Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia rocznica Katastrofy w Smoleńsku


100 replies to this topic

#31

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ayalan masz racje i zgadzan sie z toba.

szon666 kraj ktory tak tu reklamujesz przez ostatnie 300 lat regularnie cofal nas cywilizacujnie. Najezdzal, grabil i eliminowal nasz elity intelektualne i do dzisiaj ma ogromna liczbe agentow wywiadu wpkywajacych na nasza poliyke i gospodarke.. ale masz prawo wielbic kogo chcesz bo masz szczescie zycia w wolnej Rzecz Pospolitej Polsce
  • 0

#32

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ayalan masz racje i zgadzan sie z toba.

szon666 kraj ktory tak tu reklamujesz przez ostatnie 300 lat regularnie cofal nas cywilizacujnie. Najezdzal, grabil i eliminowal nasz elity intelektualne i do dzisiaj ma ogromna liczbe agentow wywiadu wpkywajacych na nasza poliyke i gospodarke.. ale masz prawo wielbic kogo chcesz bo masz szczescie zycia w wolnej Rzecz Pospolitej Polsce



Twoja wypowiedź i myślenie nie daje niestety perspektyw na lepsze jutro dla całego świata. Polacy też mordowali Rosjan, tak samo jak każdy inny kraj mordowal i grabił inne. Czas zacząć myśleć inaczej, bez tego będziemy dalej biedni, a pozostanie nam jedynie honor, który wart jest tyle co nic w sensie materialnym.

Użytkownik szon666 edytował ten post 08.04.2013 - 19:36

  • 0

#33

pjentak.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Ile wy macie lat? Bo co druga wypowiedź jest na poziomie dna intelektualnego. Ludziom się ostro wartośći moralne poprzestawiały, ale zacznijmy od początku.

10 kwietnia '10 to chyba była sobota, dobrze pamiętam? Obudziłem się nie tyle co na kacu, co po prostu byłem jeszcze lekko pijany i jak zawsze włączam sobie telewizor jeszcze leżac w łóżku i... przecieram oczy, idę spytać rodziców czy to aby na pewno nie jest wczorajszy flashback narkotyczno-alkoholowy i okazuje się, że nie. Okazuje się, że wszystko to prawda. Wlazłem sobie na fejsbuka i utkwił mi jeden komentarz znajomego z Lublina: "diabelski chichot historii", ale na razie nie mieszajmy względów kulturowo-politycznych. Zginęło 96 naszych rodaków - według Was po 3 latach powinniśmy o tym zapomnieć? To dlaczego chociażby w USA do tej pory ludzie oddają hołd zmarłym w czasie zamachów 9/11? Powiecie inna skala, a ja, gdybym oczywiście mógł, wypisałbym tutaj mase obraźliwych epiteów w waszą strone. Każda śmierć to tragedia. Powiecie, że na drogach ginie pewnie codziennnie tyle samo osób, co w tej katastrofie. Nie wiem, może i ginie, ale czy codziennie ginie prezydent, najważniejsi ludzie w państwie, ludzie, którzy walczyli o to, żebyście mogli swobodnie porozumiewać się językiem ojczystym? Powiecie, człowiek człowiekowi równy, nie roztrząsajmy, tak? To możecie sobie odpuścić czytanie dalej.

Lecha Kaczyńskiego można było nie lubić, ale jedno trzeba było mu przyznać - jako jedyny dbał o tą cholerną suwerenność, o której wy tak często zapominacie. A za co go tak nie lubicie? Bo każdy go nie lubi, ale nikt nie wie za co - troche to śmieszne. Bo miał mase wpadek w telewizji? Bo nazywali go "kartoflem"? A ja się pytam co to ma do rzeczy? Polecam mniej telewizji, a więcej myślenia. Jak słucham poglądów moich równieśników, to krew mnie zalewa. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że połowa gamoni (pewnie nawet z tego forum) ogląda tvn24 i zgrywa wielkich znawców polityki : - ). Wiecie jeszcze na czym zostałą zbudowany nasz kraj? Bóg, honor, ojczyzna - mówi wam to coś? I od razu uspokajam - nie jestem katolikiem, nie chodzę do Kościoła, ale mam do niego wielki szacunek (Swoją drogą, jeżeli chcecie dowiedzieć się na czym opiera się wiara we wszystkie religie świata to polecam książkę Josepha Murphego pt."Potęga podświadomości"). Rozumiecie już o co mi chodzi? Poprzestawiały się ludziom strasznie wartości. Już nie chcę mi się rozwodzić na temat nieścisłości w śledztwie, nie chcę mi się dywagować o krzyży, ale muszę 3 groszę wtrącić. Generalnie tzw. "posmoleńska akcja medialna" działała bardzo dobrze, działa i do tej pory. Akurat każdy myślący człowiek chyba się zgodzi, że i przed śmiercią i po śmierci była nagonka na ś.p prezydenta. Jeżeli nie, to jesteś kretynem - sorki, nie chcę mi się gadać. Zaczęło się od krzyza - przeszkadzał. Palikot, który powiedział, że zalegalizuje jointy i pewnie ma 95% poparcia wśród ludzi 18-23, bo dodatkowo chcę krzyże ze szkół pozdejmować. To co było kiedyś normalne, ludzie traktują jako dewiacje. A nie chche mi sie......

Dołączona grafika
/Connor
  • 7

#34

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ile wy macie lat? Bo co druga wypowiedź jest na poziomie dna intelektualnego. Ludziom się ostro wartośći moralne poprzestawiały, ale zacznijmy od początku.

10 kwietnia '10 to chyba była sobota, dobrze pamiętam? Obudziłem się nie tyle co na kacu, co po prostu byłem jeszcze lekko pijany i jak zawsze włączam sobie telewizor jeszcze leżac w łóżku i... przecieram oczy, idę spytać rodziców czy to aby na pewno nie jest wczorajszy flashback narkotyczno-alkoholowy i okazuje się, że nie. Okazuje się, że wszystko to prawda. Wlazłem sobie na fejsbuka i utkwił mi jeden komentarz znajomego z Lublina: "diabelski chichot historii", ale na razie nie mieszajmy względów kulturowo-politycznych. Zginęło 96 naszych rodaków - według Was po 3 latach powinniśmy o tym zapomnieć? To dlaczego chociażby w USA do tej pory ludzie oddają hołd zmarłym w czasie zamachów 9/11? Powiecie inna skala, a ja, gdybym oczywiście mógł, wypisałbym tutaj mase obraźliwych epiteów w waszą strone. Każda śmierć to tragedia. Powiecie, że na drogach ginie pewnie codziennnie tyle samo osób, co w tej katastrofie. Nie wiem, może i ginie, ale czy codziennie ginie prezydent, najważniejsi ludzie w państwie, ludzie, którzy walczyli o to, żebyście mogli swobodnie porozumiewać się językiem ojczystym? Powiecie, człowiek człowiekowi równy, nie roztrząsajmy, tak? To możecie sobie odpuścić czytanie dalej.

Lecha Kaczyńskiego można było nie lubić, ale jedno trzeba było mu przyznać - jako jedyny dbał o tą cholerną suwerenność, o której wy tak często zapominacie. A za co go tak nie lubicie? Bo każdy go nie lubi, ale nikt nie wie za co - troche to śmieszne. Bo miał mase wpadek w telewizji? Bo nazywali go "kartoflem"? A ja się pytam co to ma do rzeczy? Polecam mniej telewizji, a więcej myślenia. Jak słucham poglądów moich równieśników, to krew mnie zalewa. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że połowa gamoni (pewnie nawet z tego forum) ogląda tvn24 i zgrywa wielkich znawców polityki : - ). Wiecie jeszcze na czym zostałą zbudowany nasz kraj? Bóg, honor, ojczyzna - mówi wam to coś? I od razu uspokajam - nie jestem katolikiem, nie chodzę do Kościoła, ale mam do niego wielki szacunek (Swoją drogą, jeżeli chcecie dowiedzieć się na czym opiera się wiara we wszystkie religie świata to polecam książkę Josepha Murphego pt."Potęga podświadomości"). Rozumiecie już o co mi chodzi? Poprzestawiały się ludziom strasznie wartości. Już nie chcę mi się rozwodzić na temat nieścisłości w śledztwie, nie chcę mi się dywagować o krzyży, ale muszę 3 groszę wtrącić. Generalnie tzw. "posmoleńska akcja medialna" działała bardzo dobrze, działa i do tej pory. Akurat każdy myślący człowiek chyba się zgodzi, że i przed śmiercią i po śmierci była nagonka na ś.p prezydenta. Jeżeli nie, to jesteś kretynem - sorki, nie chcę mi się gadać. Zaczęło się od krzyza - przeszkadzał. Palikot, który powiedział, że zalegalizuje jointy i pewnie ma 95% poparcia wśród ludzi 18-23, bo dodatkowo chcę krzyże ze szkół pozdejmować. To co było kiedyś normalne, ludzie traktują jako dewiacje. A nie chche mi sie......



Najpierw piszesz, że obudziłeś się przećpany po dniu poprzednim, po czym masz pretensje do Palikota, że proponuje legalizację i że ludziom się wartośći pomieszały, haha dobre.
Po drugie obrażasz innych, bo mają inny pogląd aniżeli ty. Jesteś największym dnem tutaj chyba.
Trzecia sprawa: tu nie chodzi o to by beszcześcić pamięć tych tragicznie zmarłych osób, a jedynie dać sobie spokój z tą całą medialną otoczką, która robi z tego jarmark, a nie uroczystości żałobne czy też ku pamięci. I wcale nie musimy naśladować amerykanów i ich na pokaz olbrzymiego patriotyzmu.

Użytkownik szon666 edytował ten post 08.04.2013 - 18:43

  • 0

#35

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@pjentak, gdy mamy rocznicę, to można o tym skromnie wspomnieć (jeszcze tak przez kilka lat), ale tylko wspomnieć a nie zaczynać wszystkiego od nowa. Rozmowy i rozmyślania o tej katastrofie nie zrodziły jeszcze nic dobrego/konstruktywnego, a ile jadu w trakcie nich wylano to już chyba nikt nie zliczy :)
  • 1



#36

Dostoyevsky.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@pjentak, gdy mamy rocznicę, to można o tym skromnie wspomnieć (jeszcze tak przez kilka lat), ale tylko wspomnieć a nie zaczynać wszystkiego od nowa. Rozmowy i rozmyślania o tej katastrofie nie zrodziły jeszcze nic dobrego/konstruktywnego, a ile jadu w trakcie nich wylano to już chyba nikt nie zliczy :)


Skromnie ? Ginie 96 osób z prezydentem na czele a Ty chcesz skromnie wspominać o takim wydarzeniu. Zastanawiam się jak w wielkim stopniu zjadł Cię konformizm i ignorancja. Mówisz, że rozmyślania nie zrodziły nic konstruktywnego - a czy rząd starał się cokolwiek takiego stworzyć ? Mój drogi, poczynania naszego rządu są równie śmieszne co większość teorii Macierewicza. Powiem Ci coś, kogoś kto nie szanuje i respektuje własnej historii to nikt nie będzie traktować poważnie. Jak dla mnie w stosunku do Rosjan po katastrofie zrodziła się wizja totalnej porażki dyplomatycznej, miałem wrażenie, że w dyplomacji u nas zasiadają osoby, które nie mają o tym najmniejszego pojęcia i doświadczenia, właściwie ostatnie mianowanie Arabskiego na ambasadora idealnie to pokazało. Minister Sikorski jest inteligentny, może i sprawia wrażenie elokwentnego, lecz jakoś nie wyobrażam sobie jego twardej postawy i właściwie tak traktuje nas zachód, nie jesteśmy co prawda nawet kandydatem na mocarstwo Europejskie, lecz powinniśmy aspirować do państwa o możliwościach szerszych niż te aktualne.

I mój drogi, na pewno nie jestem żadnym gorliwym zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego, wręcz przeciwnie - jestem realistą, który widzi co się dzieje w państwie.

Użytkownik Dostoyevsky edytował ten post 08.04.2013 - 19:15

  • 0

#37

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Up@ Mam również co roku obchodzić rocznice śmierci każdego możliwego władcy od czasów Mieszka I? To jest przecież niepoważnie, w dodatku kosztuje państwo grube pieniądze.

Użytkownik szon666 edytował ten post 08.04.2013 - 19:22

  • 0

#38

Dostoyevsky.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Up@ Mam również co roku obchodzić rocznice śmierci każdego możliwego władcy od czasów Mieszka I? To jest przecież niepoważnie, w dodatku kosztuje państwo grube pieniądze.


Są rzeczy, które są warte poświęcenia pieniędzy, na pewno należy do nich czczenie pamięci osób poległych na służbie narodu.
  • 0

#39

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czyli twierdzisz, że nie liczą się ich zasługi a fakt, że zginęli tragicznie w czasie pełnienia obowiązków państwowych i to nakazuje nam przeżywać ten fatalny dzień do końca naszego życia. Nonsens.
Jeśli będą to tylko i wyłącznie twoje pieniądze, to nie widzę żadnych przeszkód :)
  • -1

#40

Dostoyevsky.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli twierdzisz, że nie liczą się ich zasługi a fakt, że zginęli tragicznie w czasie pełnienia obowiązków państwowych i to nakazuje nam przeżywać ten fatalny dzień do końca naszego życia. Nonsens.
Jeśli będą to tylko i wyłącznie twoje pieniądze, to nie widzę żadnych przeszkód :)


Cóż, Anna Walentynowicz nie ma zasług, a ostatni prezydent RP poza granicami Polski ?
  • 0

#41

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Czyli twierdzisz, że nie liczą się ich zasługi a fakt, że zginęli tragicznie w czasie pełnienia obowiązków państwowych i to nakazuje nam przeżywać ten fatalny dzień do końca naszego życia. Nonsens.
Jeśli będą to tylko i wyłącznie twoje pieniądze, to nie widzę żadnych przeszkód :)


Cóż, Anna Walentynowicz nie ma zasług, a ostatni prezydent RP poza granicami Polski ?


Wcale nie twierdzę ani nie mówiłem nigdzie, że osoby, które zgineły w tej katastrofie nie miały żadnych zasług dla Polski. Z twojego postu wynika jednak, że śmierc w wyniku katastrofy automatycznie sprawia, że przysługuje im dzień żałoby narodowej co jest bezsensowne wg mnie, bo odeszło z tego świata już wielu władców, których załsugi w pojedynkę mogłyby przyćmić cały ten samolot, a nikt im jednak przedstawienia w telewizjach krajowych nie urządza. Rozumiem brać pod uwagę okrągłe rocznice, ale żeby co rok?

Użytkownik szon666 edytował ten post 08.04.2013 - 19:43

  • 0

#42

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli twierdzisz, że nie liczą się ich zasługi a fakt, że zginęli tragicznie w czasie pełnienia obowiązków państwowych i to nakazuje nam przeżywać ten fatalny dzień do końca naszego życia. Nonsens.
Jeśli będą to tylko i wyłącznie twoje pieniądze, to nie widzę żadnych przeszkód :)


Ostatnio się kłóciłeś że Korea Północna to państwo dobrobytu a Chiny to największe mocarstwo na świecie i jakby zechciało to by USA pokonało. Teraz twierdzisz, że Rosja jest przyjacielem Polaków i najważniejszym parterem. W dodatku drwisz z naszego prezydenta i pomniejszasz tragedię jaka się wydarzyła. Jestem tutaj znany z robienia osobistych wycieczek ale dla Ciebie takiej nie zrobię i nie powiem za co Cię mam i jaki jest Twój iloraz inteligencji bo nie wierzę, że ktoś może być tak głupi aby mieć takie poglądy jak Ty. Zamiast tego nazwę Cię tym kim jesteś czyli pracownikiem czarnego PR'u (inaczej inżyniera społecznego) pracującego na zlecenie wschodniego sąsiada.

Zresztą nie jest to moja fantazja tylko wynika z ostatnich raportów ABW o stanie państwa i działalności jaką prowadzą w Państwie służby obcego wywiadu.

PAPA szon666

Dołączona grafika
/Connor
  • 1

#43

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Dostoyevsky,

Powiem Ci coś, kogoś kto nie szanuje i respektuje własnej historii to nikt nie będzie traktować poważnie.

Szanuję historię natomiast nie widzę sensu by się nad nią rozdrabniać i ciągle wszytko przezywać, bo przecież co nam to da?

Nawet gdyby spełnił się sen rusofobów, gdyby pojawił się dowód na to, że to Rosjanie strącili ten samolot, że to sam Putin dzwonił i kazał żołnierzom strzelać (albo podkładać trotyl), to co wtedy? Co byśmy zyskali? Zaczęlibyśmy przygotowywać inwazję na Moskwę? Zerwalibyśmy stosunki dyplomatyczne? Polacy -jeszcze bardziej- obraziliby się na Rosjan? Nic byśmy nie osiągnęli więc po co to ciągle wałkować?
  • 1



#44

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Czyli twierdzisz, że nie liczą się ich zasługi a fakt, że zginęli tragicznie w czasie pełnienia obowiązków państwowych i to nakazuje nam przeżywać ten fatalny dzień do końca naszego życia. Nonsens.
Jeśli będą to tylko i wyłącznie twoje pieniądze, to nie widzę żadnych przeszkód :)


Ostatnio się kłóciłeś że Korea Północna to państwo dobrobytu a Chiny to największe mocarstwo na świecie i jakby zechciało to by USA pokonało. Teraz twierdzisz, że Rosja jest przyjacielem Polaków i najważniejszym parterem. W dodatku drwisz z naszego prezydenta i pomniejszasz tragedię jaka się wydarzyła. Jestem tutaj znany z robienia osobistych wycieczek ale dla Ciebie takiej nie zrobię i nie powiem za co Cię mam i jaki jest Twój iloraz inteligencji bo nie wierzę, że ktoś może być tak głupi aby mieć takie poglądy jak Ty. Zamiast tego nazwę Cię tym kim jesteś czyli pracownikiem czarnego PR'u (inaczej inżyniera społecznego) pracującego na zlecenie wschodniego sąsiada.

Zresztą nie jest to moja fantazja tylko wynika z ostatnich raportów ABW o stanie państwa i działalności jaką prowadzą w Państwie służby obcego wywiadu.

PAPA szon666


Ty chyba masz jakieś halucynacje i pomyliły ci się osoby? hahahahah Rzuć te palenie człowieku :D
Jaka Korea, jakie Chiny, gdzie? masz coś z głową? Nigdy na podobne tematy nie dyskutowałem...
Po drugie akurat źle trafiłeś, bo kończyłem studia pracą na temat wymiany handlowej Polski, Niemiec i Rosji, wiesz na ten temat nic, jedno wielkie nic. Nie będę się jednak zniżał do twojego poziomu i rzucał epitetami, bo zbłaźniełeś się sam :D

ps: masz paranoje jak Macierewicz, zupełnie szczerze.

Użytkownik szon666 edytował ten post 10.04.2013 - 12:20

  • 0

#45

Nic.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Za teksty o paranoi Macierewicza powinno się delikwentom oklepywać publicznie miskę. Zupełnie szczerze to napisałem.

7.9 Zabronione są wypowiedzi nawołujące do przemocy i naruszające cudzą prywatność.Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 0


 


Odpowiedz



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych