Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#376

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś chciał tylko spróbować to też o niczym nie świadczy...

Identycznie ma się rzecz do kontaktu seksualnego z dzieckiem, który to kontakt w formie incydentalnej, nie może określać czyiś preferencji seksualnych, i żaden też lekarz, nie może wnioskować z tego czy ktoś jest pedofilem. Dopiero utrwalone zachowania stanowią podstawę oceny.

Natomiast stałym homo kompletnie się poprzestawiało, niekoniecznie w głowie

Stałym homo nic się przestawić nie mogło. Przestawić ewentualnie mogłoby się tym, którzy pomimo zachowań hetero dążą do praktyk homoseksualnych.

#377

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No bądź co bądź wszyscy jesteśmy kosmitami.

Ogólnie to argumenty tych za, jak i przeciw homo są bez sensu, bo i tak się nie przekonacie nawzajem ._.

#378 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

nie chodzi o wzajemne przekonywanie sie, bo i do czego niby? Mysle ze chodzi o wzajemny stosunek do siebie, bez odmawiania prawa do bycia soba, obelg i ponizania. Ale tez bez udawania ze ktos niepelnosprawny jest pelnosprawnym czlonkiem spoleczenstwa, co skutkuje ograniczeniem praw. A homoseksualizm jest swoistym kalectwem i niedopuszczalnym jest aby swoje standarty narzucal zdrowej czesci spoleczenstwa. Niech kazdy zna swoje miejsce i tyle.

#379

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ayalen zaprzeczasz sobie:


bez odmawiania prawa do bycia soba, obelg i ponizania


homoseksualizm jest swoistym kalectwem


Trzeba się zdecydować.



#380

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mysle ze chodzi o wzajemny stosunek do siebie, bez odmawiania prawa do bycia soba, obelg i ponizania.


Tyle tylko, że nadanie tym osobom praw, jest formalnym uznaniem ich mniejszości, pozwalającym na adopcję. Nic im po legalizacji związków homoseksualnych, skoro nie można w dalszym ciągu adoptować dzieci.

#381

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tyle tylko, że nadanie tym osobom praw, jest formalnym uznaniem ich mniejszości, pozwalającym na adopcję. Nic im po legalizacji związków homoseksualnych, skoro nie można w dalszym ciągu adoptować dzieci.


A to podobne myślenie do tego "geje be, lesbijki cacy".

I nie wiem czy to ignorancja, niewiedza, przymykanie oka czy zupełne odmówienie akceptacji tego, że dziewczynki adoptowane przez pary hetero są o wiele więcej razy molestowane i gwałcone przez "tatusiów" niż to jest w wypadkach "homoopiekunów" i adoptowanych prze nich chłopców.

Powiem więcej, gdyby o przypadkach zgwałconej przez tatusia adoptowanej córeczki się mówiło w mediach to by to leciało 24/7, a całą instytucję adopcji trzeba było by zamknąć bo to nic innego jest jak burdel dla hetero-pedofilów.

Więc co? Homo-pedofil be, hetero-pedofil cacy tutaj też?

To się nazywa homofobia i z tym powinno się walczyć i leczyć.


Btw. wiele dzieci naprawdę miało by lepiej z "dwoma tatusiami ze Szwecji" niż w swojej "normalnej, naturalnej" hetero rodzinie.

#382

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Tyle tylko, że nadanie tym osobom praw, jest formalnym uznaniem ich mniejszości, pozwalającym na adopcję. Nic im po legalizacji związków homoseksualnych, skoro nie można w dalszym ciągu adoptować dzieci.


A to podobne myślenie do tego "geje be, lesbijki cacy".


Pisałem o tym, dla mnie to jedno i to samo. Czy gej czy lesbijka tak samo "be"

wiele dzieci naprawdę miało by lepiej z "dwoma tatusiami ze Szwecji" niż w swojej "normalnej, naturalnej" hetero rodzinie.


Zgodne, są przypadki rodzin heteroseksualnych kiedy krzywda wyrządzana dziecku poprzez jego chociażby zaniedbanie powoduje u niego bardzo duże spustoszenie. Nie oznacza to jednak, że w przypadku kiedy to dziecko zabrano by z tamtej rodziny i dano parze homoseksualnej, to dziecko rozwijało by się prawidłowo. Po prostu wybrano by mniejsze zło.

Mnie naprawdę ani ziębi to ani parzy. Według mnie niech sobie osoby homoseksualne robią co chcą, ale niech nie zajmują się wpajaniem własnych ideologii skrzywdzonym już przez los dzieciom.

Użytkownik michal28 edytował ten post 03.05.2013 - 12:54


#383

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie naprawdę ani ziębi to ani parzy. Według mnie niech sobie osoby homoseksualne robią co chcą, ale niech nie zajmują się wpajaniem własnych ideologii skrzywdzonym już przez los dzieciom.


Jedyne ideologie jakie mogą próbować wpajać to tolerancja dla mniejszości lub inności nie zagrażającej innym. No chyba, że uważasz, że taka tolerancja to jakaś chora ideologia.

#384

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jedyne ideologie jakie mogą próbować wpajać to tolerancja dla mniejszości lub inności nie zagrażającej innym. No chyba, że uważasz, że taka tolerancja to jakaś chora ideologia.


To nie tak. Co mu powiesz ? "ja jestem tata, a on tata" ? Jak mu wytłumaczysz, swoją odmienność ?, jakie zaszczepisz w nim mechanizmy, by potrafiło znieść odrzucanie przez rówieśników, i ich ciągłe drwienie z niego ?

Zanim osoby homoseksualne podejmą decyzję o adopcji (oczywiście nie w Polsce) niech najpierw zastanowią się, czy ich chęć posiadania dziecka tylko dla samego faktu "pełniejszej rodziny" nie przewyższa negatywnych skutków jakie niesie to dla dziecka. Bo jak dla mnie jest to tylko typowy przykład egoistycznego podejścia do sprawy. Jak osobom homoseksualnym tego brakuje, to niech wyjadą do kraju gdzie jest możliwa adopcja, i zalegalizowanie takich związków

#385

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To tak jakby w Ameryce zamiast zniesienia niewolnictwa i wprowadzenia rasizmu jako przestępstwa by powiedzieli, że niech sobie murzyni wracają do Afryki.

Albo, że jak kobiety tak sobie chcą prawa do głosowania to niech sobie głosują w kuchni.

Żydom nie podoba się antysemityzm? Niech wracają do Izraela.

Dla mnie związki i adopcje homoseksualne to po prostu kolejny taki krok jak zakazanie rasizmu, antysemityzmu i pozwolenie kobietą na głosowanie i pozwolenie "opuszczania kuchni".

#386

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Więc pozwólmy na wszystko. Bo przecież wszystko znajdzie swoich odbiorców.

#387

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

michal28@

Założę się że taki sam argument padł z niejednych ust kiedy pozwalano kobietom głosować. :roll:



#388

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Więc pozwólmy na wszystko. Bo przecież wszystko znajdzie swoich odbiorców.


Ale jakie są argumenty przeciw adoptowaniu dzieci przez pary homoseksualne? Bo ja widzę dwa: Że się komuś to nie podoba i że gimnazjaliści będą takim dzieciom dokuczać.

To tak jakby mówić, że murzyni nie mogą być wolni bo komuś tam się to nie podoba, a poza tym Ku Klux Klan będzie ich nękał.

Jak się okazało problemem nie był Ku Klux Klan, a bezkarny rasizm. W przypadku adopcji przez pary homoseksualne problemem jest za mało karalna i zbyt rozpowszechniona homofobia.

Użytkownik frosti edytował ten post 03.05.2013 - 14:57


#389 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

nie zaprzeczam sobie. Koniecznos tolerancjii dotyczy tych ktorzy czegos nie toleruja, co wydaje sie byc znamienne wobec wrzawy wokol nietolerancji podnoszonej przez osoby homoseksualne, nie chce siegac zbyt gleboko , ale czy przypadkiem to odczucie nietolerancji nie wyplywa z nich?
Nie widze powodu aby pogardzac, czuc niechec do osoby pozbawionej na przyklad rak czy nog. Ale tez nie oznacza to ze ta osoba moze prowadzic samochod na normalnych warunkach- poniewaz jest to niemozliwe, a zamykanie oczu i udawanie ze wszystko jest na swoim miejscu stwarza zagrozenie dla wszystkich. Argument ze dzieciaki cierpia w rodzinach heteroseksualnych jest naciagany- to jest patologia ktora nalezy leczyc a nie dokladac do niej nastepna.

#390

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie widze powodu aby pogardzac, czuc niechec do osoby pozbawionej na przyklad rak czy nog. Ale tez nie oznacza to ze ta osoba moze prowadzic samochod na normalnych warunkach- poniewaz jest to niemozliwe, a zamykanie oczu i udawanie ze wszystko jest na swoim miejscu stwarza zagrozenie dla wszystkich. Argument ze dzieciaki cierpia w rodzinach heteroseksualnych jest naciagany- to jest patologia ktora nalezy leczyc a nie dokladac do niej nastepna.


A w jaki sposób adopcja przez pary homoseksualne to patologia?

A jak komuś bez rąk albo bez nóg zrobią samochód z jakimiś wajchami lub możliwością kierowania kikutami albo możliwością kierowania ruchami głowy (widziałem w telewizji osobę bez nóg jadącą takim samochodem z wajchami przy kierownicy w telewizji). To taka osobą niepełnosprawna prowadząca wewnętrznie zmodyfikowany samochód to też będzie dla ciebie patologia stwarzająca na drodze większe zagrożenie niż "normalny" uczestnik ruchu?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych