Skocz do zawartości


Zdjęcie

VRP Nowy etap


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako, ze jestem zasypywany pytaniami a to poprzez PW, a to poprzez gg czy za pośrednictwem shoutboxa, postanowiłem odpowiedzieć w tym wątku na wasze pytania, ale zanim to zrobie tytułem wprowadzenia:

Forum zmieniło serwer na home.pl. Srodki na ten cel pochodza z funduszu przekazanego przez sponsorów (na rzecz rozwoju serwisu). Zmiana ta była konieczna z następujących powodów:

+ brak kontaktu z administratorami forall.pl
+ praktycznie niemożliwa lub bardzo utrudniona procedura backupu bazy danych
+ awaryjność
+ wolne działanie

Ktoś pisał, że home.pl nie działa najlepiej. W takim razie odsyłam na ich stronę domową do specyfikacji usług, oraz do licznych for oceniających hostingi w Polsce. Home.pl to zdecydowany faworyt pod względem bezawaryjności, szybkości działania i poziomu pomocy technicznej. Niestety za wymagania trzeba płacić.

W wielu przypadkach wciąż sporo zdjęć, w tym userbary znajdują się jeszcze na serwerze forall. Przeniesienie i zmiana linków jest bardzo trudna i czasochłonna. Stąd mogą pojawić się małe przestoje np. w przypadku wczytywania userbarów. Dlatego już teraz proszę aby każdy kto posiada userbar VRP w swoim podpisie usunął go. Nowe userbary pojawią się wkrótce.

A teraz odpowiedzi na wasze pytania:

Q: co ze stylami?

A: domyślnym stylem pozostaje aktualna ciemna edycja TeskoBlack (mod.by.eurycide). Nie odpowiadam na żadne pytania i prośby związane z drobnymi modyfikacjami. Wszystko to kwestia przyzwyczajnia. Styl Tesko (jasny) pojawi sie byc moze, nie predzej jednak niz pod koniec wrzesnia.


Q: co z Euphoria?

A: Euphoria wymaga przerobek i to powaznych ;) Dlatego kiedy bedzie gotowa pojawi sie na shoutboxie. Nie jestem w stanie sprecyzowac kiedy to nastapi, ale raczej szybciej niz pozniej.


Q: co z Portalem?

A: Portal zostal usuniety z uwagi na niezgodnosc z dawnym serwerem i nieaktualnosc newsow. Mysle nad jego przywroceniem. Wasze opinie w tej sprawie beda brane pod uwage


Q: Nie dziala mi ...

A: Zglos problem na PW wysylajac do mnie prywatna wiadomosc lub wpisz sie w TYM temacie. Zakladanie dziesiatkow nowych tematow tylko po to aby opisac chwilowy problem z forum nie ma sensu. Aktualnie wszystkie problemy z edycja, pisaniem postow, wysylaniem prywatnych wiadomosci sa rozwiazane.


I jeszcze cos ode mnie na koniec. Album zostanie przywrocony, dzial download stanowic bedzie dzial forum. Wprowadzane beda drobne zmiany kosmetyczne i rozszerzenia. Kilka tysiecy postow poddanych zostanie edycji w celu modyfikacji odnosnikow do zdjec na forall.

Zachecam do wchodzenia na strone przy wykorzystaniu adresow:

www.paranormalne.pl <- najszybszy dostep
www.paranormalne.pl <- aktualnie domena nie jest bezposrednio podpieta do serwera wiec korzystanie z niej przesyla najpierw na onet, potem dopiero na home.pl, dostep moze byc nieco dluzszy, aczkolwiek domena ciagle dziala i bedzie dzialac

www.paranormalne.forall.pl
www.paranormalne.forall.pl/forumVRP/
www.paranormalne.forall.pl/forumVRP/index.php
www.paranormalne.forall.pl/forumVRP/portal.php

na powyzszych stronach znajduje sie przekierowanie na www.paranormalne.pl

I na koniec mila informacja. Dziala powiadamianie email o odpowiedzi w sledzonym temacie. Wszelkie dodatkowe pytania prosze zadawac w tym temacie.



#2

pawelll15.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czat będzie ???

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czat będzie ???


tak bardziej zintegrowany



#4

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekaw, czy będzie działał kanał RSS, bo mimo wszystko był to przydatny dzynks.

#5

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

RSS jest od paru dni juz na VRP

zobacz u gory strony, przy nazwie swojego profilu ;-)

#6

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może, ale od przeniesienia forum u mnie ciągle jest "pobieranie aktywnej zakładki nie powidło się". Może jeszcze raz ją włączę, czy coś... Oho- nie działa. Klikam i wyskakuje stary znajomy internautów- 404...

#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może, ale od przeniesienia forum u mnie ciągle jest "pobieranie aktywnej zakładki nie powidło się". Może jeszcze raz ją włączę, czy coś... Oho- nie działa. Klikam i wyskakuje stary znajomy internautów- 404...


Jeszcze dzis to naprawie



#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bazzg, wprowadź sobie do czytnika RSS kanał na paranormalne.pl a ten co miałeś na forall usuń.



#9

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo brakuje mi portala bez niego forum sie zmieniło mam nadzieje ze go przywrucie ;(

#10

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo brakuje mi portala bez niego forum sie zmieniło mam nadzieje ze go przywrucie ;(

Jeśli nasze zdania mają być pomocne, to tak jak poprzednik. Naprawdę brakuje mi newsów i całego portalu. Choć przyznać trzeba że należałoby solidnie zmienić styl pisania newsów. Rzeczywiście wiele newsów nie było naprawdę newsami jeśli wiecie o co chodzi :P

#11

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli moge cos dodac od siebie, uwazam ze likwidacja alternatywnego, jasnego stylu dla TeskoBlack jest sporym kopniakiem w strone osob korzystajacych z niego. Byla niedawno sonda na ten temat i pamietam ze jednak w miare pokazny procent uzytkownikow forum ma go ustawionego defaultowo. Miedzy innymi naleze do tego grona. Obiecano wowczas w dalszym ciagu wspierac ten styl, a tu prosze... :doom:
Szkoda.

#12

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja też dam swój głos za przywróceniem portalu jeżeli to może być impulsem do jego uruchomienia. Z portalem VRP wyglądało po prostu bardziej profesjonalnie.

#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może i było bardziej profesjonalnie, ale na nim niewiele było. Z resztą ja i tak nie korzystałem z niego.



#14

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również jestem za przywróceniem portalu. Ile to radości dawało gościom :)



#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Portal bedzie przywrocony ;) Tylko, ze sami wiecie.. zeby byly newsy musza byc ludzie od ich pisania, a z tym juz nie bylo tak rozowo.

Styl jasny tesko powstanie w tym miesiacu. Na szybko zrobic tego nie jestem w stanie z wielu wzgledow. Chyba ze na szybko chcecie jakiegos domyslnego subsilvera jasnego w wersji default (czytaj bez loga, bez wodotryskow, bez rang)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych