Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

JPKJM.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A temat zacny i ja skorzystam :D

Gra polegala na zbieraniu kasy i tworzeniu uzbrojonych wagonów i lokomotyw. Sterowało się tymi pociągami po torach normalnie i atakowało pociągi oraz bazę wroga. Kojarzy ktos tutuł ?




Jedyne co mi się kojarzy, podobny motyw, występował w gierce Transarctica.

#17

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

G Police i moj lepszy - pierwszy trojwymiar na 3dfx :D wtedy byl wypas. jeszcze z tamtego okresu fajna gierka byl Descent - latalo sie kanalami i walilo do jakis pixeli :D

#18

marguz2.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I ja się przyłącze. Kiedyś za czasów pentium 122Mhz miałem gierkę o nazwie Mortum - obecnie nigdzie nie mogę znaleźć nawet wzmianki o czymś takim, bardzo prosta gra pseudo rpg z widokiem z góry, po wyczyszczeniu całej planszy z wrogów przechodziło się do następnej. Może ktoś coś wie na jej temat, bo wiele radości mi przyniosła.

druga gra którą chciałbym sobie odświeżyć (nazwy nie pamiętam): Możnabyło grać w 2 graczy, 1plansza składająca się z korytarzy po części zakopanych, dużo broni do wyboru od małych bomb po wielkie niszczące pół planszy. Trudno mi coś więcej napisać, bo mgła niepamięci przykryła umysł, pamiętam tylko że było dużo żółtego koloru (chyyba).

No i jeszcze cudowna gra molez, może ktoś wie jak to uruchomić na dzisiejszych maszynach?

#19

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ufo Enemy Unknown, najlepsza gra ever jak dla mnie, idealnie pasująca do tego portalu, polecam serdzecznie:)


http://www.gry-onlin...016.asp?ID=1334

marguz - co do gry nie jestem ci niestety w stanie pomóc:(

Użytkownik szon666 edytował ten post 19.03.2013 - 16:28


#20

marguz2.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

się grało kiedyś, niemniej dalej poszukuję tego co powyżej napisałem :P

#21

Morgot.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

druga gra którą chciałbym sobie odświeżyć (nazwy nie pamiętam): Możnabyło grać w 2 graczy, 1plansza składająca się z korytarzy po części zakopanych, dużo broni do wyboru od małych bomb po wielkie niszczące pół planszy. Trudno mi coś więcej napisać, bo mgła niepamięci przykryła umysł, pamiętam tylko że było dużo żółtego koloru (chyyba).


Mogę tylko strzelać, że jest to: OpenLieroX

Użytkownik Morgot edytował ten post 19.03.2013 - 19:53


#22 Gość_Bla Bla

Gość_Bla Bla.
  • Tematów: 0

Napisano

No i jeszcze cudowna gra molez, może ktoś wie jak to uruchomić na dzisiejszych maszynach?

Jest pewien emulator DOSBox który umożliwia granie nam w stare gry na nowszym sprzęcie, co i jak dowiesz się tutaj: http://www.pcworld.p...owi.DOSBox.html

Użytkownik Johnny Bravo edytował ten post 19.03.2013 - 20:57


#23

marguz2.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak, tak dzięki już uruchomiłem molez, a co do Morgota niestety to nie to, tam widok był chyba z góry ;)

#24

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to i ja ;) Gra polegała na jeżdżeniu ciężarówką w po apoa....w zniszczonym świecie. Ciężarówki się uzbrajało i wgl. Na początku Ci wioskę zniszczyli i coś tam dalej było. Jechało się do takiej bazy i walczyło się też z innymi ciężarówkami. Coś w nazwie Truck, Hard nw. Kiedyś miałem Original, ale zgubiłem. Wiecie co to może być?

druga gra którą chciałbym sobie odświeżyć (nazwy nie pamiętam): Możnabyło grać w 2 graczy, 1plansza składająca się z korytarzy po części zakopanych, dużo broni do wyboru od małych bomb po wielkie niszczące pół planszy. Trudno mi coś więcej napisać, bo mgła niepamięci przykryła umysł, pamiętam tylko że było dużo żółtego koloru (chyyba).


Mogę tylko strzelać, że jest to: OpenLieroX

U nas była taka gra w szkole. Widok z góry, chodziłeś i podkładałeś bomby. DYNA na nią mówili, to, to?

#25 Gość_Bla Bla

Gość_Bla Bla.
  • Tematów: 0

Napisano

No to i ja ;) Gra polegała na jeżdżeniu ciężarówką w po apoa....w zniszczonym świecie. Ciężarówki się uzbrajało i wgl. Na początku Ci wioskę zniszczyli i coś tam dalej było. Jechało się do takiej bazy i walczyło się też z innymi ciężarówkami. Coś w nazwie Truck, Hard nw. Kiedyś miałem Original, ale zgubiłem. Wiecie co to może być?

To chodzi ci chyba o Hard Truck Apocalypse :P http://www.gry-onlin...016.asp?ID=4703

Użytkownik Johnny Bravo edytował ten post 21.03.2013 - 20:59


#26

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, to ta. Dzięki.

#27

marguz2.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nope to też nie to, ehh szkoda szkoda podejżewam, że miałem ją z jakiejs niemieckiej płyty z shareware kiedyś takich dużo było w kioskach

#28

Makijashu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukam czegoś jak najbardziej nowego w co mozna popykać na jednym kompie we 2, odpadają Herosy.

#29

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fifa 13.

#30

Morgot.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Castle Crasher, Disciples II, DeathSpank.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych