Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przezroczyste palce, materiał własny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert Ci wszystko wyjaśniła. Nie musisz się obrażać. Wolałbyś, żebyśmy Ci jakąś pseudo paranormalną głupotę wciskali? Chyba lepiej się dowiedzieć, co na tej focie w rzeczywistości widać, nie? Nie jest tak, że my nie wierzymy w nic i boimy się "podburzenia fundamentów na których stoimy". Ekhm, mówiąc za siebie, jest to przecież forum paranormalne (chyba, tzn głównie i tak jakby). Ja się aukrat cieszę, że są tu ludzie, którzy patrzą trzeźwo na świat i "rozumowo", bo chodzi o to, żeby odkrywać prawdę i czytać interesujące rzeczy, a nie bawić się w czary-mary i udawać, że żyjemy w Śródziemiu i wszystko jest możliwe ;)
  • 0

#17

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to jeśli temat o przeźzroczystości, to ja mam do was pytanie.Moja rodzina ma zdjęcie, na którym wszyscy stoją za podświetlaną fontanną na fioletowo poźnym wieczorem.Normalne zdjęcie, lecz cała rodzina jest przeźroczysta i widać przez nich tą fontanne.Zdjęcia już nie mam bo to było z 5 lat temu.Aparat Olympus 6 megapikseli.Wytłumaczy mi to ktoś, jak to się stało, że widać całą fontanne za nimi?
  • 0

#18

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

raczej stawiam na wadę aparatu lub jakoś dziwnie uchwycone zdjęcie czy coś w tym rodzaju , też miałam sytuacje ze zdjęciem które robiłam w Anglii gdzieś tam stałam z koleżanką a jakiś koleś przez nas prześwitywał xD nie znam się na tym , bardziej ktoś kto siedzi w aparatach na co dzień mógłby się wypowiedzieć konkretniej :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych