Skocz do zawartości


trojkolorowy sznur


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

nie sen, cos co.mozna podciagnac pod wizje, polegajaca na uswiadomieniu sobie tego co jest- trojkolorowy spleciony i obracajacy sie sznur spiralnie wychodzacy przez czakre korony, cos jakby polaczenie. Od chwili gdy uswiadomilam sobie to polaczenie, po prostu wiem ze jest. Najbardziej przypomina spirale DNA, choc nie wiem czemu potrojna, moze ktos ma jakies skojarzenie? Sugestie? Przypisywanie tego halucynacjom lub wyobrazni prosilabym darowac sobie jako ze nie widze potrzeby wyobrazania sobie tego co jest a halucynacji nie miewam.

#2

katuś.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardziej chaotycznie nie mogłaś tego opisać. I jak można to podciągnąć pod wizję? Albo coś jest wizją ,albo nie po prostu. Już pomijam to ,że nie ma w tym nic niezwykłego.

Użytkownik katuś edytował ten post 20.04.2013 - 11:45


#3

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ranking Sensu Zdań 2013
A. Mickiewicz
J. Słowacki
H. Sienkiewicz
Moja nauczycielka od polskiego
Ja
Twórcy bajek dla dzieci.
Maka-Paka
Teletubiś
Mój Pies
Mój Kot
Kalkulator
Ziemniak
Ten tekst.

Ale na serio, starałem się zrozumieć coś z tego, ale nie mogę. O co chodzi, o sen? Czy coś innego?

Użytkownik Nothing edytował ten post 20.04.2013 - 11:50


#4

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaraz przeczytacie ze to nie wizja a widzenie raczej :D

Ja mam i skojarzenia i sugestie ,nie podziele sie jednak nimi co by Cie nie obrazac.

#5 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moniko, dalabys nimi wyraz sobie, nie mnie, wiec faktycznie moze sobie daruj. Tym bardziej jesli nie masz na TEN temat nic do powiedzenia oprocz popisow ego.
Moze chaotycznie, jak inaczej nazwac to co jest a czego nie widac- trzeba uswiadomic sobie ze jest, zeby sie zwizualizowalo? Sadze ze jesli ktos mial cos podobnego, wylapie to podobienstwo. Trojkolorowe, splecione wstegi, spiralnie okrecajace sie wokol osi, wyplywajace, przeplywajace przez czakre korony/ Moniko- nie chodzi o korone, tak nazywa sie pewne miejsce na szczycie glowy, wiec spokojnie- nie uwazam siebie za krolowa/
To ze jest polaczenie, to wiem, interesuje mnie dlaczego trojkolorowe.
Ziemniaki sa dobre w postaci plackow kartoflanych, z kalkulatora nie korzystam.

#6

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo dziekuje za wyjasnienie mi czym jest czakra korony.Zupelnie niepotrzebnie ,calkiem dobrze orientuje sie w temacie.

Stad wlasnie ton moich wypowiedzi w Twoich watkach. Jak mozna dyskutowac z kims w temacie , w ktorym autor sam siebie nie potrafi okreslic. Podobnie z rzeczami ktore sie autorowi przytrafiaja.Wizja -nie wizja, sen - nie sen, widzenie - nie widzenie. Zaprzeczanie sobie , z kazdym kolejnym zdaniem.

Jestes poprostu baaaaardzo malo wiarygodna w TYM temacie i jego zakresie.

#7 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

dla Ciebie, i.nie zalezy mi na tym zebys mi wierzyla, wiec to Twoj problem, ktory usilujesz przerzucic na mnie, prawda? Jesli czegos nie rozumiem to albo zostawiam, albo pytam o szczegoly, Ty swoim niezrozumieniem obciazasz innych. Ja nie rozumiem wielu rzeczy , co nie znaczy ze one sa nieprawdziwe, niewiarygodne albo glupie. Widac jestesmy inne, i widocznie nie kazdy kazdym musi chciec sie porozumiec, szczegolnie gdy brakuje woli porozumienia. Nie chce wdawac sie w przepychanki slowami, nic nie wnosza, wiec daruj- nie interesuje mnie ten styl rozmowy. Milego dnia .

#8

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No faktycznie,jestesmy inne .Ja sie z Toba za raczki nie zlapie, nie odtanczymy koleczka graniastego intonujac Ommmmm widzac -nie widzac trojkolorowe sploty wychodzace z naszych czakr korony, ktore sa mimo ze ich nie ma.
Milego dnia :)

#9

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podczas gdy rozmyślałem, doznałem oświecenia. Jeżeli chodzi tu o to, że widziałaś to przed snem to jest to halucynacja przed snem (nie pamiętam o nazwy naukowej) generalnie chodzi tu o to, że mózg przechodzi z fal zwykłych na fale alfa.

#10 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

oj Nothing, czemu przed snem? W dowolnej chwili gdy koncentruje uwage do wewnatrz .Dobra, na razie nie potrafie tego jasniej okreslic, koniec tematu.

Użytkownik ayalen edytował ten post 20.04.2013 - 13:31


#11

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzisz to kiedy się koncentrujesz by to zobaczyć? Czy widzisz to w taki sam sposób jak wypatrujemy aury? Widzisz czy postrzegasz poza zmysłem wzroku? Jak doszło do tego byś mogła to spostrzec...?

#12

sosnowiczanin.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie sen, cos co.mozna podciagnac pod wizje, polegajaca na uswiadomieniu sobie tego co jest- trojkolorowy spleciony i obracajacy sie sznur spiralnie wychodzacy przez czakre korony, cos jakby polaczenie. Od chwili gdy uswiadomilam sobie to polaczenie, po prostu wiem ze jest. Najbardziej przypomina spirale DNA, choc nie wiem czemu potrojna, moze ktos ma jakies skojarzenie? Sugestie? Przypisywanie tego halucynacjom lub wyobrazni prosilabym darowac sobie jako ze nie widze potrzeby wyobrazania sobie tego co jest a halucynacji nie miewam.


jeśli te sznury idą prosto do nieba, to miałaś bardzo dobrą wizję, energetyczny rdzeń i żyły boczne.

jeśli sznut zaś biegł w bok to widziałaś podczep :)

#13 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

do gory, tak jak napisalam- z czakry korony do gory, spiralnie okrecajacy sie trzykolorowy splot, dziekuje za odpowiedz- a co to ma wspolnego z kundalini?
Nosferatoo, przepraszam ze dopiero teraz zauwazylam Twoje pytanie. Jak do tego doszlo...a licho wie, samosie tak. To jest widzenie wewnetrzne, takie dwuplanowe, bardziej wiem ze to jest niz widze, w taki sam sposob widuje aury. Nie fizycznie.

Użytkownik ayalen edytował ten post 07.05.2013 - 12:16


#14

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Matka wie ze cpiesz?
























#15 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a panska wie?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych