Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co nas ostatnio rozśmieszyło?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

#166

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już to widziałem, ale.....

 

 

                                         1972aae6d74ce4b256fac1828d9a4c928327.jpg





#167

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem tak do końca przekonana, czy to pasuje tutaj, ale załóżmy, że jakby się uprzeć... w każdym razie chodzi mi o to, że nie "co" nas dzisiaj rozśmieszyło, ale "kto". Konkretniej rzecz biorąc sama siebie dziś rozśmieszyłam do rozpuku. Ale po kolei.

 

Jest sobie takie coś, jak Mazačka. To jeżdżący po Pradze tramwaj (lub jakiś ogólnie pojazd szynowy, mniejsza o szczegóły -- przyjmijmy więc, że to tramwaj). Jedynym  zadaniem tego tramwaju jest smarowanie torów. Czyli mówiąc w skrócie, po Pradze jeździ sobie tramwaj, który smaruje tory.  Wygląda to mniej więcej tak:

 

 

Czesi wpadli na pomysł, aby zamontować na tramwaju kamerę i nadają transmisję na żywo z Mazački jeżdżącej po Pradze i smarującej tory. Tutaj można sobie ją pooglądać.

 

https://www.mall.tv/slow-tv-8

(działa tylko w ciągu dnia roboczego, kiedy Mazačka jeździ po mieście :) )

 

Na razie wszystko jeszcze brzmi normalnie, nieprawdaż? To idziemy dalej. Otóż jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby transmisję z Mazački puścić sobie na telewizorze w sypialni. Gdy mam trochę luzu i nie mam pomysłu na poranek, to robię sobie śniadanie, kawę, pakuję się do łóżka i oglądam sobie do jedzenia streaming z Mazački. Kiedy się już naoglądam, to wychodzę.

 

Dziś naszło mnie na małą rozkminkę. A konkretnie to zadałam sobie pytanie: kto jest bardziej porąbany? Czy Czesi, którzy zamontowali kamerę i nadają na żywo transmisję z jeżdżącego po Pradze tramwaju smarującego tory, czy ja, która do śniadania oglądam sobie nadawaną na żywo transmisję z jeżdżącego po Pradze tramwaju smarującego tory?





#168

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego nie mam telewizorni w sypialni.... i nie mam takich dylematów. Tylko jeden, wstać czy jeszcze nie...





#169

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W9Btrlx.jpg



#170

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Informacje prasowe o zatrzymanym:

Gdynia: król polskiego spamu w areszcie.
Zatrzymano mężczyznę, który wg Biura do Zwalczania Przestępczości Komputerowej Policji miasta Gdynia był odpowiedzialny szacunkowo za 42% wiadomości spam wysyłanych z naszego kraju za granicę, głównie do Stanów Zjednoczonych.

Sprawcą okazał się 40-letni Użytkownik Ogarnięty, w jego mieszkaniu zabezpieczono sprzęt komputerowy wart ponad 20 tysięcy złotych. Komputery działały non-stop wysyłając wiadomości do setek tysięcy osób na całym świecie. Zabezpieczona dokumentacja, którą prowadził Użytkownik dostarczyła policji wielu cennych informacji. Sprawdzane są kolejne tropy, niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Policja nie chce ujawnić ile sprawca zarabiał na tym procederze, jednak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że są to kwoty dochodzące do dziesiątek tysięcy złotych miesięcznie. Majątek spammera został zabezpieczony i decyzją sądu uległ całkowitemu przepadkowi. Osadzony spędzi w areszcie 5 lat z możliwością ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie po 3 latach.

Internauci odetchnęli z ulgą i czekają na kolejne zatrzymania.

źródło: Dziennik Lokalny Gdynia


http://areszto.wany....Ogarnięty.html
Jest to oczywiście żart.

Użytkownik Tiga edytował ten post 24.07.2019 - 12:47


#171

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Dra­mat an­tysz­cze­pion­kow­ca. Chciał za­grać w grę o alt­me­dzie, ale umarł na po­wi­kła­nia po odrze.

Smakiem muszą obejść się Michał i Patrycja, para proepidemików z Małopolski. Zaplanowali sobie miły wieczór z karcianką o antyszczepionkowcach, ale muszą zmienić plany. Umarli z powodu powikłań po odrze i nie dadzą rady pograć.

Dalej na: https://mobile.aszdz...dzie-ale-umarli

Użytkownik Tiga edytował ten post 06.09.2019 - 13:55


#172 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Matematykowi zepsuł się kaloryfer. Wezwał hydraulika, ten postukał jakimś kluczem, pokręcił i woda przestała cieknąć. Radość matematyka szybko się skończyła, gdy fachowiec podał cenę usługi.
- Panie, ale to połowa tego, co zarabiam.
- A gdzie pan pracuje?
- Na uniwersytecie.
- No to przenieś się pan do naszej spółdzielni, pochodzisz pan, popukasz i zarobisz pan cztery razy tyle, co na tym całym uniwersytecie. Musisz tylko pan pójść do biura, złożyć podanie i już. Tylko podaj pan, że masz pan siedem klas, bo wyższe wykształcenie u nas nie popłaca.
Matematyk zrobił tak, jak poinstruował go fachowiec. Od tej pory jego dola wyraźnie się poprawiła. Ale pewnego dnia przyszło zarządzenie o podnoszeniu kwalifikacji załogi i skierowano wszystkich, którzy mieli siedem klas do wieczorowej klasy ósmej. Pierwsza lekcja - matematyka. Nauczycielka wita wszystkich:
- Dzień dobry, będziemy się uczyć matematyki, na pewno wszyscy dostaną świadectwo ukończenia ósmej klasy. A na razie przypomnimy sobie, co pamiętamy jeszcze ze szkoły. Może napisze pan wzór na pole koła? - wskazała na matematyka.
Ten wstał, podszedł do tablicy i zaczął wyprowadzać, bo akurat zapomniał wzoru. Wyprowadza, wyprowadza, zapisał już całą tablicę i w końcu otrzymał wynik "minus πr^2". Ten minus mu się nie podoba, więc liczy od nowa. Zmazał tablicę, znowu zapisuje wzorami i znowu wynik z minusem.
Zrezygnowany patrzy na klasę oczekując podpowiedzi, a wszyscy szepczą:
- Zamień granicę całkowania...



#173

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://img.wiocha.p...77ee5d991b9.jpg


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 14.10.2019 - 21:47




#174

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

                             Opera Snapshot_2019-10-30_120208_wiadomosci.wp.pl.png

 

Od razu wyszło słońce! To nie politykierstwo, tylko political fiction.





#175

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Epstein

Załączone grafiki

  • UbjKCcvffm4TTL2ZGmFfz4qz6PxAJEST.jpg

Użytkownik Maska edytował ten post 15.11.2019 - 01:49




#176 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem, czy ktoś to zrozumie

 

http://www.math.us.e...aq/node127.html



#177

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm no i co śmiesznego w tych równaniach jest?



#178

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm no i co śmiesznego w tych równaniach jest?

 

Wszystko zależy od punktu widzenia -- jeśli ktoś właśnie rozpoczął edukację w liceum, to faktycznie mogą go one bawić przypominając mu w pomniejszeniu na przykład emotikony typu Lenny Face. Nie psuj więc zabawy panie marudo, niszczycielu dobrej zabawy i uśmiechów dzieci.





#179 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmmm no i co śmiesznego w tych równaniach jest?

Jest wiele sposobów na szukanie pierwiastków wielomianów. Wzory Cardano są najgorszym. Nikt zdrowy na umyśle z nich nie korzysta, mało kto w ogóle o nich słyszał. Śmieszny jest natomiast fakt, że ktoś miałby z tego korzystać. Samo zapamiętanie tych wzorów jest wyzwaniem.

 

 

 

 

Hmmm no i co śmiesznego w tych równaniach jest?

 

Wszystko zależy od punktu widzenia -- jeśli ktoś właśnie rozpoczął edukację w liceum, to faktycznie mogą go one bawić przypominając mu w pomniejszeniu na przykład emotikony typu Lenny Face. Nie psuj więc zabawy panie marudo, niszczycielu dobrej zabawy i uśmiechów dzieci.

 

Obawiam się, że w liceum takich wzorów nikt nie używa.



#180

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

śmieszne

Załączone grafiki

  • aRTV4rkGseXWcZGmGBfgyAT0ZVlrlZeg.jpg





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych