane nad aktywnością mózgu albo czymś, co jest zamieszczone w nazwie witryny (paranormalne). No ale tak, sygnał był krótki i w śnie widzieliśmy się nie więcej niż 10s. a sny później toczyły się inaczej.
Jest też możliwość że nas to ciągle spotyka, ale o tym zapominamy.
  • 0

#15 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Searching, jesli moge Ci cos podpowiedziec- poszukaj w necie materialow na temat metakomunikatora w kontekscie odmiennych/poglebionych./stanow swiadomosci.

Użytkownik ayalen edytował ten post 24.04.2013 - 06:26

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych