Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reprezentacja Polski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

MegaJeanelle82.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak oceniacie rundę wiosenna i jakie typujecie wyniki tego roczne naszej reprezentacji? Będzie pewny awans czy bea baraże, a może skończy się, jak zawsze? Najbardziej mnie będzie ciekawił mecz z Niemcami, ale jeszcze wcześniej mecz towarzyski z Grecją.



#17

Reashly77.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czuje że wszystko skończy jak zawsze. Czyli będzie porażka ewentualnie jakieś baraże ale w to wątpię. Na dmuchali balonik przez zimę jak to sobie dali radę Niemcami i wszystkie mecze im tak poszły a teraz już z Irlandią szopka totalna. Wszystko wyjdzie z czasem.



#18

Aureli2571.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z Irlandią to nie rozumiem tego czemu oni się tak cały czas bronili do tej ostatniej minuty..Zdecydowanie powinni to zmienić i się tak kurczowo obrony nie trzymać. Najlepszą obroną jest atak powinni cześciej przejmować piłkę w środku polu i nie pozwolić Irlandczykom rozgrywać po prostu później to bramka cały czas wisiała w powietrzu



#19

SAMMYWAWA74.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest polska reprezentacja w nogę tego przecież nigdy nie zrozumiesz..Dla mnie to i tak jest ważne, że po prostu oni jakoś tak no nie wiem się zebrali w sobie i po prostu chociaż wywiezli ten remis a tak naprawdę to ja liczyłem już na coś więcej przecież..Bo zwycięstwo to mieli na wyciągnięcie dłoni.



#20

Mclorine2279.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam w ogóle środka pola, to czym ty chcesz trzymać piłke w środku mamy wszystko tylko nie mamy dobrego rozgrywającego, a bez tego nie ma drużyny. Fartem strzelili bramkę zamiast cisnąć ich, to oni stali jak widły w gnoju przepraszam za wyrażenie...



#21

kiszkal.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że nasza reprezentacja radziłaby sobie lepiej gdyby więcej trenowali a nie skupiali się na celebrytowaniu.

Zapraszam na mojego bloga ze znanymi sportowcami

 

Regulamin 7.10.

 

kasacja.gif

 

TheToxic.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych