Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa podkarpacka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#31

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten domek w Zalesiu było by fajnie zobaczyć tylko Magnum miał się dokładnie dowiedzieć w którym miejscu to jest. Miałem tam pojechać wczoraj ale pojechaliśmy do żony rodziny i wróciliśmy trochę późno ale jak będę miał chwilkę to tam się przejadę. 27 Kwietnia to może dla mnie nie bardzo być dobrym dniem bo mam urodziny 26 i nie wiem w jakim stanie będę.

No i ten Fort XIII też jest coś ciekawego.

Użytkownik LukeKZ edytował ten post 01.04.2013 - 11:18

  • 0

#32

Misiek82PL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fortyfikację w okolicach Przemyśla. Pisze się ale jeszcze nie do końca jestem pewien do 20 dam znać :mrgreen:
  • 0

#33

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Magnum, dowiedziałeś się coś więcej o lokalizacji tego dome na Zalesiu? Ja tam byłem w okolicach i połaziłem troche ale nic takiego nie widziałem, może to jest na jakieś bocznej ulicy.
  • 0

#34

magnum.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Magnum, dowiedziałeś się coś więcej o lokalizacji tego dome na Zalesiu? Ja tam byłem w okolicach i połaziłem troche ale nic takiego nie widziałem, może to jest na jakieś bocznej ulicy.




Wiesz co próbowałem sie coś dokładniej dowiedzieć i to jest dom z cegły koło katedry, gdzieś za tą katedrą kawałek, gdzieś koło ogródków działkowych.Podobno tam teraz troche domków sie pobudowało i ciężko jest to inaczej wytłumaczyć :) bo tak jak mówisz LukeKz to jest gdzies na uboczu,nie przy głównej drodze. Nie wiem czy taki opis coś pomoże.

A jeszcze jest podobno inny dom w którym straszy w miejscowości Wysoka k. Łańcuta. w tej miejscowości jak sie jedzie drogą to na końcu górki, przed mostem po prawej stronie jest dom z kratami w oknach. Mówił mi o tym kolega z Łańcuta, ten dom podobno jest znany wśród tamtejszych mieszkońców z tego że widać tam podobno kogoś/coś,jakąś białą postać w tym oknie. Podobno silniki w samochodach gasną w rejonie tego domku. I słychąć kroki nawet jezeli nikogo w poblizu nie ma. Tak mi ten kolega powiedział więc tam tez będzie można sie wybrać, nie jest tak daleko.
  • 0

#35

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co próbowałem sie coś dokładniej dowiedzieć i to jest dom z cegły koło katedry, gdzieś za tą katedrą kawałek, gdzieś koło ogródków działkowych.Podobno tam teraz troche domków sie pobudowało i ciężko jest to inaczej wytłumaczyć bo tak jak mówisz LukeKz to jest gdzies na uboczu,nie przy głównej drodze. Nie wiem czy taki opis coś pomoże.


Jeżeli chodzi o ten dom to pewnie jest ten przy Sikorskiego, lecz tam już remontują i jest ogrodzone.

A ten dom w Wysokiej brzmi interesująco. Wiem gdzie jest Wysoka lecz nie znam jej aż tak dobrze by wiedzieć gdzie tam jest ten most, wskazówki trasy od strony Rzeszowa były by mile widziane. Skoro są tam kraty w oknach to czy można tam wejść?
  • 0

#36

Krzemo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej,

Jęsli nie jest za późno to też z chęcią bym się podpiął pod wasza grupę. Mieszkam obecnie w Rzeszowie i z chęcią bym się spotkał z wami i poobczajał różne ciekawe miejsca.

Pozdrawiam
  • 0

#37

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hej,

Jęsli nie jest za późno to też z chęcią bym się podpiął pod wasza grupę. Mieszkam obecnie w Rzeszowie i z chęcią bym się spotkał z wami i poobczajał różne ciekawe miejsca.

Pozdrawiam



Za pozno nie jest, tylko coś mi się zdaje że bedzie cieżko, ponieważ odzew jest nikły. Ale cóż jeszcze troche czasu zostało to zobaczymy.
Pozdrawiam
  • 0



#38

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nazwa brzmi jak jakiś pod odział UPA, ale powodzenia życzę :D
  • 0

#39

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciepło się dopiero robi więc za niedługo będzie można zgadać i gdzieś się przejechać, jak coś będzie konkretnego to będziemy ogłaszać i kto będzie mógł to pojedzie.
  • 0

#40

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I widzę że temat raczej upadł. A szkoda bo zdawało się że dość fajnie się rozwija.
  • 0



#41

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie upadł tylko czekamy aż będzie cieplej nocami to się wyruszy no i oczywiście trzeba będzie miejsce jakieś dobre znaleźć.
  • 0

#42

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawiązałem kontakt z użytkownikiem na innym portalu który również chce zorganizować jakiś wyjazd, jest on z Mielca i dał mi kilka miejsc, jedno to jest opuszczona Baraniarnia w Mielcu, mówił że kiedyś tam 17to latka została zabita w jej urodziny, już był ze znajomymi tam i nie czuli się pewnie, możliwe miejsce na wypad Kto by był zainteresowany?
  • 0

#43

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawiązałem kontakt z użytkownikiem na innym portalu który również chce zorganizować jakiś wyjazd, jest on z Mielca i dał mi kilka miejsc, jedno to jest opuszczona Baraniarnia w Mielcu, mówił że kiedyś tam 17to latka została zabita w jej urodziny, już był ze znajomymi tam i nie czuli się pewnie, możliwe miejsce na wypad Kto by był zainteresowany?


Ja jestem za, tylko zależnie od terminu. Wtępnie wszystkie weekendy poza długim w maju mi pasują.
  • 0



#44

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na razie to jeszcze jednego znajomego chce skołować może i nawet na tą sobotę
  • 0

#45

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

od dwóch tygodni siedzę w Rzeszowie. działo się coś? :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych