Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.
Brytyjska opieka społeczna milczała


Problem wykorzystywania seksualnego małych Brytyjczyków, którzy na skutek obowiązującego prawa adopcyjnego znaleźli się w rękach homoseksualistów, jest ignorowany przez opiekę społeczną. Jedna z ofiar homoseksualnego molestowania przerwała zmowę milczenia.



- Gdyby mój ojciec był heteroseksualistą brytyjskie służby od razu zareagowałyby na nadużycia seksualne, których dopuszczali się względem mnie moi opiekunowie – twierdzi 23-letni dziś Andy Cannon, który zdecydował się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach.



W wieku 9 lat Cannon został adoptowany przez dwójkę pederastów. Jego „opiekunowie” okazali się być pedofilami. Opieka społeczna, mimo informacji płynących od dziecka, nie dawała wiary doniesieniom. Urzędnicy nie chcieli bowiem psuć reputacji „homoseksualnych rodziców”.


Andy Cannon był molestowany przez 8 lat. Po 10 latach zdołał on postawić zwyrodnialców przed sądem. Zostali skazani za pedofilię na 2,5 roku więzienia. Sąd uznał również zaniedbania opieki społecznej, która cenzurowała doniesienia na temat niewłaściwego zachowania homoseksualnej pary względem powierzonego im dziecka.





Źródło: RV

luk

Za: http://www.pch24.pl/...l#ixzz2PQ9cekxK



#2

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

W jakich czasach my żyjemy? O.o
Dlaczego wszyscy na siłę starają się promować ten homoseksualizm? Rozumiem że pojedyncze przypadki mogą się zdarzyć. Ale jeśli tych przypadków jest coraz to więcej, starają się o coraz większą ilość praw w tym prawo do wychowywania dziecka, to chyba jest coś nie tak...

#3

CzarnyUrok.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nic do homoseksualistów nie mam, ale na litość boską czemu to się tak propaguje? Jeżeli chcą żeby to było normalne, to powinni z tym żyć jakby to nie było coś nadzwyczajnego. Głupota ludzka nie zna granic ;___;

Wytapane z mojej el piontki za pomocą palcy

#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O cześć Mr. Mojo Risin.

Widzę że dalej lansujesz tą żałosną stronkę która jeśli nie dopisze do artykuły "pederaści", albo "zwyrodnialcy" to redaktorzy dostają wysypki na genitaliach.
Jeśli już musisz to podawaj informacje ze stron których redaktorzy nie wyciągali języka z rynsztoka. No ale chyba w takim czujesz się najlepiej. ;)

Opieka społeczna w Wielkiej Brytanii ignoruje problemy, jakie napotykają dzieci wychowywane przez pary homoseksualne. Gdyby mój ojciec był heteroseksualistą brytyjskie służby od razu zareagowałyby na nadużycia seksualne, których dopuszczali się względem mnie moi opiekunowie – twierdzi 23-letni dziś Andy Cannon, który zdecydował się opowiedzieć o swym losie.

W wieku 9-lat został adoptowany przez homoseksualną parę. Już rok później okazało się, że jego opiekunowie są pedofilami. Choć wielokrotnie informował opiekę społeczną o nadużyciach, ta nie dawała mu wiary, by nie psuć reputacji „homoseksualnych rodziców”. Molestowali go przez 8 lat. Dopiero dziesięć lat później Andy zdołał postawić swych wychowawców przed sądem. Zostali skazani za pedofilię na 2,5 roku więzienia. Sąd uznał również zaniedbania opieki społecznej, która cenzurowała doniesienia na temat niewłaściwego zachowania homoseksualnej pary względem powierzonego im dziecka.


Źródło: Radio Vaticana



#5

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dlatego właśnie jestem przeciwny adoptowaniu dzieci przez pederastów. Moim zdaniem choroba, jaką niewątpliwie jest homoseksualizm powinna być pierwszym przeciwwskazaniem w procesie adopcji dziecka. W domu niech sobie robią co chcą, tylko niech nie krzywdzą dzieci, a jak chcą mieć własne to niech sobie zrobią :rotfl:
Dla mnie osobiście byłaby to katastrofa, gdybym zamiast matki miał drugiego ojca, lub odwrotnie. Tak samo nie wyobrażam sobie żeby w razie mojej nagłej śmierci, moje dziecko zostało przygarnięte przez homoseksualistów.

Edit: @up
Pederasta, podobnie jak pedał to nie słowo z rynsztoka, tylko określenie na osobę która przesadnie afiszuje się swoją dewiacją seksualną. Nie każdy gej jest pedałem, czy też pederastą, jak kto woli.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 03.04.2013 - 19:27


#6

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, dziwnym trafem wszyscy zauważyli tylko jedno słowo homoseksualiści, ale nikt nie zauważył też słowa "pedofile" W grupie hetero też są pedofile, ale jak już pedofil jest gejem to zaraz wszyscy geje są pedofilami. Joł

#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cannabinol@

Nie widzisz różnicy w poziomie dziennikarstwa między Radio Vaticana a tym rynsztokowym portalikiem? ;)
Dziennikarstwo to dbałość o neutralność przekazu i nie cechowanie tekstu emocjonalnie. Ale oczywiście parę "pederastów" i "zboczeńców" na poziomie Faktu sprzeda się wśród prostego ludu łaknącego sensacji.


Po drugie widzę że uznajesz zasadę "nie wiem, to się wypowiem". Nawet nie wiesz co oznacza słowo pederasta, ani pedał.
Pederasta to mężczyzna odbywający stosunki analne.
Pedał to obraźliwe określenie geja.
Nie wiem skąd wziąłeś te rewelacje o przesadnym afiszowaniu się w kwestii nazewnictwa. ;)



#8

CzarnyUrok.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@oobemaniack<br />Nie są, ale ten wątek poruszył temat pary homoseksualnej <br /><br />Wytapane z mojej el piontki za pomocą palcy<br />

Użytkownik CzarnyUrok edytował ten post 03.04.2013 - 19:33


#9

skar.
  • Postów: 187
  • Tematów: 7
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnie przykłady z Polski pokazują, że również "przykładne katolickie" rodziny mają problem z wychowywaniem dzieci(ostatnim roku było sporo informacji o morderstwach). Również Fritzl(sławna piwnica) pewnie należał do jakiejś religi chrześcijańskiej. Ale na tej podstawie nie tworzę obrazu "chrześcijańskich rodziń". Pewne patalogie zawsze będą istnieć w społeczeństwie i to niezależnie od wyznania, orientacji seksualnej, koloru skóry czy narodowości.

To jest jak z klerem w Polsce. Niektóre środowiska próbują na podstawie pojedynczych przypadków(pedoflistwo) stworzyć obraz całego kościoła. W tym przypadku sytuacja jest podobna.

Jest wiele innych "schorzeń", które ze względu na swoją powszechność są większym zagrożeniem niż jak uważacie homoseksualizm. Ile dzieci w Polsce czy na świecie wycierpiało się przez rodziców alkoholików?

#10

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po drugie widzę że uznajesz zasadę "nie wiem, to się wypowiem". Nawet nie wiesz co oznacza słowo pederasta, ani pedał.
Pederasta to mężczyzna odbywający stosunki analne.
Pedał to obraźliwe określenie geja.
Nie wiem skąd wziąłeś te rewelacje o przesadnym afiszowaniu się w kwestii nazewnictwa. ;)

Czyli pederasta=gej, a pedał to obraźliwe określenie pederasty?
No dobrze, niech Ci będzie że lepiej orientujesz się w temacie. Nie będę się spierał.
Widzę że słownik masz pod ręką, jednak w społeczeństwie to nie do końca tak działa. Np. takiego Jacka Poniedziałka nie nazwałbym pederastą, mimo że odbywa stosunki analne.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 03.04.2013 - 19:56


#11

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pedał, gej czy inny brud - mniejsza o większość. Takim 'parom' nie powinni przyznawać prawa do adopcji ludzkich dzieci. Niech sobie adoptują małpkę czy kózkę i dymają ją do woli we wszystkie otwory ciała, ale do licha, nie można tego robić dzieciom! Chociaż to nie o mojego dzieciaka chodzi i nic mi w sumie do tego, to jednak w jakimś ciemnym zaułku chętnie obiłbym gębę jednemu i drugiemu, tak do nieprzytomności. Tak, właśnie na coś takiego mam ochotę po przeczytaniu tego artykuliku... Po drugie, wszystkim urzędniczym mendom, które nabrały wody w usta (i kto wie czego jeszcze...) należy się dyscyplinarka jeśli nie znają się na robocie albo milczeli celowo.



#12

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie lepiej, by dzieci mogły wychować się w kochającej rodzinie homoseksualnej, niż w bezdusznym domu dziecka. To chyba normalne, że w takiej rodzinie dziecko ma dużo większe szanse na bycie kochanym, na poczucie bezpieczeństwa i na docenienie swojej unikatowości. A w domu dziecka (nawet mimo starań pracowników) i tak będzie jednym z wielu.

Smutne jest to, że niektórzy chcieliby pozbawić te dzieci szansy na normalne dzieciństwo tylko dlatego, że nie jest to zgodne z ich ideologią.

A co do opisanego przypadku, to takie rzeczy zdarzają się w każdej rodzinie, czy homoseksualnej, czy heteroseksualnej. Oczywiście jest to godne potępienia i powinno być karane.



#13

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A w domu dziecka (nawet mimo starań pracowników) i tak będzie jednym z wielu.

Wolałbym być jednym z wielu w domu dziecka, niż być wyjątkowym i kochanym przez dwóch tatusiów.

Smutne jest to, że niektórzy chcieliby pozbawić te dzieci szansy na normalne dzieciństwo tylko dlatego, że nie jest to zgodne z ich ideologią.

Człowieku zastanów się co Ty za propagandę siejesz, jakie normalne dzieciństwo? Ludzie się załamują, gdy dowiadują się że byli adoptowani przez normalne rodziny, a Ty myślisz że człowiek będzie się cieszył z tego że ma dwóch ojców. Owszem będzie, ale tylko wtedy gdy "odziedziczy" chorobę.
Weźmie dzieciaka dwóch pederastów, a równie dobrze za miesiąc mógłby trafić do normalnej rodziny.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 03.04.2013 - 21:22


#14

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A co do opisanego przypadku, to takie rzeczy zdarzają się w każdej rodzinie, czy homoseksualnej, czy heteroseksualnej. Oczywiście jest to godne potępienia i powinno być karane.


Oczywiście, zdarzają się w każdej rodzinie, ale tutaj chodzi o to że w celu dalszego propagowania homoseksualizmu, takie tematy po prostu nie mają prawa wyjść na jaw. Tylko po co?

#15

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Cannabinol:

Wolałbym być jednym z wielu w domu dziecka, niż być wyjątkowym i kochanym przez dwóch tatusiów.

O takich postawach pisałem.

jakie normalne dzieciństwo?

W rodzinie która się kocha i kocha swoje dziecko.

Ludzie się załamują, gdy dowiadują się że byli adoptowani przez normalne rodziny, a Ty myślisz że człowiek będzie się cieszył z tego że ma dwóch ojców.

Będzie się cieszył, bo mógł spędzić dzieciństwo w domu dziecka, gdzie nie miałby żadnego rodzica. Wiadomo, że nikt nie chciałby być w domu dziecka, nie chciałby być adoptowany i pewnie każdy wolałby heteroseksualną rodzinę, ale nie zawsze jest to możliwe.

Owszem będzie, ale tylko wtedy gdy "odziedziczy" chorobę.

Od wielu lat homoseksualizm nie jest już uznawany za chorobę.

Weźmie dzieciaka dwóch pederastów, a równie dobrze za miesiąc mógłby trafić do normalnej rodziny.

Gdyby tak było to dzieci nie spędzałyby w domach dziecka całego dzieciństwa.

Jeszcze raz powtórzę, że bardzo smutne jest to, że niektórzy w imię swoich ideologi nie mają problemu z tym, by -ot tak- przekreślić szansę tych dzieci na szczęśliwe dzieciństwo.

@Aequitas: zgadzam się, że takie przypadki powinny być tratowane jednakowo, niezależnie od orientacji rodziców.

Użytkownik optymista edytował ten post 03.04.2013 - 21:39





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych