Skocz do zawartości


- - - - -

Disclosure Project 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cholibka, usunęli :( . Xeophyte, twój tez usunęli, wygląda na to, że dopóki nie pojawi się legalne nagranie, to będzie trzeba pobierać na dysk, a cholibka - te filmiki są strasznie długie i nie mam jakoś na to ochoty :/.

Rzeczywiście z tym wydębianiem kasy zajeżdża, to tak jakbyśmy mieli płacić za jakiekolwiek info xD . A oni robią to podobno dla ludzi ...
  • 0

#17

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakby komuś zależało to chyba mogę mieć ten drugi dzień z youtuba. Ciekawe bo oglądałem go buforując jednocześnie przez YT nawet już po tym jak go usunęli. Nie został chyba jeszcze całkowicie usunięty z serwerów bo można go ściągnąć programami do takich rzeczy.
Niestety tamtych poprzednich już nie mogę pobrać bezpośrednio z serwerów.
  • 0

#18

GreeneK.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tu początek dnia 1
http://www.disclose....29th_2013__pt1/
Cały dzień drugi


Na szczęście udało mi się obejrzeć filmik z dnia drugiego : ) Ale to co tam ustalili nic nie wniosło bo Kongres po wypowiedziach osób opowiadających dane sytuacje odpowiadał że oni o tym wiedzą...

Użytkownik GreeneK edytował ten post 09.05.2013 - 19:32

  • 0

#19

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Póki co można obejrzeć nowy dokument Stevena Greera pt "Sirius: The Movie", który był emitowany na Citizen Hearing.
Jest do znalezienia w sieci. Człowiek, który go wstawił zrobił to bo uważa, że film na który zrzucali się ludzie na Kickstarterze powinien być dostępny za darmo :)
  • 0

#20

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przesłuchanie obywatelskie w sprawie UFO. Richard Dolan [29.04.2013] PL


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych