Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tom Cruise zaszokował świat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaTom Cruise zaszokował świat

Odkryto szokującą prawdę na temat Toma Cruisa, jego żony Katie Holmes i ich nowo narodzonej córki Suri. Wygląda na to, że zdjęcie Suri zostało wycięte z katalogu Sears Studio's, poddane obróbce komputerowej i zaprezentowane przez Toma Cruisa jako zdjęcie jego córki. Mnożą się spekulacje jakoby rzekoma Suri w ogóle nie istniała.


"Patrzyłem na obydwa zdjęcia i nie mam wątpliwości, że zdjęcie z okładki magazynu VANITY FAIR to oszustwo" powiedział Donald Reed, fotograf ekspert. "Rzekome zdjęcie Suri pochodzi z portretu zamieszczonego w katalogu Sears Studio. Jestem zawiedziony, bo wielu fanów na świecie czekało na to aby zobaczyć suri. Teraz już wiadomo, że twarz Suri to dziecko normalnej, nie-sławnej rodziny".


"Nie wiem już w co wierzyć na tym świecie" powiedziała Emily McElroy, fanka Toma Cruisa.



Dołączona grafika

Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl
źródło:
http://datelineholly...d-to-be-a-fake/
  • 0



#2

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ta twarz nie pasuje do retszy. Jeśli zdjęcia są oszustwem to widać na nich, co może zrobić grafik, chociaż jak podkreślam dla mnie cała twarz jest sztuczna.
  • 0

#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I znowu okazuje się, że media kłamią. Trzeba umieć odróżniać prawdziwe informacje od fałszywych, ale czasem jest to niemożliwe.
  • 0



#4

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heehh... ale po co tak robić?? Może chcieli uchronić swoje prawdziwe dziecko przed mediami, natrętnymi dziennikarzami i innymi ciemnymi stronami sławy... Ehh
  • 0

#5

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szalenie fascynująca wiadomość.Szok,wstrząs oraz poruszenie.
  • 0

#6

Malkav.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potwierdza się, że takie duperele mają miejsca tylko w Ameryce...
  • 0

#7

8k8.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce się wymądrzać, ale dla mnie fałszywe to jest to zdjęcie z Sears’a. Spójrzcie na podbródek tej raczkującej dziewczynki… trochę tak jakby nie pasował do reszty. Albo na kolor skóry rąk tej dziewczynki…. nie pasuje też do głowy. Jak dla mnie to ktoś wyciął głowę tej dziewczynki ze zdjęcia wyżej i wkleił do tego całego katalogu Sears’a.
  • 0

#8

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, heh heh... Dla mnie to to dziecko jest podobne do Szymona Majewskiego, jak nic! :D
  • 0

#9

Zelgadis.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie czy to Tom i Katie, zrobili to celowo czy media same z siebie postanowiły się zabawić ich kosztem(choć w to wątpie). Gdyby chcieli chronić dziecko to by go nie pokazywali ani nie pozowali z nim do zdjęć.
  • 0

#10

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jaka to ochrona dziecka ja was nie rozumiem w tym, co piszecie. Co oni chronią prywatność? Twarz ? Wizerunek?
  • 0

#11

no_user.
  • Postów: 78
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejna zgrywa bogatych ludzi, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić i jak zwrócić na siebie uwagę. Inne przykłady: mit o śmierci McCartney'a, planowane występy Madonny w Rosji, albo jej list do Blaira na temat roli wody kabalistów w utrzymaniu pokoju na świecie.
  • 0

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta informacja tylko potwierdza tezę, że Amerykanie to najbardziej prymitywny naród na świecie.
  • 0



#13

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nie prościej byłoby pokazać zdjęcie jakiegoś zupełnie przeciętnego dziecka z zupełnie przeciętniej rodziny , tak aby nikt nie mógł im udowodnić oszustwa jeśli już chcą komuś wciskać ciemnotę ? :roll:
  • 0

#14

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez urazy ale śmieciowy temat zdeczka, nie na to forum ;-)
  • 0

#15

ananas.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowonarodzona? Kto widział noworodka z taką czupryną? :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych