Skocz do zawartości


Gdybys mial jeden,jedyny dzien


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdybys nagle dowiedzial sie ze ten dzien- jest jedynym ostatnim ktory przezyjesz. Co bys zrobil, ktore sprawy chcialbys uporzadkowac, zakonczyc, co uznalbys za niewazne? Czy chcialbys kogos za cos przeprosic, komus podziekowac? Jak spedzilbys ten dzien, z kim, gdzie? Co zmienilbys, co pozozstawil niezmiennym? Gdybs dowiedzial sie ze ten dzien jest jedynym ktory masz do przezycia. Gdybys dowiedzial sie ze ten dzien nigdy sie nie konczy, ze jest wiecznym dniem- w czym zmieniloby to Twoje postrzeganie codziennosci. Ten dzien wlasnie trwa. Pierwszy i ostatni dzien Twojego zycia, nieskonczony jak wiecznosc. Co z nim robisz, jak go przezywasz, liczac na to czego nie bedzie. To co jest-dzieje sie wlasnie teraz.
  • 2

#2

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nigdy bym sie nie dowiedział ponieważ życie jest nieprzewidywalne : P (spadł mi kamyk na głowe)
  • -6

#3 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a co masz ponadto co jest w tej chwili? Oprocz tego co wymyslisz, wyobrazisz sobie, zalozysz? Tego nie ma. Wiec co masz ponad ten dzien?
  • 0

#4

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak jest jedynym i ostatnim to nie może trwać wiecznie, bo co będzie jak minie północ ? Chyba że tu chodzi o historyjkę rodem z filmu "Dzień świstaka".
  • 0

#5

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"YOU ONLY LIVE ONCE" - nie przejąłbym się... :F

edit: literówka

Użytkownik Axote edytował ten post 27.03.2013 - 15:37

  • 1

#6

Toster Pogromca.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początek zabawiłabym się w grzesznika z moim chłopakiem(tak. mam nadzieję że domyślacie sie o co chodzi). A potem do spowiedzi i czekam na śmierć.
  • 0

#7

Tajne.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co zawsze.
  • 0

#8 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Avenarius,
potraktuj noc jak mrugniecie powiek. Co zrobisz z tym dniem, wiedzac ze nie bedzie innego?
Axote, jak dlugo wytrwalbys w olewajac to co dotyczy Ciebie? Pamietaj o podstawowych zasadach zycia, Ty nie przejmujesz sie zyciem a ono ma gdzies Ciebie. Tego chcesz, na wiecznosc?
Toster, nawet kroliki w koncu maja dosc. Co dalej? Niech sie dzieje wola nieba? Oddasz ten swoj jedyny dzien przypadkowi, czy sama zdecydujesz jak ma wygladac? Wolisz spedzic go zniewolona? Cala wiecznosc? Ciekawe.
  • -1

#9

X2D3.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Spełniłbym swoje (i mojej nowej koleżanki) marzenie. Witaj Los Angeles i parę innych rzeczy.
  • 0

#10 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

witaj. I co z reszta tak pieknie rozpoczetego dnia? Plawilbys sie w szczesliwosci? Jak dlugo mozna jesc wylacznie slodkosci?
  • 0

#11

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie którzy musicie grzeszyć sami z sobą nie dawajcie z zawiści dziewczynie minusów, apeluję do was !

potraktuj noc jak mrugniecie powiek. Co zrobisz z tym dniem, wiedzac ze nie bedzie innego?


Najpierw ustalmy czy po północy np wczwartek, gdyby był on dniem o którym mowa, byłby piątek, znowu czwartek czy niczego by już nie było.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 27.03.2013 - 17:04

  • 0

#12

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Mam wokól mnie piękne tereny. Prawdopodobnie spędził bym noc sam, gdzieś w lesie przy ognisku, porozmyślałbym, zasnął. Zawsze chciałem umrzeć jak indianin :D
  • 11



#13

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja wiem czego bym nie zrobił - nie włączałbym internetu i nie pisałbym postów na forum :)

Użytkownik piotrdln edytował ten post 27.03.2013 - 17:44

  • 0

#14 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a gdyby smierci nie bylo? Smierc jest odpoczynkiem po dniu. Potraktujmy zycie jak jeden dzien? Zanim zasniemy by obudzic sie do kolejnego. Dopoki trwa, nie mamy nic innego do dyspozycji. Tworze skale od jednego do nieskonczonosci. Co zawrzemy w naszej jednodniowej nieskonczonosci? Co pozostanie na nastepne dni, niezrobione, niedokonczone.
Piotr, a dlaczego teraz to robisz? Na czym polega roznica pomiedzy czasem zmarnowanym a wykorzystanym?
Avenarius, popieram Twoj apel. Skad ta potrzeba oceniania- wedlug jakiego punktu odniesienia?

Użytkownik ayalen edytował ten post 27.03.2013 - 17:49

  • 0

#15

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najpierw ustalmy czy po północy np wczwartek, gdyby był on dniem o którym mowa, byłby piątek, znowu czwartek czy niczego by już nie było.


Myślałem że pytania zadanego w temacie nie można skomplikować... Myliłem się :D

A teraz pytanie do Was, czy każdy kolejny dzień naszego życia możemy traktować jako ostatni, i tak go przeżywać? Proszę o uargumentowanie, ciekawią mnie Wasze odpowiedzi ;)

Pozdrawiam :)
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych