Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w moim domu ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
347 odpowiedzi w tym temacie

#346

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mógłbym przypomnieć ten post z czerwca 2014 r, w którym napisałem

 

cyt.

"Aż chciałoby się napisać - A nie mówiłem?

Zamiast tego, fragment mojego wpisu sprzed ponad roku:

"Nie przeganiaj z tego tematu tak ochoczo sceptyków, bo skończy się to przekształceniem go w "kółko wzajemnej adoracji" - które zresztą też nie potrwa wiecznie. Przy którymś z kolei "nienagranym" spotkaniu z duchami, nawet najbardziej zagorzali zwolennicy Twoich "zmagań z duchami" stracą zainteresowanie.
I nie pomogą relacje pisane, z cyklu : "biegałem po domu i sypałem solą" - chociaż z pewnością, przez jakiś czas go podtrzymają "na topie"..."

 

Ale nie przypomnę, bo po co? Tematu to nie ożywi, bo już dawno umarł śmiercią naturalną.

 

Zamiast tego przypomnę słowa jego autora, który 25 listopada ubiegłego roku, parę postów wyżej, obiecał, że "w sobotę" będą kolejne nagrania z duchami.

Zapomniał tylko napisać, czy chodzi mu o jakąś sobotę z pierwszej, czy drugiej połowy tego roku.

Bo to, że nie miał na myśli żadnej soboty z końcówki roku ubiegłego, było jakby przewidywalne.


  • 0



#347

szustek97.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej nie czekał bym na nagrania ani z tego ani żadnego kolejnego roku  :lol Dlatego nie czekając aż autor może zdoła jeszcze coś ciekawego wymyślić nalegam na jego zamknięcie xD


  • 0

#348

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych