Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka na ciele czyli mnogość form ekspresji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Noxili dlaczego akurat taki symbol?

#32

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No witam wszystkim ^^
Dnia wczorajszego zrobiłam sobie w końcu tatuaż. Narazie jest po pierwszej sesji, więc są kontury, ale tak w pierszym tygodniu czerwca powinien dojść kolor i cieniowanie :) przesyłam zdjęcie ^^

Click!

Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 18.05.2013 - 09:07


#33

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratsy! Świetny motyw.

Ja na przełomie lipca i sierpnia jestem umówiony na takie cudeńko - na połowę plecków.

Dołączona grafika



#34

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nom, jestem naprawdę zadowolona. Sam fakt, że wygląda naprawdę przyzwoicie mimo, że są tylko kontury narazie, podnosi mnie mega na duchu.

Twój wzór jest bardzo skomplikowany, ale widzę że chyba rozszerzy ci to conajmniej na trzy czwarte pleców ;) Masz jakiś termin już? Lubię takie wzory które mimo, że stanowią osobne elementy to płynnie przechodzą jeden w drugi ^^ Bardzo fajny

#35

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nom, jestem naprawdę zadowolona. Sam fakt, że wygląda naprawdę przyzwoicie mimo, że są tylko kontury narazie, podnosi mnie mega na duchu.


Może być tylko lepiej! Szczególnie jak robisz u profesjonalnego dziabacza :). Mogła byś podrzucić jakiś link do jego prac?

Masz jakiś termin już?


Przełom lipca i sierpnia - czekam na znajomego wafla, który od ponad 10 lat dziara w jednym z lepszych studio w Amsterdamie - nikomu innemu nie dałbym tego zrobić :mrgreen: Ten wzór ma dla mnie znaczenie mocno osobiste i noszę się z jego zrobieniem od ponad roku ^^



#36

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Art tattoo
Ależ oczywiście, że mogę wysłać galerie jego prac :)


Jeśli o niego chodzi to on już tatuuje z 15 lat, więc ma doświadczenie.
Ja ogólnie to wolałam nie robić w środku lata, bo wiadomo- gorąco i skóra się poci, więc słabo. No ale nie było lepszego terminu niestety :/ A przynajmniej mogę spódniczki nosić bez odmrożenia sobie tyłka ^^

Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 18.05.2013 - 09:59


#37

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Art tattoo
Ależ oczywiście, że mogę wysłać galerie jego prac


Niektóre robią wrażenie - motyw z kartami jest git; kiedyś będę musiał sobie asa pik gdzieś wrzucić.

Jasne, jak termin to termin lepsze to niż nic, jakieś pomysły na więcej? Bo to wiesz, że na jednym nigdy się nie kończy :mrgreen:



#38

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam naprawdę niski próg wytrzymałości, jak dojechał do tyłka to pogryzłam sobie ręke- mam ślady do teraz ^^
Więc podejrzewam, że ból i pieniądze mnie powstrzymują przed kolejnym ^^ Jestem straszną sknerą xD

Najwazniejsze że już jest- chociażby kontury :D

#39

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwazniejsze że już jest- chociażby kontury


Tylko nie zrezygnuj z tego jak mój kumpel, który uznał, że tak bolało, że on woli chodzić z kreską przez całe plecy do końca życia niż skończyć motyw :mrgreen:

Trzymam kciuki! Wrzuć fotkę jak już będzie skończony :)



#40

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie przepadam za ludźmi którzy przesadnie się modyfikują. Tunele w uszach już są dla mnie obrzydliwe i nawet najpiękniejsza laska może w moich oczach się obrzydzić jeżeli będzie miała tunele w uszach a o "ekstrawagancji" typu 30 kolczyków, dziury w policzkach lub brodzie, rozcinanie języka, jakieś implanty to nawet nie chcę słyszeć, nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobił i nie akceptuje takich ludzi. Co do tatuaży mam już bardziej liberalne podejście, w pewnym sensie mnie fascynują chociaż sam prawdopodobnie nigdy sobie nie zrobię. Tak jak napisałem o tunelach u kobiet tak jeżeli chodzi o tatuaże uważam odwrotnie i nawet bardzo przeciętnej kobiecie z wyglądu tatuaż może dodać wiele do atrakcyjności (Nicole-collie ma +50 do atrakcyjności) :D Nie bardzo pochwalam robienie jakiś przypadkowych tatuaży które nie mają żadnego znaczenia bo jeżeli tatuaż robi się tylko ze względów estetycznych to wiadomo że prędzej czy później on się znudzi (to np. tak jakby przez całe życie mieć taką samą tapetę na pulpicie). Chociaż jeżeli ktoś ma tatuować symbole jakiś skrajnych ideologii czy inicjały lub imiona kobiet to lepiej niech nie robi. Argument że "jak to będzie wyglądać na starość" jest dla mnie beznadziejny bo i tak na starość każdy zbrzydnie więc co to za różnica a przynajmniej za młodych lat człowiek wyglądał jak chciał. Na pewno nie zrobiłbym sobie tatuażu na szyi czy na dłoniach. Na dzień dzisiejszy nie wiem co bym sobie wytatuował, chyba jakiś motyw z Dragon Ball ale nie byłoby to tak że tylko to względy estetyczne ponieważ są tam postacie które wywarły na mnie jakiś wpływ i w pewnym sensie oddają moją osobowość lub to że właśnie taki chciałbym być chociaż najprawdopodobniej byłby to ten smok który wszystkim by się z tym nie kojarzył :P

Użytkownik Tenhan edytował ten post 18.05.2013 - 10:41



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych