Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aura - czyli wyjaśnić niewyjaśnione


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

dlaczego jeszcze bardziej? Jesli chodzi o wiek, zgadzam sie, to zalezy z jakiego punktu spojrzymy, mowiac o matowej bieli myslalam o braku doswiadczen jednostkowych i zwiazanym z tym poziomem swiadomosci jednostkowej. Popatrz - to jest jak pryzmat rozszczepiajacy swiatlo na kolory, mysle ze tym pryzmatem jest stopien rozumienia zjawisk, doswiadczen, w ich caloksztalcie- pozwalajacy na podnoszenie poziomu swiadomosci, wzrost wibracji- przekladajacy sie na poziom swiadomosci jako jednosci wszystkiego. Ta lsniaca, opalizujaca biel to poswiata kolorow prowadzacych do niej, choc najpelniejsza jaka udalo mi sie dotychczas ,,zobaczyc''- byla bardzo silnie wibrujaca teczowa aura, ponoc rzadka, ale tego nie wiem- o krok przed przejsciem w biel omegi. O jeden krok, jedno doswiadczenie, takie mialam odczucie.

Użytkownik ayalen edytował ten post 01.05.2013 - 11:47

  • 0

#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dlaczego jeszcze bardziej? Jesli chodzi o wiek, zgadzam sie, to zalezy z jakiego punktu spojrzymy, mowiac o matowej bieli myslalam o braku doswiadczen jednostkowych i zwiazanym z tym poziomem swiadomosci jednostkowej. Popatrz - to jest jak pryzmat rozszczepiajacy swiatlo na kolory, mysle ze tym pryzmatem jest stopien rozumienia zjawisk, doswiadczen, w ich caloksztalcie- pozwalajacy na podnoszenie poziomu swiadomosci, wzrost wibracji- przekladajacy sie na poziom swiadomosci jako jednosci wszystkiego. Ta lsniaca, opalizujaca biel to poswiata kolorow prowadzacych do niej, choc najpelniejsza jaka udalo mi sie dotychczas ,,zobaczyc''- byla bardzo silnie wibrujaca teczowa aura, ponoc rzadka, ale tego nie wiem- o krok przed przejsciem w biel omegi. O jeden krok, jedno doswiadczenie, takie mialam odczucie.




Dziwna to analiza koloru w odniesieniu do wieku i doświadczeń jednostki. Gdybając, pryzmat prędzej kojarzy mi się z różnorodnością form niż z poziomem zrozumienia czegokolwiek.
  • 0



#18

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Kolejne dziecko odkryło zjawisko powidoku. Ileż można ten sam temat wałkować? Na forum jest masa postów opisujących owe zjawisko, wystarczy pogrzebać chwilę.


Niczego nie twierdząc, zwyczajnie pytam...Dlaczego różni ludzie, mają różny ,,powidok,,? mając przy tym ten sam kolor skóry?


Odpowiedź jest banalna, zależy to od tego czy w danej chwili tło jest jaśniejsze, czy też ciemniejsze od obserwowanego przedmiotu, tudzież ręki/nogi.
  • 0

#19 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Aidil, mysle ze to zalezy od punktu widzenia- z pozycji jednostki doswiadczenie sluzy nabieraniu swiadomosci jednosci, z punktu jednosci- jest to doswiadczanie siebie poprzez jednostke. W sumie i tak na jedno wychodzi. Tym pryzmatem sa kazde narodziny i smierc, ale tez w trakcie zycia, kazde przelomowe zdarzenie ,o ile wplynie na poziom swiadomosci, a to bez zrozumienia zwiazku przyczynowo- skutkowego nie jest mozliwe. Wiec z naszego ludzkiego punktu jest to stopniowe rozjasnianie pola widzenia, czy tez poszerzanie, z punktu boskiego- powiedzmy,jest to powrot swiatelka do pelni swiatla przez rozpoznawanie siebie w roznych jego kolorach.
Wspomnialas o blekicie, i masz racje- jest zimny, dlatego zbytnie uduchowienie prowadzi do sinicy a nie fioletu, zeby dojsc do niego potrzebne sa cieple kolory ziemskie. Pieknie te wedrowke symbolizuja sefiroty, z ta najpiekniejsza, laczaca ziemie z niebem

Użytkownik ayalen edytował ten post 01.05.2013 - 13:46

  • 0

#20

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odpowiedź jest banalna, zależy to od tego czy w danej chwili tło jest jaśniejsze, czy też ciemniejsze od obserwowanego przedmiotu, tudzież ręki/nogi.


Świetnie, a jeśli tło i oświetlenie jest takie samo,a ,,powidok,, każdej osoby inny? Czym to można wytłumaczyć?
  • 0

#21

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Odpowiedź jest banalna, zależy to od tego czy w danej chwili tło jest jaśniejsze, czy też ciemniejsze od obserwowanego przedmiotu, tudzież ręki/nogi.



Świetnie, a jeśli tło i oświetlenie jest takie samo,a ,,powidok,, każdej osoby inny? Czym to można wytłumaczyć?


Proszę, udowodnij że jest inny. Niektórzy czasem widzą co chcą widzieć.
  • 0

#22

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę, udowodnij że jest inny. Niektórzy czasem widzą co chcą widzieć.


Nie mogę tego udowodnić, to niestety niemożliwe.:) Moje słowo nic nie znaczy, ale możesz nabyć to doświadczenie i przekonać się.
  • 0

#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

poczytaj sobie http://www.paranorma...post__p__549194
http://www.paranorma...post__p__549229
Na stronach dla paranormalnych znajdziesz jakieś dziecinne wyjaśnienia że kolory aury zależą od stanów emocjonalnych itp. To są wymysły.
  • -1



#24

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano




Proszę, udowodnij że jest inny. Niektórzy czasem widzą co chcą widzieć.


Nie mogę tego udowodnić, to niestety niemożliwe.:) Moje słowo nic nie znaczy, ale możesz nabyć to doświadczenie i przekonać się.


Jeśli to nie powidok i rzeczywiście jesteś synestetykiem to zazdroszczę. Nauczyć się tego niestety nie da.

@Wszystko, dzięki za linki.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych