Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne światło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Stachu121.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, ostatnio w nocy około 23+/- gdy wszyscy już spali oglądałem sobie przed snem telewizje, kiedy postanowiłem się położyć spać ustawiłem telewizor na 30 min po czym odwróciłem się na drugi bok w stronę ściany i pomału zasypiałem, kiedy przez powieki zobaczyłem że w pokoju zrobiło się jakoś jaśniej . Wtedy popatrzałem na okno i z zewnątrz do mojego pokoju wdzierał się słup jasno zielonego lub niebieskawego światła dokładnie tego koloru nie mogę przybliżyć ponieważ mam roletę niebieską ;) , także przy tym całym zajściu dekoder TV się sam zresetował - tak jakby przez sekundę nie było prądu , przestraszony podbiegłem do ściany i szybko zaświeciłem światło. kiedy to zrobiłem te światło zniknęło ... tak jakby poruszało się w prawo od mojego okna. Jeśli wie ktoś co to mogło być prosiłbym o odpowiedź ;)
  • 0

#2

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę mało szczególów, może światła samochodu?
  • 0



#3

iksde.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejna zagadka xD
Tylko dlaczego w dziale UFO? Myslisz, ze to ufo ci przez okno zagladalo?xD
Juz sam sobie odpowiedziales, a to ze dekoder sie zrestartowal to nic paranormalnego, u mnie sie sam z siebie zacina i restartuje...
  • 0

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brzmi jak uszkodzenie kabla lini wysokiego napięcia. Kiedyś dane mi było obserwować jak gałąź uderzyła w przewód i naderwała go. Błysk jak przy uderzeniu pioruna poruszający się wzdłuż lini wysokiego napięcia.
Później przez parę godzin były problemy z prądem - niby był ale jakby napięcie spadało.

Podobny rozbłysk może spowodować zwarcie na lini zasilającej podczas jazdy pociągi (często się to zdarza) ale to już nie powinno wpłynąć na prąd w domu.
  • 0



#5

Stachu121.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

;D żeby właśnie to tak było to bym nie pisał tu, bo od strony mojego okna nie ma żadnych kabli, oraz ulicy
  • 0

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W takim razie powiedz kiedy to dokładnie było. Bo "ostatnio w nocy około 23" niewiele mówi. Datę poproszę. I powiedz też na którą stronę świata okno wychodzi i co znajduje się w okolicy.
  • 0



#7

Stachu121.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to było z 2 tygodnie temu. okno wychodzi na Południowy zachód, a w okolicy znajduje się pare domów. ;D, a i te światło o którym mówiłem się poruszało tak jakby w prawo od mojego okna i gdy zapaliłem światło w pokoju to ten słup światła wdzierający się przez okno zaczął znikać.

Użytkownik Stachu121 edytował ten post 17.04.2013 - 17:18

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych