Skocz do zawartości


Zdjęcie

Momo


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Momo to nazwa domniemanego stworzenia podobnego do legendarnego Bigfoota, który rzekomo zamieszkuje stan Missouri. Nazwa "Momo" to skrót od "Missouri Monster". Po raz pierwszy Momo został opisany w 1971 roku w Louisianie, gdzie został zauważony w dolnym biegu rzeki Mississippi. Jest on przypuszczalnie dużym, człekokształtnym stworzeniem, żywiącym się psami i wydzielającym obrzydliwy zapach. Tak jak w przypadku Bigfoota, nie znaleziono jak dotąd zadowalającego dowodu na istnienie Momo.

Źródło: Anglojęzyczna Wikipedia
Tłumaczenie: Ivellios
  • 0



#2

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Momo,Bigfoot,Yowie,Almas-dla mnie to wszystko to jeden gatunek ;-) Może różnicy się "szczegółami",jak człowiek biały czy czarny ;-)
  • 0

#3

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zdziwiłbym się gdyby ich było więcej niż zwykłych ludzi. ;-)
  • 0

#4

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zdziwiłbym się gdyby ich było więcej niż zwykłych ludzi

Nierealne...
  • 0

#5

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio wszędzie są potwory morskie i Big Footy :-| .
  • 0

#6

McCzarny.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś oglądałem jakiś program o człekokrztałtnym o ile pamiętam to było o Yowie(bo chyba on zamieszkuje Australię). I jego istnienie wydaje mi się bardziej prawdopodobne. W tym programie muwiono o tym że kiedyś grupa ludzi prehistorycznych dotarła do Australi i z powodu małej ilości pożywienia skurczyła się i osiedliła się w lasach. W teraźniejszych latach czasem możan ich spotakć w nocy w wioskach nieopodal lasów(w Australi oczywiście L[_ A co do Momo to ciężko byłoby mu się ukryć w Ameryce chyba że by mieszkał w jakiejś sporej nieodwiedzanej puszczy ale to że żywi siępsami znaczy że mieszka gdzieś niedaleko miast.

Proszę pisać normalną czcionką - Ivellios
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych