Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mężczyzna w ciąży?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaMężczyzna w ciąży?

Żyjący w mieście Nagpur w Indiach - Bhagad - powiedział, że przez całe życie był w połowie świadomy swojego wydatnego brzucha. Lecz pewnej nocy w czerwcu 1999 roku, jego problem wzrósł do czegoś znacznie większego niż tylko kosmetycznego problemu. Ambulans zawiózł 36 letniego farmera do szpitala. Doktorzy myśleli, że może on mieć coś w rodzaju gigantycznego guza, dlatego zdecydowano się na operację i usunięcie źródła problemu. "Rzekomy guz był tak duży, że mężczyzna miał problemy z oddychaniem" powiedział Dr. Ajay Mehta, ze szpitala "Tata Memorial" w Mumbai. "Mieliśmy dużo problemów, zwykle możemy zlokalizować guza zaraz po rozpoczęciu operacji, jednak w tym przypadku zobaczyliśmy coś, czego nigdy nie widzieliśmy" powiedział Ajay. Kiedy docierano coraz głębiej, tnąc tkanki żołądka, doszło do rozlania na zewnątrz litrów dziwnych płynów i zdarzyło się coś niesamowitego.

"Ku mojemu zdziwieniu i przerażeniu, mogłem potrząsać czymś w środku". "To było dla mnie szokujące". Jeden z lekarzy przedstawia zdarzenie swojego kolegi: "Włożył swoją dłoń do środka brzucha operowanego mężczyzny i powiedział, że wewnątrz jest mnóstwo kości". Najpierw wydobyto jedną kończynę, potem następną. Następnie części genitaliów, fragmenty włosów, kości szczęki... Wewnątrz żołądka Bhagata znaleziono dziwne w połowie rozwinęte stworzenie, mające dobrze rozwinięte i stopy i dłonie. Paznokcie tego stworzenia były nadzyczaj długie. "Byliśmy przerażeni, zdegustowani i zadziwieni" - mówi Dr. Mehta. W pierwszym momencie możnabyło uznać, że Bhagat był w ciąży. Aktualnie wydobyto zmutowane ciało, które prawdopodobnie było płodem brata bliźniaka pechowego mężczyzny.

Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl
źródło:
http://www.unexplain...ws.php?id=76990
  • 0



#2

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=aQkyXb8Of5A"][/url] - trochę wstrząsający film :surprised:
  • 0

#3

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem to juz wcześniej...blee...TO co miał w brzuchu było w pewnym sensie pasożytem jak to określili lekarze.
  • 0

#4

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem, czy brata bliźniaka który w jakiś sposób rozwijał się w jego brzuchu można poprostu nazwać pasożytem... Jakoś mi się nie wydaje zeby było to dobre okreslenie.
  • 0

#5

ctpAdrian.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spooko kawałek tylko ciekawe jak ten pasożRKI MACIERZYSTE!! dziwne :shock:

[i]Następnym razem skorzystaj ze słownika to nie boli i nic nie kosztuje :) - Edytowane przez Pylbasa
  • 0

#6

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dziwny przypadek... ale także moim zdaniem nazwanie pasożytem swojego brata jest nietaktowne. Który z nich miał gorzej?? :shock:
  • 0

#7

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to określenie "pasożyt" też sie nie wydaje najlepsze. Myśle ze on go poprostu wchłonął jeszcze w brzuchu matki(temat o tym jest gdzieś na forum), ale że w ten sosób :shock: .
  • 0

#8

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Który z nich miał gorzej??

Raczej ten z bliźniakiem w swoim brzuchu ponieważ musial odczuwac bóle w brzuchu a ten "pasożyt" to pewnie nie był świadomy że wogóle żyje. Kiedyś gdzieś czytałem/widziałem/słyszałem że taki koleś w "ciąży" miał pomiażjego brat bliźniak rósł mu w brzuchu a on był w jakiejś wiosce "z epoki kamienia" i nikt nie wiedział co mu jest.

Słownik następnym razem - nie będzie bolało. - Edytowane przez Pylbasa

  • 0

#9

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to kolejny przypadek fetus in fetu

Płód pasożytujący wewnętrznie (płód w płodzie) stanowi rzadkie powikłanie ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej dwuowodniowej, w którym pasożytujący bliźniak rozwija się wewnątrz ciała współbliźniaka „gospodarza”. Do chwili obecnej opisano zaledwie 70 tego rodzaju przypadków. W pracy przedstawiono dwa przypadki (2,5 letniego chłopca i 11 dniowego noworodka płci męskiej), w których stwierdzono w przestrzeni pozaotrzewnowej śród― i nadbrzusza lewego obecność powiększającego się guza. Dzieci zostały poddane zabiegowi operacyjnemu. Badanie radiologiczne, anatomiczne i histologiczne wykazało obecność kręgosłupa, kości długich oraz innych narządów, co pozwoliło postawić rozpoznanie ― „płód w płodzie”. Szczegółowo opisano badanie patomorfologiczne płodów paso-żytujących.


przypadłość rzadka ale możliwa, nie ma tu nic nadzwyczajnego, może poza częstotliwością takich ciąży.

[i]Słownik... - Edytowane przez Pylbasa
  • 0

#10

no_user.
  • Postów: 78
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Foetus in foetu, zdaje się, że było już coś o tym zjawisku na forum. Przypomina mi się jeszcze przypadek, w którym po zbadaniu materiału genetycznego dziecka okazało się, że nie było ono genetycznie spokrewnione z własną matką. Okazało się, że gonady matki miały inny materiał genetyczny niż reszta jej organizmu. Nie był to pasożytniczy organizm, ale w pewnym sensie obce, pasożytnicze geny. Obcy materiał mógł też przetrwać w innych komórkach, np. krwi. A człowiek-mozaika genetyczna dwóch różnych linii komórkowych - dla mnie to by wystarczyło, żeby zwariować. Nie wiedzieć - czy to jeszcze ja, czy już mój bliźniak. Makabryczne. :-|
  • 0

#11

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znany wątek "mężczyzna w ciąży" nie widze sensu robienia newsa o czymś co już można było czytać w przeszłości...
  • 0

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy przypadek.
Przez całe życie nosił w brzuchu martwego mutanta.
Podziwiam tego faceta .
  • 0



#13

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widziałem to kiedyś w księdze rekordów guinessa na tv
  • 0

#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uuu...okropne zdjęcie. :shock: I miał swojego brata w sobie :hmm:
  • 0



#15

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przypadłość żadka ale możliwa, nie ma tu nic nadzwyczajnego, może poza częstotliwością takich ciąży


jasne, nic nowego, w końcu wszyscy jesteśmy już przyzwyczajeni do takich rzeczy... ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych