Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skorzystam z tematu.

Pamięta ktoś z was grę na psx'a w której akcja działa się na wojnie a widok był izometryczny? W tej grze mielismy bodajże trzy pojazdy do wyboru, przez co gdy zniszczyli nam jeden pozostawaly dwa itd. Każdy odpowiadał jednemu życiu. Trzeba było wbić się do bazy wroga i niszczyć wszystko oraz zabierac flagę, np. po rozwalniu namiotu robił się płaski a pod nim plama krwi. Grafika była chyba rysowana, tak czy inaczej kolorowa. Przy powrocie z flaga do bazy przygrywała wesoła muzyczka.

Od wielu lat szukam tej gry i nie mam pojęcia jak się nazywała.

#32

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nope to też nie to, ehh szkoda szkoda podejżewam, że miałem ją z jakiejs niemieckiej płyty z shareware kiedyś takich dużo było w kioskach


http://www.mobygames...e/win3x/mortuum

To chyba to... NIE SPRAWDZONE! (zalecam ostrożność)



Skorzystam z tematu.
Pamięta ktoś z was grę na psx'a w której akcja działa się na wojnie a widok był izometryczny? W tej grze mielismy bodajże trzy pojazdy do wyboru, przez co gdy zniszczyli nam jeden pozostawaly dwa itd. Każdy odpowiadał jednemu życiu. Trzeba było wbić się do bazy wroga i niszczyć wszystko oraz zabierac flagę, np. po rozwalniu namiotu robił się płaski a pod nim plama krwi. Grafika była chyba rysowana, tak czy inaczej kolorowa. Przy powrocie z flaga do bazy przygrywała wesoła muzyczka.Od wielu lat szukam tej gry i nie mam pojęcia jak się nazywała.



Army Men ?

Użytkownik MEfi. edytował ten post 24.03.2013 - 22:44




#33

marguz2.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba to... NIE SPRAWDZONE! (zalecam ostrożność) ---- po opisie mogę wnioskować że to to, sprawdzę w domu, hehe dzięki dzięki!

#34

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mefi: Nie, to nie Army Man. To była zupełnie inna gra. Musiała być mało znana. Tyle lat ją szukam i dalej nie mogę znaleźć.

Edit. Cholera. Znalazłem gameplay na YouTube. Gra nazywa się "Return Fire"



Użytkownik Seboolek edytował ten post 25.03.2013 - 20:37


#35

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mówisz i masz:

:)




#36

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szukam grę o boxie na pc, coś jak Street Fighter IV. Że zawodowy box, Adamek itp. Grafika byle ładna.

Temat połączono.
/Connor ;*


Dzięki :)

Użytkownik Nanorobot edytował ten post 12.04.2013 - 22:31


#37

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szukam grę o boxie na pc, coś jak Street Fighter IV. Że zawodowy box, Adamek itp. Grafika byle ładna.


Z gier o boksie to seria Fight Night Round (w Round 4 jest na pewno Adamek, ale to tylko na kosole wyszło)

Na PC to tylko kojarzę Heavyweight Thunder , KO Boxing i był jeszcze manager boksu

Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 13.04.2013 - 09:42




#38

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Szukam gry, w której jeździło się samochodem różne wyścigi, ulepszało się te samochody, kamera była z góry, można było strzelać w swoich przeciwników no i chyba tyle z tej gry pamiętam. :D Pomoże ktoś? Gra raczej jest dość stara, pamiętam, że kupiłem ją w jakimś miesięczniku (chyba) z grami komputerowymi, ale teraz nie mogę tego znaleźć.

#39

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szukam gry, w której jeździło się samochodem różne wyścigi, ulepszało się te samochody, kamera była z góry, można było strzelać w swoich przeciwników no i chyba tyle z tej gry pamiętam. :D Pomoże ktoś? Gra raczej jest dość stara, pamiętam, że kupiłem ją w jakimś miesięczniku (chyba) z grami komputerowymi, ale teraz nie mogę tego znaleźć.

Death Rally ?

#40

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fight Night Round Runda 4 mam na ps3. Ale czy inne serie tej gry są na PC?

#41

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

coley, podobne, ale to nie to. Ta gra, o którą mi chodzi, miała jednak lepszą grafikę i raczej jest młodsza.

#42

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ignition? Mashed?

Użytkownik kamilus edytował ten post 13.04.2013 - 11:51




#43

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie nie, aż tak rozbudowana grafika nie była. Po prostu były takie tory, po których się jeździło, coś w stylu jak np. New Star GP.

#44

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fight Night Round Runda 4 mam na ps3. Ale czy inne serie tej gry są na PC?

nie , tylko na konsole była robiona



#45

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fight Night Round Runda 4 mam na ps3. Ale czy inne serie tej gry są na PC?

nic lepszego od tego co masz na ps3 juz nie znajdziesz a jesli chcesz koniecznie pograc ale na PC to pozostaje chyba tylko jakis emulator ps2 i starsze Fight Night'y


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych