Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Please log in to reply
465 replies to this topic

#361

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cohn Bendit daje świadectwo wolnej, pięknej pedofilii za obopólną zgodą (a nawet inicjatywą strony młodszej). Niestety, reakcyjne i zacofane środowiska chcące ciemiężyć wolność i narzucać innym swój światopogląd mu zarzucały zboczenie oraz chorobę.


Wyczytałeś jakieś bzdury na swoich portalikach i wychodzi jak zwykle. ;)

Trudno powiedzieć że daje nam jakiekolwiek świadectwo, skoro nie agituje za swoją książką. Człowiek to nie linia prosta.
Jednostkowy przypadek jednego człowieka, który odcina się obecnie od przeszłości (lata 70, badania seksualności były wtedy na piedestale) nie znaczy nic. Zwłaszcza że przedszkole było alternatywne i nastawione na eksperymenty (lata 70).
Ale wiem Mojo, nie masz żadnych innych przykładów - więc musisz eksploatować do znudzenia Bandita. Niestety gdybyś raczył poznać otoczkę problemu to może stworzyłbyś sprawniejszy tok rozumowania.


Po drugie jest to temat o homo, nie o pedofilach. Nie wiem, może masz jakieś problemy z rozróżnieniem tych pojęć - zapraszam na wiki po więcej informacji.



#362

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No panie Mylo ale jeśli w temacie jest o wykorzystywaniu dzieci to jednak pedofilia.

Dziwie się jak długo wałkowany jest temat pozornie będący jasny i czytelny, dla mnie w tym przypadkun rozsądnie reguluje to prawo poniżej 15 lat i kropka. Dywagowanie o dzieciach w kontaktach z dorosłymi to niedożeczność a argument, że dzieci kogoś kuszą jest chory i psychiatra powinien tutaj wkroczyć.
Swoją drogą inaczej patrzą na problem posiadacze dzieci a nie teoretycy.

Użytkownik Padael edytował ten post 02.05.2013 - 14:42




#363

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy Cohn Bandit był homoseksualistą?
Jest co najmniej kilka tematów o samych pedofilach - można się wypowiadać do woli. Z resztą już tam info o Cohn Banditcie lądowało i było o nim dyskutowane.

Nie lubię manipulowania faktami, bo to rozwala dyskusje.


Z resztą zapraszam do argumentowania, a nie jednozdaniowych wstawek mój drogi Panie (jeśli już chcesz używać takich wstawek to pisz poprawnie - z dużej litery).



#364

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po drugie jest to temat o homo, nie o pedofilach. Nie wiem, może masz jakieś problemy z rozróżnieniem tych pojęć - zapraszam na wiki po więcej informacji.

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.
To jest temat o patologiach homoseksualizmu i pedofilii.
Ta sama argumentacja homoseksualistów nie wygląda już tak ładnie, gdy podstawi się pod nich pedofilii (nieważne, czy homo, czy heteroseksualnych).

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 02.05.2013 - 14:48




#365

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co ma do tego Cohn Bandit?

Ani z niego nie był prawdziwy pedofil, ani homo.



#366

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciało dziecka to sacrum i niech tak pozostanie niezależnie czy homo czy hetero. Zdrowych dorosłych dzieci nie podniecają.



#367

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj tam wymysły. Bieda nie ma nic do znaczenia w kwestii ilości dzieci, bo człowiek zawsze wyżyje. Po prostu chcesz żyć wygodnie i wydawać na swoje zachcianki, a nie na kolejne dzieciaki. Rozumiem bo mam takie samo podejście - ale nie okłamuje się głupio że to wina fuj państwa (no oskarżanie Tuska o to że nie masz na dzieciaki to już parodia).


Nie parodia tylko fakt.
Obecnie mamy inne czasy niż za mojego dzieciństwa gdzie dzieci można było wychować na "jednych pieluchach".
Kasy na wykarmienie wystarczy zawsze, ubrać też się jakoś ubierze w stare ciuchy po poprzednim dziecku, wyleczyć domowymi sposobami też się da ale...
To już nie wystarczy w obecnych czasach-sąd i opieka społeczna odbiera dzieci bo "w domu było brudno..." Dziecko musi mieć swój kąt do jedzenia, spania i zabawy, czyste i nowe ubrania, odpowiednie warunki sanitarne. Niestety zapewnienie tego wszystkiego kosztuje. Nie będę ryzykował wychowywania dziecka aby później pracownica MOPS-u wpadła do mnie żeby stwierdzić, że dziecko ma za małą przestrzeń do zabawy i należy je umieścić w domu u tych miłych panów ze Szwecji co to właśnie widzieli jak się dziecko bawi.

Ponadprzeciętna inteligencja też nie idzie w parze z definicją normy i zdrowia społecznego - może podciągnąć to pod zaburzenia psychiczne? Choroba z definicji szkodzi nosicielowi i pogarsza jego komfort życia.

Schizofreników podobnie jak homoseksualistów społeczeństwo wyklucza, pogarsza ich komfort życia

Tyle mamy realnych problemów na świecie, że robienie jednego z miłości dwojga ludzi jest dla mnie niepojęte

Ten problem trzeba zlikwidować dopóki jest jeszcze znikomy gdyż zacznie on przybierać na sile i stanie się wielkim kłopotem. Jak wycinanie zainfekowanej tkanki-bez usunięcia rozrośnie się.

Stosujesz po prostu nierówne i inne standardy. Czemu jedni mogą a inni nie? Bo to narusza twoje poczucie estetyki, twój światopogląd czy hierarchię wartości? No cóż, nie bądźmy egoistami. Cała ta dyskusja sprowadza się do "nie, bo nie" z przytupem.
...
O ludzie, bom zapomniał dodać "za obopólną zgodą" i "bez wyrządzania komukolwiek krzywdy"? Myślałem, że idzie się domyślić.

Właśnie!
Wolna miłość dla związków kazirodczych i zoofilskich!

"Całowanie" to bardzo delikatnie powiedziane. ;)
Seks nie jest zero jedynkowy i jest skomplikowanym systemem przyczynowo skutkowym. Podniecenie można osiągać na niezliczoną ilość sposobów i każdy robi to jak lubi. Nie uważam by ktoś miał prawo mówić komukolwiek jak ma to osiągać.

Dzięki homopropagandzie zaleca się dzieciom aby skosztowały z różnych typów miłości, mężczyzną seksuolodzy zalecają "dojenie prostaty"... Już niedługa droga od zalecania do nakazania...

Natomiast zdrowa kobieta już może polizać jakąś waginę? Najchętniej to byś jeszcze popatrzył. Co? ;)
Wybiórczość w myśleniu, ta niezmierna dziura pamięciowa w kwestii lesbijek kiedy poruszamy temat homo aż boli moje poczucie sensownej dyskusji.

Nawet jeśli podnieca to większość facetów to niech se popatrzą w imię równości...Nawet kilka razy dziennie...Wystarczy że raz zobaczą męską równość to te poprzednie patrzenia przestaną mieć racje bytu...odechce im się wszystkich bzdur o równości.
10 podniecających chwil na widok lesbijek bez problemu zostanie zniszczone przez jeden widok pedałów...

Co tak na prawdę chciałem przekazać? Że sztucznie dzielicie homo na dobrych (lesby), i złych (geje). Nie ważne czy ktoś jest stałym homo, bi, czy też chciał tylko spróbować.

Kto dzieli????
Homo jest homo, odmienność którą trzeba leczyć...

Uważam że zdrowego mężczyznę może podniecać branie penisa do ust. Seksualność nie musi łączyć się z prokreacją, w dzisiejszych czasach w zasadzie nie łączy się z prokreacją - więc nie widzę tutaj powodu do nazywania kogoś chorym.

Ja jestem chory!!!
Jestem chory!!!
Nie podnieca mnie perspektywa brania penisa...
Dzięki Bogu...

Nie powoduje to stałych uszkodzeń, jest to czynność jak noszenie kiltu który jest spódniczką (no ale dozwoloną spódniczką dla mężczyzn, bo tradycja tak mówi).

Może jeszcze dorzuć do tego worka noszenie długich włosów...

Mechanizm jest identyczny jak u kobiet, które bardzo często próbują kontaktów homoseksualnych. Jedyna różnica polega na tym, że u mężczyzn jest to piętnowane i gdyby taka akcja wyszła na światło dziennie to ostracyzm społeczny zasmrodziłby mu życie. Natomiast u kobiet? Nie spotyka się to w zasadzie z żadną reakcją, wręcz często reakcją pozytywną.

Podobnie jak w przypadku faceta który bije żonę i żony bijącej męża.

Ale co ma do tego Cohn Bandit?

Ani z niego nie był prawdziwy pedofil, ani homo.

No tak...on był świętym...

#368

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Padael@

Sądzę że to nie tak że nie mają "złych" myśli, ale bardziej że się hamują. Instynkt nie jest konserwatystą i nie uznaje wartości moralnych, dopiero potem przepuszczamy go przez filtr świadomości który świadomie kształtujemy.

Robakatorianin@

To już nie wystarczy w obecnych czasach-sąd i opieka społeczna odbiera dzieci bo "w domu było brudno..."


Wyjątki biurokratyzmu. Znam wiele wielodzietnych rodzin żyjących w biedzie i jakoś im dzieci nie zabierają.

Ten problem trzeba zlikwidować dopóki jest jeszcze znikomy gdyż zacznie on przybierać na sile i stanie się wielkim kłopotem. Jak wycinanie zainfekowanej tkanki-bez usunięcia rozrośnie się.


Wysłać na obóz? :mrgreen:

Właśnie!
Wolna miłość dla związków kazirodczych i zoofilskich!


Ile razy można powtarzać? "Obopólna zgoda" - słowo klucz.

Dzięki homopropagandzie zaleca się dzieciom aby skosztowały z różnych typów miłości, mężczyzną seksuolodzy zalecają "dojenie prostaty"... Już niedługa droga od zalecania do nakazania...


W Polsce zaleca się to dzieciom?
Masaż prostaty ma się do homoseksualizmu jak badanie ginekologiczne.
No chyba że sądzisz że po włożeniu palca w tyłek poczujesz się już gejem i zaczniesz nosić różowe ciuszki? ;)

Nawet jeśli podnieca to większość facetów to niech se popatrzą w imię równości...Nawet kilka razy dziennie...Wystarczy że raz zobaczą męską równość to te poprzednie patrzenia przestaną mieć racje bytu...odechce im się wszystkich bzdur o równości.
10 podniecających chwil na widok lesbijek bez problemu zostanie zniszczone przez jeden widok pedałów...


Prymitywne sprowadzanie przyzwolenia do estetyzmu. Więc zakażmy wychodzenia ludzi niepełnosprawnych na ulicę - w końcu ranią oczy.

Kto dzieli????
Homo jest homo, odmienność którą trzeba leczyć...


Kto dzieli? :mrgreen:
Kto ciągle mówi "geje", "pedały" - czy to określenie ogółu homoseksualistów czy tylko męskiej części?

Ja jestem chory!!!
Jestem chory!!!
Nie podnieca mnie perspektywa brania penisa...
Dzięki Bogu...


Paranoja. ;)
Nie jesteś chory. Jednak nie masz żadnych faktycznych argumentów by za chorych uznać tych których podnieca coś innego niż Ciebie.

Może jeszcze dorzuć do tego worka noszenie długich włosów...


Można! Jeszcze niedawno można było za to dostać w czapę bo "pedał". ;)

Podobnie jak w przypadku faceta który bije żonę i żony bijącej męża.


Dokładnie.

No tak...on był świętym...


Święty nie był, ale jak porównywać jego czyny do pedofilów gwałcących dzieci? Kategoria czynu jest znacząco różna.



#369

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyjątki biurokratyzmu. Znam wiele wielodzietnych rodzin żyjących w biedzie i jakoś im dzieci nie zabierają.


Zauważ że te wyroki są prawomocne, są zgodne z prawem-znakiem tego odebranie dziecka bo ma brudno w domu, brudny sweterek, za często płacze nie jest problemem. Wystarczy aby w/w panowie przyjechali i sobie popatrzyli jakiemu dziecku u nich będzie lepiej...

Wysłać na obóz? :mrgreen:

Najlepiej na bezludną wyspę-niech się rozmnażają.

Ile razy można powtarzać? "Obopólna zgoda" - słowo klucz.

Dorosłe rodzeństwo-potwierdzili że chcą się bzykać...jak śmiesz im zabronić?
Np. pies po kilku latach życia jest w wieku odpowiadającym naszemu okresowi pełnoletności. Pies w tym wieku potrafi określić co chce a czego nie, wyraża to innymi metodami.
Samotna pani trzymająca dużego, kilkuletniego doga chce sobie z nim poużywać, piesek ma nawet pazurki przyostrzone ...Oni chcą-jak śmiesz im zabraniać!

W Polsce zaleca się to dzieciom?

Biedronie i Grodzkie swoje ruchy robią razem z cały wesołym, tęczowym towarzystwem.

Masaż prostaty ma się do homoseksualizmu jak badanie ginekologiczne.
No chyba że sądzisz że po włożeniu palca w tyłek poczujesz się już gejem i zaczniesz nosić różowe ciuszki? ;)

Nie chodzi o wizytę u lekarza tylko zabieg zwiększający podniecenie.

Prymitywne sprowadzanie przyzwolenia do estetyzmu. Więc zakażmy wychodzenia ludzi niepełnosprawnych na ulicę - w końcu ranią oczy.


Odwracasz kota ogonem i przejaskrawiasz...

Kto dzieli? :mrgreen:
Kto ciągle mówi "geje", "pedały" - czy to określenie ogółu homoseksualistów czy tylko męskiej części?

Większość osób używa tu określenia homo, nawet taki zacofany ortodoks jak ja.

Paranoja. ;)
Nie jesteś chory. Jednak nie masz żadnych faktycznych argumentów by za chorych uznać tych których podnieca coś innego niż Ciebie.

Zdrowymi i normalnymi nazwijmy też ludzi jedzących własne smarki...
Bicze , pejcze, fetysze, pising, fisting kaviar to synonimy określenia "normalny sex"

Święty nie był, ale jak porównywać jego czyny do pedofilów gwałcących dzieci? Kategoria czynu jest znacząco różna.

Jedyna różnica to brak słowa klucza... "za obopólną zgodą"...choć w wobec osób w tym wieku to zgodę łatwo sobie wyrobić.

#370

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dorosłe rodzeństwo-potwierdzili że chcą się bzykać...jak śmiesz im zabronić?
Np. pies po kilku latach życia jest w wieku odpowiadającym naszemu okresowi pełnoletności. Pies w tym wieku potrafi określić co chce a czego nie, wyraża to innymi metodami.
Samotna pani trzymająca dużego, kilkuletniego doga chce sobie z nim poużywać, piesek ma nawet pazurki przyostrzone ...Oni chcą-jak śmiesz im zabraniać!

Stać was wyłącznie na dziwaczne reductio ad absurdum. Trzymajmy się może tematu, jeśli łaska. Dla mnie ta pani może zaspokajać się paprotką. Są kultury, w których z racji ograniczonej populacji związki kazirodcze są normą. Możemy zagłębić się dalej w normatywne bagienko, bo w końcu kto ustalił, że brat z siostrą, siostra z siostrą tudzież brat z bratem nie mogą?

Cała strona dyskusji potwierdza tylko to, co napisałem - "nie, bo nie". Wielka szkoda, że ta postawa może skutecznie uprzykrzyć niektórym życie, zamienić je w piekło albo pchnąć do grobu. Tego jakimś dziwnym trafem nie dostrzegacie. Najważniejsze zaspokoić bigoterię i karmić obskurantyzm, bo dwóch chłopów trzymających się publicznie za ręce godzi w wasze poczucie dobrego smaku. Do tego ten strach o heteroseksualny model rodziny - w jaki niby sposób czyjś związek może zagrażać waszym? Potrzebuję w tej kwestii jakiegoś sensownego oświecenia, bo zrozumieć nie mogę. Dlatego odniosę się obszerniej do ostrzeżenia z #340: jeśli mówię komuś, żeby zamienił w czyn swoje poglądy (dla przypomnienia - że prokreacja jest celem naszego gatunku), to w jaki sposób jest to obraźliwe? Jakim sposobem nie jest obraźliwe twierdzenie, że homoseksualizm jest chorobą, stawiając go w jednym rzędzie z pedofilią i zoofilią? Jakim sposobem nie jest obraźliwy wszędobylski w tym temacie "pedał"? Doprawdy osobliwe standardy.

Użytkownik Don Corleone edytował ten post 02.05.2013 - 17:08




#371

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważ że te wyroki są prawomocne, są zgodne z prawem


Bo prawo ma miejsce do interpretacji. Np takie określenia jak "sprawiedliwość społeczna", "szkodliwość społeczna" etc. One mają dawać pole do interpretacji i ludzkiego traktowania przez sędziów.
To że sędziowie czasem wyrokują z kosmosu to inna sprawa.

Odwracasz kota ogonem i przejaskrawiasz...


Hej, kto tutaj ciągle przywołuje zoofilię i pedofilię? ;)

Walczysz ze zjawiskiem na które nie masz żadnych kontrargumentów poza tym przysłowiowym sprzeciwem dla sprzeciwu.



#372 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

fiu fiu, sie narobilo...temat jest o homoseksulistach ktorzy pragna uwiarygodnic imitacje rodziny poprzez adopcje dzieci. Termin homoseksualizm dotyczy panow i pan. Nikt nie odmawia prawa dwojgu doroslym ludziom by zyc razem, kochac sie, uprawiac seks, o ile jest to dobrowolne. Pania od pieska zglosic do Towarzystwa opieki nad zwierzetami z oskarzeniem o znecanie sie.
Natomiast adopcje uwazam za niedopuszczalna, niezalenie od norm ludzkich, zycie aby istniec i rozwijac sie zdrowo potrzebuje obu plci. Tego wymaga natura i homoseksualizm jest odstepstwem od praw zycia- przelozonych na ludzkie. Dyskutujemy o tym ze homoseksualizm nie jest uznawany za chorobe. Niech wiec bedzie specyficznym stanem nie rokujacym zdrowego rozwoju. Nikt nie ma prawa obrazac ludzi zyjacych wedlug swoich upodoban- o ile nie szkodza one innym. A mozliwosc adopcji jest szkoda wyrzadzana psychice dziecka. Nie wolno sie na to godzic.

Użytkownik ayalen edytował ten post 02.05.2013 - 21:46


#373

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak by miała odrobione lekcje i chodziła do kościółka to ja bym nie widział problemów. Tylko jako odpowiedzialny rodzic poinformowałbym o używaniu prezerwatyw itp :P


Zdanie ojca znane, teraz by wypadało poznać zdanie matki. Choć jakoś nie chce mi się wierzyć, że piszesz teraz serio.

#374 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

taa, tym bardziej ze pytanie o ile pamietam dotyczylo 5-letniego dziecka

#375

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Całowanie" to bardzo delikatnie powiedziane. ;)
Seks nie jest zero jedynkowy i jest skomplikowanym systemem przyczynowo skutkowym. Podniecenie można osiągać na niezliczoną ilość sposobów i każdy robi to jak lubi. Nie uważam by ktoś miał prawo mówić komukolwiek jak ma to osiągać.

Nie wyolbrzymiaj, bo sam seks wcale nie jest taki skomplikowany. Dopiero zboczenia go komplikują. Podniecenie tez jest prostym mechanizmem a nie żadnym systemem. Powstało po to żeby ludzi zachęcić do rozmnażania się i przedłużania gatunku. I owszem, można je osiągnąć na niezliczoną ilość sposobów jednak to o niczym nie świadczy. Niektórych podnieca podduszanie się paskiem/zakładanie torebki na głowę podczas masturbacji, wsadzanie butelki do pochwy, wypróżnianie się na partnera etc. Moim zdaniem tylko czubki tak robią. Ale to tylko moja opinia. Masz rację, że nie powinienem im mówić jak mają się zaspokajać.

Natomiast zdrowa kobieta już może polizać jakąś waginę? Najchętniej to byś jeszcze popatrzył. Co? ;)

Co ja mogę poradzic? To w końcu kobiety ;)
W kontekście całej dyskusji, moje zdanie w tej kwestii jest jednak takie samo jak w przypadku męskich par. To że skupiam się głównie na tych drugich wynika pewnie z tego że sam jestem mężczyzną i niedobrze mi się robi na myśl o tym że ktoś chce mi włożyć penisa do ust (Nawet jak to piszę to głupio się czuję :mrgreen: ). Myślałem że każdy mężczyzna tak reaguje a tutaj widzę, że chyba jednak nie (Zakładam że zarówno Ty jak i kolega Don Corleone jesteście orientacji hetero).

Uważam że zdrowego mężczyznę może podniecać branie penisa do ust.

Przemyśl to :roll:

Co tak na prawdę chciałem przekazać? Że sztucznie dzielicie homo na dobrych (lesby), i złych (geje). Nie ważne czy ktoś jest stałym homo, bi, czy też chciał tylko spróbować.

Jeśli ktoś chciał tylko spróbować to też o niczym nie świadczy, jeżeli ktoś jest bi to znaczy że podniecają go jeszcze kobiety, a więc nie wszystko stracone. Natomiast stałym homo kompletnie się poprzestawiało, niekoniecznie w głowie, podobnie z resztą jak facetowi który ubzdurał sobie że jest kobietą (i odwrotnie).

Nie wiem o co walczycie, ale ja chcę tylko przedstawić te normalne zachowania seksualne, wynikające z poprawności w działaniu mechanizmów do tego przeznaczonych i uzmysłowić niektórym, że homoseksualizm z nich nie wynika. Właściwie to poza jakąś poprawnością i tolerancją nie ma żadnych powodów by tak sądzić. Nie zależy mi na żadnym piętnowaniu homoseksualistów, o ile nie wyjdą na ulicę udowadniać ludziom (w tym dzieciom) swojej "normalności". Uważam jedynie że powinno się skończyć z tą wymuszoną tolerancją i uzmysłowić tym ludziom, że mimo ich szczęścia to nie jest prawidłowy sposób na życie i nie powinno się go promować, a już w żadnym wypadku stawiać na równi z hetero. W domu niech sobie każdy robi co chce. Niedługo w imię tolerancji trzeba będzie zaakceptować to, że ktoś jest kosmitą, bo tylko jako kosmita odnajdzie szczęście. W przeciwnym razie będziesz kosmofobem.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 03.05.2013 - 02:03



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych