Skocz do zawartości


Zdjęcie

Są wśród nas już ponad 900 lat.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

to Twoja ocena, moze po prostu nie ma sensu zajmowac sie zwyklymi durniami?

#77

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

moze po prostu nie ma sensu zajmowac sie zwyklymi durniami?


No bo nie ma dlatego nie odpisałem Ci na polaczka i już rzadko odpisuje w necie na "polaczka". Sens miałaby reakcja jakbym usłyszal na żywo ale na żywo mi się nie zdarzyło usłyszeć co tylko pokazuje ile tacy trolle są warci.

#78 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

aha, ktos uzywajacy zwrotu,, polaczek '' jest trollem, ale
,, zydek'' juz nie? Jakas roznica? Jak to postrzegasz?

#79

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aha, ktos uzywajacy zwrotu,, polaczek '' jest trollem, ale
,, zydek'' juz nie? Jakas roznica? Jak to postrzegasz?


Pogardliwe nazywanie obcych, marginalizowanie ich i odczłowieczanie to część rywalizacji jaka jest naturalna a jak swój do swojego zwraca się pogardliwie zaczepiając o narodowość choć sam ma taką samą to jest debilizm.

#80 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

naturalne? Naturalne jest ze tam gdzie stoi CZLOWIEK najpierw widzi sie zydka albo.polaczka, a potem czlowieczka. O tyle o ile. Wiesz
w takim razie ci ktorzy robili z Zydow mydlo nie widzac w nich.ludzi- takze postepowali zgodnie z natura? I kazdy morderca ktory zabija dla zysku nie widzac ze odbiera zycie ludzkie- takze postepuje zgodnie z natura? Bardzo pokretna i nienaturalna logika, natura bowiem nie morduje.
Poza tym - od kiedy to czlowiek czlowiekowi jest az tak obcy zeby pod nazwa, karteczka z tozsamoscia narodowa- nie rozpoznac czlowieka? Logicznym jest ze jesli sie atakuje- to druga strona sie broni. A najlepsza obrona jest ponoc atak- ze strachu zeby nikt nie zdazyl atakowac. Przepraszam Cie, ale dla mnie patriotyzm polegajacy na opluwaniu innych zeby przypadkiem nas nie opluto jest zalosna wydmuszka. Moze sensowniej jest byc dumnym z siebie- wtedy mozei i inni zauwaza ze zaslugujemy na szacunek, bez wzajemnego plucia. Iscie jak w przedszkolu.
Jeszcze dopisze- mam wrazenie ze durnowata moda na trolle powoli przeradza sie w obsesje i niedlugo czknac nie bedzie mozna bez posadzenia o trollowanie. Pytanie czy kazdy cymbal jest trollem i czy kazdy troll jest cymbalem. A co z elfami ? Przenosimy sie w swiat basni i podan?

Użytkownik ayalen edytował ten post 29.04.2013 - 12:07


#81

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pogardliwe nazywanie obcych, marginalizowanie ich i odczłowieczanie to część rywalizacji jaka jest naturalna a jak swój do swojego zwraca się pogardliwie zaczepiając o narodowość choć sam ma taką samą to jest debilizm.


To nie jest normalna rywalizacja tylko denny poziom wypowiedzi i brak kultury, nie dorabiaj sobie ideologii do bicia piany.

Kogo mam szanować? Żydów, którzy wciąż chcą pieniędzy i rozdrapują historię, która powinna się skończyć po '45 roku? Wolne żarty. Ludzi, którzy na meczu ubliżają polskim tenisistkom od "katolickich suk"? Oni zasługują na szacunek?


A Polacy to nie rozdrapują historii co rusz wspominając o tym, kto nas to kiedy nie zdradził? Dlaczego my możemy a oni nie? A co do "katolickich suk" to proponuję zastanowić się jak Polacy wypowiadają się o Żydach, a dopiero potem narzekać.

Użytkownik skittles edytował ten post 29.04.2013 - 12:15




#82 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Skittles, wyznam Ci milosc? Siostrzana, zeby nie bylo.
Jak juz niedaleko od tych okreslen do ,,warzywka'' ktorym zwie sie ludzi. LUDZI w stanie spiaczki, ale zywych. Pogardzajac innymi za to kim sa - przede wszystkim okazujemy brak szacunku dla czlowieka- a kazdy kto to robi.przeciez jest czlowiekiem. Wiec kogo nie szanuje? Siebie, przerzucajac to na innych.

Użytkownik ayalen edytował ten post 29.04.2013 - 12:22


#83

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

naturalne? Naturalne jest ze tam gdzie stoi CZLOWIEK najpierw widzi sie zydka albo.polaczka, a potem czlowieczka. O tyle o ile. Wiesz


Znowu kosmopolityczne ględzenie.

Zgodnie z naturą to nie znaczy że trzeba od razu zabijać tylko po prostu trzeba wygrać a nie dać z siebie zrobić kolonii i sługusów dla innego kraju.

A Polacy to nie rozdrapują historii co rusz wspominając o tym, kto nas to kiedy nie zdradził? Dlaczego my możemy a oni nie? A co do "katolickich suk" to proponuję zastanowić się jak Polacy wypowiadają się o Żydach, a dopiero potem narzekać.


Polacy nie mają w swojej książeczce napisane że nie-polacy to bydło i nie bierze się to z tego z czego u żydów że oni z góry uważają się za lepszych tylko to się bierze z tego co Polacy przeszli (to inna rzecz niż u żydów bo żydzi sobie sami na to zapracowali, na te wszystkie wypędzenia itp.). A Polacy mają prawo wypowiadać się źle o żydach za oczernianie i zubożanie Polski.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 29.04.2013 - 13:03


#84 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

aaa Tenhan, czyli ze strachu to tupanie nogami? Moje koty kiedy sie boja- takze sie strosza i strasznie pyszcza. Objaw slabosci a nie sily.
Kazdy narod cos tam przeszedl, cos co jest dla niego najwazniejsze. Czy nie uwazasz ze sluszniej byloby pokazywac swoje osiagniecia, to co dobre- niz odmawiac tego innym? My im- oni nam. Kolo zebate.

Użytkownik ayalen edytował ten post 29.04.2013 - 13:18


#85

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polacy nie mają w swojej książeczce napisane że nie-polacy to bydło i nie bierze się to z tego z czego u żydów że oni z góry uważają się za lepszych tylko to się bierze z tego co Polacy przeszli (to inna rzecz niż u żydów bo żydzi sobie sami na to zapracowali, na te wszystkie wypędzenia itp.). A Polacy mają prawo wypowiadać się źle o żydach za oczernianie i zubożanie Polski.


Nie masz pojęcia o czym mówisz, ci oczerniający Polskę Żydzi uczą się w szkołach poczetu naszych królów na pamięć i zapewniam cię, że nikt im tam nie opowiada, żę mamy szpony i wielkie kły. To pewnie pytanie retoryczne, ale ilu Żydów osobiście poznałeś i miałeś z nimi do czynienia dłużej niż minutę?
Czym sobie zapracowali? Tym, że ciemny lud uważał, że robią macę z niemowląt i z okazji byle nieszczęścia to na okolicznych Żydów spadała wszelka odpowiedzialność i konsekwencje? Pewnie, że czują się lepsi, Polacy też przez dlugie wieki uważali / uważają, że są "winkelriedem narodów", państwem umiłowanym przez Boga i zbawią Europę od wszelkich możliwych nieszczęść. Mam wrażenie, że w twoim mniemaniu każdy Żyd jest jakimś ultraortodoksyjnym rabinem, który gdyby już patrzył na goja, to najlepiej na czyszczacego mu samochód. Otóż mylisz się, ale tak to jest jak się wiedzę o świecie czerpie z tendencyjnych artykułów.



#86

marker762.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałem cały temat , post po poście, i mam takie przemyślenie:
Bardzo chętnie zebrałbym Was wszystkich na statek, dołożyłbym Wam Żyda, Cygana, Araba, Wietnamczyka , pederaste i myla oczywiście też. Dałbym Wam nóż , łopatę, i paczkę zapałek i zostawił na bezludnej wyspie z dala od stałego lądu , aha , wcześniej jeszcze przemalowałbym Was wszystkich- nie wiem- na różowo , żebyście wyglądali jednakowo ( i głupio). Ciekaw jestem co bym na tej wyspie zobaczył po roku- ludzi którzy pomimo odmienności, umieli dostrzec w sobie człowieka i wspólnie żyć obok siebie, czy rząd mogił?( po to ta łopata )
-szczerze ,- trochę się obawiam o los mayla.
To taka moja mała dygresyjka, przepraszam że średnio związana z tematem- bardzo ciekawym i pouczającym zresztą .

#87 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

A...zapomniales o jeszcze jednym dosc specyficznym typie, choc nie zwiazanym akurat z narodowoscia- takim co to podlizuje sie do wiekszych od siebie, starajac sie zrownac z nimi, a zajadle oszczekuje mniejszych zeby ukryc swoja miernote.
Poza tym drogi Panie- przeoczenie- juz od dawna jestesmy na tej wyspie zwanej Ziemia, i patrz Pan- zyjemy. Choc na pewno nie dzieki osobom podzielajacym panski poglad.

#88

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytałem cały temat , post po poście, i mam takie przemyślenie:
Bardzo chętnie zebrałbym Was wszystkich na statek, dołożyłbym Wam Żyda, Cygana, Araba, Wietnamczyka , pederaste i myla oczywiście też. Dałbym Wam nóż , łopatę, i paczkę zapałek i zostawił na bezludnej wyspie z dala od stałego lądu , aha , wcześniej jeszcze przemalowałbym Was wszystkich- nie wiem- na różowo , żebyście wyglądali jednakowo ( i głupio). Ciekaw jestem co bym na tej wyspie zobaczył po roku- ludzi którzy pomimo odmienności, umieli dostrzec w sobie człowieka i wspólnie żyć obok siebie, czy rząd mogił?( po to ta łopata )
-szczerze ,- trochę się obawiam o los mayla.
To taka moja mała dygresyjka, przepraszam że średnio związana z tematem- bardzo ciekawym i pouczającym zresztą .


Myślę że eksperyment mógłby nie wypalić ponieważ na bezludnej wyspie z takim uposażeniem po roku może nie byłoby różnicy czy żyd czy arab czy pederasta tylko że w drugim człowieku nie dostrzegano by człowieka tylko jedzenie :D

#89

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytałem cały temat , post po poście, i mam takie przemyślenie:
Bardzo chętnie zebrałbym Was wszystkich na statek, dołożyłbym Wam Żyda, Cygana, Araba, Wietnamczyka , pederaste i myla oczywiście też. Dałbym Wam nóż , łopatę, i paczkę zapałek i zostawił na bezludnej wyspie z dala od stałego lądu , aha , wcześniej jeszcze przemalowałbym Was wszystkich- nie wiem- na różowo , żebyście wyglądali jednakowo ( i głupio). Ciekaw jestem co bym na tej wyspie zobaczył po roku- ludzi którzy pomimo odmienności, umieli dostrzec w sobie człowieka i wspólnie żyć obok siebie, czy rząd mogił?( po to ta łopata )
-szczerze ,- trochę się obawiam o los mayla.
To taka moja mała dygresyjka, przepraszam że średnio związana z tematem- bardzo ciekawym i pouczającym zresztą .


Z kim byś został. Czy wiesz dlaczego polska szlachta oddała w ręce żydów swoja kasę-księgowość? Zrobiła to dobrowolnie.



#90

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo chętnie zebrałbym Was wszystkich na statek, dołożyłbym Wam Żyda, Cygana, Araba, Wietnamczyka , pederaste i myla oczywiście też.


Jadę po mylo, jestem hipterę?
Tak w ogóle masz za mało postów, pozdro poćwicz. :roll:

Polacy nie mają w swojej książeczce napisane że nie-polacy to bydło i nie bierze się to z tego z czego u żydów że oni z góry uważają się za lepszych tylko to się bierze z tego co Polacy przeszli


Za to w świętej książeczce Polaków jest napisane ponoć "nie kradnij". :mrgreen:

A co do tego co przeszli. To Polacy emanują tymi 120 latami niewoli. Co to się ma do 2000 lat tułaczki Żydów? ;) Akurat pod tym względem mogą mieć większego hopla.
Z resztą co to jest te 120 lat, w porównaniu do niewoli choćby takich Węgier, albo Rumunii, Grecji. Większość krajów w Europie była w czyiś granicach znacznie dłużej niż my (część z nich byłą w naszych granicach 8) )




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych