Skocz do zawartości


Zdjęcie

+ czy -


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam, tak jak w temacie, krótko i na temat , czy jest to wiarygoidne ? bo ja tego forum nie posiadam i ..........................................................

Użytkownik real edytował ten post 20.04.2013 - 02:18


#2

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Albo ja jestem jeszcze nawalony, albo Ty, ale nic z tego nie rozumiem. Chodzi o reputację? :P

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 20.04.2013 - 02:33


#3

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

chodzi mi o ocenianie postów i manipulowania nimi :roll: jak nie rozumiecie po naszemu ;p

Użytkownik real edytował ten post 20.04.2013 - 02:36


#4

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem co rozumiesz poprzez manipulowanie, ale co do samego oceniania to są plusy i minusy :D Na pewno nie jest to do końca wiarygodne, ale też nie widzę głupich z wysoką reputacją. Lepiej nie przywiązywać do tego uwagi i traktować to jako zabawę, w końcu to nie jest żadna gra żeby się podniecać jakimiś gwiazdkami :P

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 20.04.2013 - 02:46


#5

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Lepiej sie nie wychylac z nory... bo inaczej beton na rozum.

Użytkownik real edytował ten post 20.04.2013 - 03:00


#6

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

minus

Jako, że wcześniej dostałeś już upomnienie za spam, to teraz ostrzeżenie. Zdejmuję jednak dwa zaległe warny, żebyś nie skończył z banem. Pierwszy i ostatni raz.
Dołączona grafika
/Connor


#7

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pluus i minus to jedyne co widzę! A plus i minus to jedyne co słyszę! Plus i minus! Plus i minus! Czy to plus czy to minus był!

Dołączona grafika
/Connor

#8 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

real napisz to jeszcze raz po naszemu bo waszego ni kij ni w oko nie paniemajam :P

#9

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja jestem za ! Plusy podnosza moja samoocene , sprawiaja ze swiat jest piekny i chce sie zyc ! :D

#10

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Plusy tak. Minusy nie. Na pewno wielu ludzi czasem woli nic nie pisać, bo obawia się minusa.. a naprawdę można zostać skarconym za byle co, a nawet za swoje zdanie, które nie podzialają inni, mimo, że kontrargumentem jest gdybanie.

Dlatego też, na FB nie ma i nie będzie minusów. Są tylko 'Lubię to', czyli nasze forumowe plusy. Dzięki temu więcej ludzi się wypowiada, co przekłada się na aktywność a w efekcie także i jakość. Nikt nie lubi dopieszczonych grobowców, poza fetyszystami.

Osoby, które trollują, piszą totalnie bezsensu i nie na temat, można by po prostu flagować (czyli, zgłaszać nadużycie do moderatora, który wówczas mógłby zmieniać reputacje wedle uznania.).

'Mówię jak jest'

#11

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie też trochę dziwi to jak ludzie nie lubią innego zdania na jakiś temat niż te, które mu odpowiada :) Są tu takie osoby, które mają niską reputację tylko z tego względu, ze mają oddzielne zdanie niż inni i są po prostu sobą.

Użytkownik Dexter edytował ten post 20.04.2013 - 10:27




#12

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@2Up
To że ktoś pisze bez sensu nie znaczy, że placek z brzoskwiniami jest suchy... :P

Użytkownik Nothing edytował ten post 20.04.2013 - 10:28


#13

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Plusy tak. Minusy nie. Na pewno wielu ludzi czasem woli nic nie pisać, bo obawia się minusa.. a naprawdę można zostać skarconym za byle co, a nawet za swoje zdanie, które nie podzialają inni, mimo, że kontrargumentem jest gdybanie.

Dlatego też, na FB nie ma i nie będzie minusów. Są tylko 'Lubię to', czyli nasze forumowe plusy. Dzięki temu więcej ludzi się wypowiada, co przekłada się na aktywność a w efekcie także i jakość. Nikt nie lubi dopieszczonych grobowców, poza fetyszystami.

Osoby, które trollują, piszą totalnie bezsensu i nie na temat, można by po prostu flagować (czyli, zgłaszać nadużycie do moderatora, który wówczas mógłby zmieniać reputacje wedle uznania.).

'Mówię jak jest'


Przekonujące, popieram w całej rozciągłości.



#14 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Przepraszam jeżeli kogoś urażę i administrację za złamię regulamin ale jak ktoś jest " **** " i nie pisze tego co myśli tylko dla tego, że boi się WIRTUALNEGO MINUSA to powinien się nad sobą poważnie zastanowić...

Proponował bym natomiast aby podawać powód minusa czy plusa :). Wtedy wiadomo było by za co ktoś obrywa czy zostaje chwalony.

Nie można znieść całkowicie minusów. Równowaga musi być. Albo nic albo + i - .

No cóż, skoro dostałeś upomnienie za wulgaryzmy nie tak dawno temu, a teraz z premedytacją piszesz kolejny wulgaryzm to otrzymujesz ostrzeżenie. Żebyś znał moją dobroć to zdejmuję dwa poprzednie, przedawnione ostrzeżenia, a zatem tym razem bez bana.
Dołączona grafika
/Connor


#15

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up
No właśnie ja zawsze pisze to co myślę. Nie obchodzi mnie to, że mnie zminusują. Ale gdyby tak pomyśleć, to jest ryzyko, że jak pisze to co myślę, to mogę zakwalifikować się na listę tego fajnego szpitala naprzeciwko!!! Psychiatryku! Nadchodze!
...
...
...
Nie no tylko się zbijam :P


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych