Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#31

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dzieki za rade, ale tym co mi solega gdzie mam sie zglosic, nie mam juz sily. Nie na spokoju za glosno w domu.
  • 0

#32

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Chętnie się z tobą spotkam i posłucham twoich myśli. Zupełnie serio mówię. Jeśli ich nie usłyszę lecisz mi gruby hajs, deal? :D
Poza tym oferują ludziom miliony za udowodnienie takich bajek i nikt tego jeszcze nie dokonał....
Naprawde uważasz, że mógłbyś je zgarnąć? :D

Użytkownik szon666 edytował ten post 28.03.2013 - 23:10

  • 0

#33

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Pisze sie na to, czlowieku wiedzialem. Ze ktos sie zgodzi, stary jestem otwarty na tv szczegol ie na bbc itp, nie chodzi o hajs ale ze jestem tym czego szukaja. Szczerze ludzie sie beda o to zabijac, na stòwe wypali. Powiedz gdzie i kiedy. Udowodnie sceptykom i wszustkim.

w koncu po meczarni udowodnje ze jestem typem mtory to potrafi, pozdrow reszte ze nie chcieli sie pisac.
  • 0

#34

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Myślę, że gdybyś to potrafił, już dawno byś to zrobił, a nie pisał na forum :D
  • 0

#35

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Szon666 wkreciles dobry makaron na priv ale to nie dla mnie małolat heh.

Szon666 wkreciles dobry makaron na priv ale to nie dla mnie małolat heh.
  • -2

#36

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Równiez pisal bym sie na taki telepatyczny bałagan, stąpanie po myśli, ale napisz skąd jesteś. Mam kamere VHS i 3 kasety, czyste
  • 1

#37

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Pisze sie na to, priv.
  • 0

#38

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

real, nie daj się wciągnąć, będzie ci pisał po 100 wiadomości typu "jak tam?" i tyle :D
  • 0

#39 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

wroce do poczatkowej rady: zmienic lekarza, obecny sam potrzebuje fachowej pomocy. I zastanawiam sie, co to wszystko.ma wspolnego z telepatia?Moj filodendron tez daje mi znac ze chce wody, czy jest telepata?
  • 0

#40

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

szon666 nie pnij sie w necie, jak temat zostal nawiniety to nie wzioles tego na barki, bo co by bylo dalej tv itp
mowiles mi zebym zadzwonil do gazety Fakt.. Zajeb... brukowiec. Czlowieku kto to czyta, moe do ckm lepiej. Hehe niemecz stary 666

powtarzale wiadomosci czasem bo pisalem z telefonu, a byly problemy technicze...
  • -1

#41

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Daruj sobie, serio, robisz tylko spam tą ściemą :D Gdybyś potrafił to co mówisz, że potrafisz, to każda, dosłownie każda gazeta/telewizja zrobiłaby z ciebie miliardera, a i ona sama zarobiła by na tym krocie. Dodatkowo zdradzasz się już samym podejściem do tematu, nic ci się nie chce samemu... zrób to, znajdź mi to, nie jesteśmy twoimi sługami. Należy ci się ban za te głupoty i spam, ale to nie moja robota :D nara telepato
  • 0

#42

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A ty dalej drązysz temat czlowieku,jakbym byl w Pl to jakos bym to ogarnol ale nam zjezdzac w ciemno, wczoraj ci pisalem ze jak masz znajomosci itp zjezdzam do Polski jeszcze a ten weekend a ty zaczoles wymyslac swoje historyjki, nara.
  • -1

#43

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hahahaha zabawny jesteś i śmieszny zarazem w tym co piszesz. Wkleiłbym chętnie kilka twoich wypowiedzi z pw, żeby inni sie pośmiali, ale darujmy sobie ten temat. Oby ci dali w końcu bana :D
  • 0

#44

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Skoncz pisac 666 i idz do kosciola
  • -1

#45

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie źle się uśmiałem, "mogę iść do tv". No he he byś się tam nadawał :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych