Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mężczyzna w ciąży?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pixa, racja mężczyzna w ciąży, kobieta z penisem, dziecko rodzi dziecko... :shock:
  • 0

#17

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mężczyzna w ciąży, kobieta z penisem, dziecko rodzi dziecko...

I samo nasuwa się pytanie:
Do czego zmierza ten świat?
Dlaczego tak bardzo ingerujemy w to, w co często nie powinniśmy.
  • 0



#18

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~` jak tak dalej pójdzie to niedługo mężczyzna z penisem bedzie ewenementem ;-) szukam na necie podobnego przypadku z dobrym opisem, moze trafie.
  • 0

#19

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po mprostu "bliżniak syjamski" inaczej :P Tylko jakimś cudem rozwinął się "od środka"
  • 0

#20

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja miałbym teorię... możliwe że jego matka była w ciąży już jakiś czas i wtedy między nią a innym facetem doszło do kolejnego zbliżenia i plemniki w jakiś sposób (razem z jajiem) mogły się zagnieździć wewnątrz po części uformowanego noworodka i przez lata tam się rozwijać pasozytując w organiźmie pierwszego dziecka - wiem że są osoby podni9ecające się ciężarnymi kobietami i taki zbliżenie mogloby dojść
  • 0

#21

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak mnie jeszcze naszło,czy "to" coś czuło,skoro tak się rozwinęło? :P
  • 0

#22

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś w programie "Bliżej świata" (audycja TV emitowana pod koniec komuny przedstawiająca reportaże z zachodnich telewizji satelitarnych) pokazywano Chińczyka, który miał podobny problem.

W miejscu ucha miał wypukłą narośl zawierającą samodzielny mózg i resztki szczęki z której wystawały zęby. Robiono nawet badania neurologiczne temu pasożytniczemu bliźniakowi i stwierdzono autonomiczne reakcje na ból, różne rodzaje smaków.

Zawsze mnie zastanawiało, czy to coś mogło posiadać jakąś świadomość swego istnienia.
  • 0



#23

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

anoth [sethos], twoja teoria jest niezgodna z bilogią. Bliźnięta jednojajowe powstają tak że dwa plemniki zapłodnią jedno jajo ale żeby tak się stało to muszą trafić w czas bo zapłodnione jajo od razu zamyka się na dalszych gości. Ale przypadku żeby jedno jajo z dwóch zbliżeń zostało mnogo zapłodnione to nawet króliki nie odnotowały :-D
Przypadki takie jak tego faceta są znane medycynie - nie można nazwać tego ciążą bo to był nierozwinięty bliźniak.
  • 0

#24

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ejael, z tymi "Twoimi" bliźniętami jednojajowymi to sie nie zgodzę.

Bliznięta jednojajowe powstają z JEDNEJ komórki jajowej i JEDNEGO plemnika.
Dzieje się to na skutek rozpadu moruli (podzielonej mitotycznie zygoty) na osobne fragmenty. Bliźniaki jednojaowe są przecież dla siebie klonami.
  • 0



#25

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Racja, mój błąd. Tym bardziej teoria o podwójnym zapłodnieniu z dwóch różnych zbliżeń odpada.
  • 0

#26

Laros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy przypadek.
Przez całe życie nosił w brzuchu martwego mutanta.
Podziwiam tego faceta .

Hmm, w sumie nie wiadomo czy mutant był martwy skoro brzuch mu ciągle się powiększał przez 36 lat :ojej:
  • 0

#27

Gregorian.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

musiał być martwy, skoro nie miał głowy
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

masakra, czasem przyroda plata przerazajace figle.

[ Dodano: 2006-09-09, 01:57 ]

musiał być martwy, skoro nie miał głowy


Martwy raczej zle slowo, raczej nieswiadomy swego istnienia, bo trzymal "go" przy zyciu organizm brata, to jakby smierc kliniczna, ale jednak zyl.
  • 0

#29

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pasorzyt

komurki

MENŻCZYZNY

KOMURKI

pomiarzdżone

poniewarz

żadka

ludzie, kupcie sobie jakiś słownik ortograficzny, albo przed wysłaniem posta sprawdźcie go może w Wordzie, czy coś. rekordzistą jest Adrian, który w dwóch linijkach posta narąbał aż 4 poważne byki.

nie widze sensu robienia newsa o czymś co już można było czytać w przeszłości...

podobnie możnaby stwierdzić, że po co pisać o korupcjach, morderstwach, zmianach premierów itd.

]możliwe że jego matka była w ciąży już jakiś czas i wtedy między nią a innym facetem doszło do kolejnego zbliżenia i plemniki w jakiś sposób (razem z jajiem) mogły się zagnieździć wewnątrz po części uformowanego noworodka

a skąd to jajo? owszem zdarza się, że kobieta miewa miesiączkę jeszcze przez 3-4 miesiące po zajściu w ciążę. Zszokowana dowiaduje się, nagle że jest w 3 miesiącu ciąży. Ale to przeczy twojemu założeniu:

]wiem że są osoby podni9ecające się ciężarnymi kobietami


Bliźnięta jednojajowe powstają tak że dwa plemniki zapłodnią jedno jajo ale żeby tak się stało to muszą trafić w czas bo zapłodnione jajo od razu zamyka się na dalszych gości.

Nazywa się to ciążą mnogą, i z natury rzeczy każda taka ciąża jest patologią. Ponadto istnieją także bliźniacy dwujajowi (już nie mówię o wieloraczkach).

Wyjaśnienie moje jest takie, że jedno z bliźniąt jednojajowych nie rozwijało się dość szybko a drugie tak, i na poziomie podziałów komórkowych "wchłonęło" komórki brata.
  • 0

#30

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyjaśnienie moje jest takie, że jedno z bliźniąt jednojajowych nie rozwijało się dość szybko a drugie tak, i na poziomie podziałów komórkowych "wchłonęło" komórki brata.

I ten brat zaczł się po czasie też rozwijać,ale w sposób i w miejscu widocznym na filmie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych