Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny humanoid.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

amadox.
  • Postów: 38
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hej. :)) Założyłem ten temat, by opowiedzieć wam co dziwnego spotkałem ostatnich wakacji. Być może kojarzycie mnie z tematu o creepypastach. Dlatego chciałbym podkreślić, że po pierwsze nie trolluje, po drugie nie wierzę by to coś było jakimś dziwnym stworem, może to mi się przywidziało, może to był człowiek, ale chcę poznać wasze opinie na ten temat. Otóż co wakacje jeżdżę na rodzinną wieś i tam spędzam co najmniej miesiąc. Nie narzekam, mam spore podwórko, a za nim pole. Także mogę odpocząć od zgiełku miasta :P Jednak pod koniec lipca, ubiegłego roku, poszedłem sobie na tyły podwóka by udać się ze spacerem do lasu, znajdującego sie kawał drogi za farmą. Wyszedłęm na pole i zerknąłem w prawo. Po prawo był sad mojego sąsiada. Wtedy też między drzewami zobaczyłem wysoką pochyloną postać. Unosiłą nogi dosyć wysoko, ubrana była w jakieś obdarte łachamny. Tak mi to przynajmniej wyglądało, bo odległość była spora. Nie był to raczej człowiek bo to coś miało dobre 2,5 metra wysokosci. :wtf: Szybko jednak zniknęło miedzy drzewami więc nie wykluczam, że to było przywidzenie, albo na przykłąd człowiek, który z daleka mógł wydać mi się bardzo wysoki. Było też dosyć późno, słońce prawie się schowało za choryzontem. Grubo po 21. Do dziś nie wiem co to było a po zobaczenu tego postanowiłem wrócić do domu. Wiem, niezbyt po rycersku, tym bardziej, że to mogło być wymysłem mojej nieco zbyt wybujałej wyobraźni, jednakże ochotę na samotne spacery straciłem. Nastęnego dnia z samego rana, wybrałem się do owego sadu (bez wiedzy sąsiada :roll: ) ale nic takiego tam nie spotkałem. Żadnych śladów. Jedynie to, że płotek otaczający sad sąsiada, miał w jednym miejscu sporą dziurę, ale mogłą ona być już wcześniej, bo nigdy wcześniej tak blisko nie podchodziłem w tamto miejsce by je oglądać. Od tego czasu, wychodząc na spacery do lasu, bacznie obserwuje sad, ale dotychczas nic nie zauważyłem. Pozostaje jednak pytanie, przywidzenie (choć widziałem to dosyć wyraźnie) człowiek, zwierzę, albo coś innego. Co to było? :P
  • 0

#2

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To była moja mama.

Dołączona grafika
/Connor
  • -6



#3

Laestar.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro był ubrany w podarte ciuchy i był nienaturalnie wysoki, to może to byl jakis strach na wróble?
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toć to Leszek od Kozłoskich.

Dołączona grafika
/Connor
  • 3



#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ amadox
Pozwól mi zrozumieć...
W kiepskich warunkach obserwacyjnych (koniec lipca - grubo po godz. 21, drzewa, duża odległość) dostrzegłeś coś, co wydawało Ci się postacią przypominającą człowieka i pomimo, że nie jesteś pewien, że ją wogóle widziałeś (nie wykluczasz przywidzenia, wręcz - wybujałej wyobraźni), dość precyzyjnie ją opisujesz ( wzrost - ponad 2,5 metra, pochylona, unosząca wysoko nogi, ubrana w łachmany) .
Postać nie pozostawiła po sobie żadnych śladów, poza dziurą w płocie, a właściwie w płotku (która zresztą mogła być w nim już wcześniej), przez którą, notabene, ponad 2,5 metrowej postaci raczej ciężko / niewygodnie byłoby się przedostać (bo pewnie łatwiej byłoby go jej przeskoczyć).
Temat tytułujesz "Dziwny humanoid" i zamieszczasz w dziale "Kryptozoologia"
I pytasz "Co to było ?"
Czy tak?
Powiedz mi... Tak z ciekawości... Na jakie odpowiedzi oczekujesz?
  • 1



#6

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

On z tego co zrozumiałem nie pisze,że odległość była duża.W końcu sad należał do sąsiada.Mimo to uważam,że albo to jakiś naturalny ruch(np kawałka materiału)odpowiednio podświetlony + twoja wyobraźnia,albo pan Zdzichu spod lokalnego sklepu(Mam nadzieje,że nie obraziłem żadnego Zdzicha;)) .
  • 0

#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie spierajmy się o słowa...

Tak mi to przynajmniej wyglądało, bo odległość była spora.


Spora, czy duża - nieważne - było daleko... :P
  • 0



#8

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba mam zdjęcie tego jegomościa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Aquila
  • 0

#9

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To czywcie była rustykalna wersja slendermana :D a tak na poważnie to możemy sobie tylko gdybać co to było i na tym koniec a raczej stawiam na to że to były jakieś zwidy (bez obrazy dla autora)albo faktycznie ktoś tamtędy wtedy przechodził i tyle

Użytkownik adrenalinaprank edytował ten post 21.03.2013 - 00:45

  • 1

#10

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mi to opisem przypomina zmorę nocną, albo nocnego wizytatora.
  • 0

#11

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie spierajmy się o słowa...


Tak mi to przynajmniej wyglądało, bo odległość była spora.


Spora, czy duża - nieważne - było daleko... :P

Sory mój błąd.Jakoś mi uciekło to zdanie.W takim razie jestem prawie pewien,że to jakiś ruch który został podrasowany przez wyobraźnie.
  • 1

#12

Maniex X.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Istnieją cztery możliwości.
-Albo byłeś pijany.
-Albo najarałeś sie marichuany, i miałeś shize(bez obrazy).
-Albo to był slednerman. x|
-Albo to prawda to kosmita.
  • 0

#13

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Marihuana pisze się przez samo "h".
  • 0

#14

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co z tego?

Jeżeli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale.

Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych