Skocz do zawartości


- - - - -

Disclosure Project 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

The Citizen Hearing, czyli powtórka słynnego Disclosure Project z 2001 roku odbędzie się w Waszyngtonie z inicjatywy Stevena Greera – autora Disclosure z 2001 roku. Będzie jednak mocno rozbudowaną wersją tamtego wydarzenia, albowiem będzie trwało 5 dni.

W ciągu 30 godzin zaplanowano oświadczenia 40 byłych pracowników różnych rządowych agencji USA, pilotów, astronautów, naukowców i wojskowych. Wszyscy oni będą składać swoje oświadczenia przed byłymi członkami Kongresu USA. Mottem spotkania będzie: Jeżeli Kongres tego nie zrobił, muszą to zrobić Obywatele.

Celem Przesłuchania jest doprowadzenie do zdjęcia embarga na informacje o UFO i obecności pozaziemskich cywilizacji na Ziemi. Czyli dokładnie Disclosure Project 2.0 w roku 2013.

Wydarzenie będzie transmitowane live przez Internet i każdy będzie mógł posłuchać oświadczeń osobiście. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.citizenhearing.org/



Tytuł filmu: Citizen Hearing on Disclosure: April 29 - May 3, 2013
Czas trwania: 2:38
Polska lokalizacja: nie
Krótka recenzja: The Citizen Hearing on Disclosure will bring 40+ researchers and government/agency witnesses to Washington, DC to testify before former members of the U. S. Congress on events and evidence supporting the truth of an extraterrestrial presence engaging the human race and a government policy to embargo that truth.

http://www.citizenhearing.org/
Link do filmu:


Żródło
  • 0

#2

bluearmy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oby im się udało.
  • 0

#3 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesli chodzi o tematykę UFO w tym roku - to zapowiada się naprawdę ciekawie to wydarzenie.
Sądzę, że temat na jakiś czas można podpiąć - a już po samej konferencji wstawi się
video bo napewno takowe się w necie pojawi :)
pozdrawiam
  • 0

#4

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.citizenhe...ut-live-stream/
Chyba wynika z tego, że strumyki na żywo i potem nagrania archwialne będą płatne.
Czyli i tak będzie trzeba czekać na jakiś rip z polskimi napisami.
  • 0

#5

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

poszperałem i będzie ciekawie. czekam głównie na dowody z tą autopsją obcego...
  • 0



#6

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Obejrzyjcie to, mam taką samą nadzieję jak Ci panowie, oby coś wreszcie ruszyło, bo jak nie to narosną moje wątpliwości do niewyobrażalnego poziomu xD.
  • 0

#7

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapowiada się ciekawie, choć nie oczekuje zbyt wiele. Czasami wyłapuje osoby w tych wszystkich dokumentach i konferencjach o Ufo, które zdają się wiedzieć coś więcej, niż to co mówią. Nie oczekuje że zrobimy krok milowy i prawda zostanie ujawniona od tak...ma to chyba wszystko na celu stopniowe wdrażanie tej możliwości do ludzkiej psychiki, możliwości kontaktu...
  • 0

#8

Wendigo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co jeśli po prostu nakłamią, a ten projekt jest realizowany dla świętego spokoju? Mam nadzieję, że jednak coś ciekawego z przesłuchania wyniknie.
  • 0

#9

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzień pierwszy:
część pierwsza
część druga
część trzecia
część czwarta

Dzień drugi:
część pierwsza
część druga
część trzecia
część czwarta
część piąta

Dzień trzeci:
część pierwsza
część druga
część trzecia

Dzień czwarty:
część pierwsza
część druga
część trzecia


Reszta jest jakoś dziwnie podzielona w partach i trzeba ogarnąć o co tam kaman, bo nie chcę dać złej kolejności. Macie tutaj link: http://www.youtube.c...mongstUs/videos

Właściwie to już nie mogę dać więcej xD, trzeba zrobić nowego posta.

Użytkownik owerfull edytował ten post 07.05.2013 - 11:01

  • 2

#10

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

owerfull sporo tego....dziś zaczynam badać to zgromadzenie, pewnie padło wiele ciekawostek...dzięki za materiał...
  • 0

#11

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

trochę sklecone i bardziej przystępne informacje. Można tutaj ogarnąć sporo przydatnych info z innej perspektywy :D.
  • 1

#12

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i sobie obejrzałem, wszystkie linki z konferencji poszły się paść. Nie rozumiem tego systemu filtracji treści na YT.
  • 1

#13

GreeneK.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No i sobie obejrzałem, wszystkie linki z konferencji poszły się paść. Nie rozumiem tego systemu filtracji treści na YT.


No ja też ; / i jak i zapewne wiele osób...
Szukałem w sieci jakiś materiałów na ten temat ale same zapowiedzi bądź urywki, jeśli komuś udało się coś znaleźć proszę o wklejenie linka.
Oczywiście najlepsze będą przetłumaczone na polski , ale angielskimi również nie pogardze ; ) Z góry dzięki
  • 0

#14

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tu początek dnia 1
http://www.disclose....29th_2013__pt1/
Cały dzień drugi

Tu początek dnia 4
http://www.disclose....ure_Day_4_Pt_1/
A propo tu jest wyjaśnienie czemu zostały tamte filmy usunięte ale ja tego gościa nie rozumiem

Użytkownik xeophyte edytował ten post 09.05.2013 - 16:19

  • 1

#15

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A propo tu jest wyjaśnienie czemu zostały tamte filmy usunięte ale ja tego gościa nie rozumiem.


Najwyraźniej citizenhearing.org planuje trzepanie kasy na sprzedaży płyt z konferencji.
Roumiem też, że w bliżej nieokreślonej przyszłości, bo jak narazie na ich stronie niczego nie można pobrać/kupić.
Trochę mi to zajeżdża.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych