Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w moim domu ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
347 odpowiedzi w tym temacie

#331

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, znów po przerwie.

Wszyscy tak oczekiwali tego filmiku więc jak bym mógł bez niego wrócić?

Udało mi się odzyskać moje konto na yt i film znajduje się pod starym adresem czyli jest dostępny tutaj: https://www.youtube....h?v=R_Wwi8kyixw

W najbliższym czasie spróbuje nagrać też nowy filmik tylko tym razem w lepszej jakości. 

W nocy edytuje ten post i rozpisze się trochę więcej bo teraz nie mam za bardzo czasu i chciałem tylko wrzucić filmik.

 

 

@Legendarny.

 

Wreszcie konkretne pytania.

Cieszę się że udało mi się wywołać w Tobie taką ciekawość. Każdy może to interpretować jak chce, nie jesteśmy dziećmi dlatego sam jakbym nie wiedząc o tym wszystkim co mnie spotkało przeczytał taki artykuł jak ten to bym może i nawet się śmiał czytając to. Co do paktu z szatanem to może że tak powiem, kwestia wiary. Może to tylko przypadek z tą dziewczyną a cały ten pakt był bez znaczenia, lecz nie chce tracić wiary w to bo może gdybym ją stracił a ten pakt faktycznie by coś znaczył to bym utracił dziewczynę a tego nie chce, Napisałem pakt, mam dziewczynę więc po co mam narzekać i doszukiwać się czegokolwiek w tym?

"zauważalne zmiany w moim zachowaniu to automatyczna niechęć do kultów religijnych związanych z bogiem," każdy kto czytał o takich sprawach wie że jak się w coś bardzo wierzy to to również się odbija w naszym zachowaniu, nie wiem jak to interpretować ale nie chce podważać tego paktu.

Bez zbędnych unikania odpowiedzi, po tym jak temat został napisany w 2013r. naczytałem się dużo różnych historii chociażby takich które opowiadali mi ludzie chcący mi pomóc, wiedziałem i czytałem już wcześniej o pakcie z mocami ciemności.

Nie robiłbym niczego bez żadnej wiedzy, w tematy tego typu zagłębiam się od 3lat więc wiem to i owo, odpowiadając na Twoje pytanie to była desperacja i ostateczność, wiedziałem na czym polega pakt, byłem wtedy zdesperowany, nie mogłem zasnąć z tymi wszystkimi myślami, no więc mamy prostą drogę do takiego czynu. 

Na następne Twoje pytanie odpowiem tak, dla jednych mógł być to przypadek, inni nie, ja natomiast wierze że oddałem swoja duszę i dostałem tą dziewczynę wiec nie narzekam. Rozmawiałem z nią często o tym próbując się czegoś dowiedzieć (oczywiście nie mówiłem nic o zaprzedaniu duszy), ogólnie chodziło o to że ona jeszcze czuła niby coś do swojego byłego i że podczas tej nocy ona się zastanawiała nad tym wszystkim co czuje i pomyślała że warto spróbować ze mną i spróbować zapomnieć o przeszłości (byłym) dlatego też sceptycy mogą mówić że to tylko przypadek z tym całym paktem.

Takie coś co ja zrobiłem każdy z was może zrobić na własną rękę i się samemu przekonać, podpisując pakt ani nie zobaczyłem diabła ani cudownie nie uzyskałem nadnaturalnych mocy itd. więc nie powinniście tak sceptycznie do tego podchodzić, to o co prosiłem dostałem i jedni mogą powiedzieć że to zbieg okoliczności a drudzy mogą w to uwierzyć.

Napisałem też "W domu ucichło, brak czarnej postaci, hałasów" jednak się myliłem ponieważ jakieś dwa miesiące temu te rzeczy znów się zaczęły dziać, już kilka razy były takie przerwy że nic się nie działo więc jak widać to była jedna z takich przerw. Widocznie czarna postać nie jest związana z paktem.

 

Stwierdziłem że o pakcie nie chce wiedzieć za dużo, dla mnie wystarcza że działa, interesują mnie jednak te dziwne zjawiska które nie przestały się dziać w moim domu a przede wszystkim ta czarna postać, interesuje mnie to czego ona chce. 

Muszę się zająć tym tematem w końcu na serio, po prostu cały czas brak wolnego czasu odbija się na tym iż moja aktywność tutaj jest prawie zerowa. Ale tak jak mówiłem że odzyskam filmik tak go odzyskałem, i teraz wam mówię że zajmę się tym tematem oraz postaram się nagrać nowe filmiki. Z chęcią odpowiem na każde wasze pytanie, jak chcecie to możecie nawet na pw pisać. 

 

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem, dziękuje wszystkim którzy wyciągnęli do mnie pomocną dłoń i nawet podziękuję sceptykom ;)

Jak dalej się to rozwinie to się okaże.


Użytkownik Voveng edytował ten post 01.11.2015 - 01:31

  • 0

#332

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to czekam niecierpliwie. Po raz pierwszy miałem przyjemność (naprawdę przyjemność, bo czytanka ciekawa) zapoznać się z tym wątkiem jakieś pół roku temu, przeczytałem do końca, doszedłem do wniosku po tym co i jak pisze autor oraz po filmiku (nienajlepszej jakości, ale zawsze jakimś, przynajmniej świadectwo dobrej woli autora - tak sobie myślałem), że sprawa całkiem wiarygodna, zwłaszcza w kontekście tego i owego co miałem okazję poczytać sobie o tzw. cienistych, ogólnie ciekawa sprawa. Dzisiaj autor postanowił odkurzyć wątek i ja też sobie o nim przypomniałem, to nadrobiłem zaległości i zacząłem mieć wątpliwości co do tego co wcześniej o autorze i jego wątku myślałem zaraz po tym jak przeczytałem post z czerwca o podpisywaniu paktu z diabłem... Chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego uczucia mam teraz mieszane. Drogi autorze, jeśli cały ten wątek był jedynie trollingiem lub jakimś eksperymentem społecznym, to naprawdę gromkie brawa się należą. Ciągnąć coś takiego przez 2-3 lata, przyciągnąć tyle uwagi i nabrać niejednego forumowicza (w tym mnie) - pogratulować, i nie jest to sarkazm.

 

Odniosę się jednak teraz dokładniej do tego wspomnianego postu o pakcie z diabłem. Załóżmy na chwilę, że nie brzmi to jak bajka lub część pierwsza jakiejś średniawej creepypasty, zignorujmy to. Czy byłbyś w stanie odpowiedzieć na parę pytań odnośnie tych wydarzeń nie zbywając ich stwierdzeniem typu "nie wiem jak i dlaczego, coś mi kazało to zrobić, jakoś tak wyszło, tak sobie pomyślałem, porwał mnie melanż i zanim się obejrzałem siedziałem już w ciemnym pokoju podpisując własną krwią pakt z szatanem"? Interesuje mnie przede wszystkim jak i dlaczego nagle w środku nocy Ci przyszło do głowy, że żeby zdobyć upragnioną dziewoję musisz zaprzedać duszę Lucyferowi? Oraz jak to możliwe, że dziewczyna która najpierw nie była Tobą zainteresowana, nagle cudownie zmieniła zdanie po podpisaniu takiego paktu? Czy to oznacza, że hipotetyczny Szatan ma jakąś władzę nad rzeczywistością lub wolną wolą każdego człowieka? Na to pytanie lepiej nie odpowiadajcie, bo spodziewam się, że zaraz głęboko wierzący zaczną mi tłumaczyć jaką to potężną i inteligentną bestią jest Szatan i że tylko wiara, ksiundz, woda święcona, krzyż na ścianie mogą mnie od niego uchronić. Więc zadam lepsze pytanie - czy ukochana z którą jesteś wspominała Ci kiedyś dlaczego jednak zmieniła zdanie i postanowiła z Tobą zaryzykować? A jeśli nie, to czy byłbyś w stanie ją o to zapytać? Że tak powiem - na potrzeby śledztwa.

 

EDIT: (ODPOWIEDŹ NA EDIT VOVENGA)

 

Rozumiem, cóż, jeśli wierzysz w moc tego cyrografu, to Twoja sprawa. Dziwi mnie tylko, że naprawdę jesteś gotów zaprzedać duszę diabłu i po śmierci smażyć się w piekle przez wieczność lub robić mu za służącego, tylko po to, żeby przez kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat móc być z fajną dziewczyną. Choćby nie wiem jak zajefajną, moim zdaniem kiepski interes. Kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat z dziewczyną < wieczność w ogniach piekielnych. No, ale to też Twoja sprawa.

 

Czego chciałem się dowiedzieć, się dowiedziałem. Teraz interesuje mnie już przede wszystkim kwestia tego cienistego lokatora, pozostaje czekać na jakieś nagrania. Kiedy możemy się jakichś spodziewać?


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 01.11.2015 - 18:23

  • 0



#333

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na temat tego co się stanie ze mną po śmierci przez podpisanie tego cyrografu mam trochę inne zdanie, dlatego też byłem w stanie poświęcić za tą dziewczynę własną duszę.

 

Nagrania z pewnością będą, i będę starał się żeby ukazały się jak najszybciej, jednak muszę znaleźć czas (ostatnio na szczęście mam go więcej), ale też musi się coś uchwycić na nagraniu bo to że nagram całą noc z jakiś pomieszczeń w domu to nie znaczy że akurat się coś uchwyci więc to nie ode mnie zależy.

Postaram się jak najszybciej coś wrzucić gdy tylko coś będzie.

Z tego co mi wiadomo to cieniści żywią się strachem danej osoby, tylko że przez te wszystkie miesiące ten strach u mnie zmalał (co nie oznacza że się przestałem bać całkiem) więc dlaczego to nie zmieniło nastawienia cienistego? czemu on nadal jest? 

 

Ps. Jak cokolwiek będę miał to edytuję tego posta i tu wrzucę, więc na razie musicie cierpliwie czekać. Postaram się jeszcze w tym tygodniu coś uchwycić.


  • 0

#334

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc może wcale nie żywią się strachem. Pamiętaj, że to wszystko tylko teorie, nie wiadomo czym są, dlaczego są i czy w ogóle są. Coś widujesz, czegoś doświadczasz, ale nie możesz być pewny, że umysł i zmysły nie płatają Ci figli, mogą też na to dodatkowo wpływać jakieś fizyczne uwarunkowania naturalne miejsca w którym stoi Twój dom. Ale jeśli to cienisty i rzeczywiście żywi się strachem, a ostatnio miał taką posuchę to może już szykuje Ci jakąś imprezę ;) . Nie chcę Cię straszyć, ale może być głodny...
  • 0



#335

zacharic.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

bardzo zainteresował mnie ten temat ale muszę przyznać, że przeraża mnie to co nie którzy specjaliści proponują robić w takich wypadkach. Od dłuższego czasu interesowałem się egzorcyzmami więc wiem trochę coś na temat demonicznych bytów. Oczywiście już się tym nie interesuję tak jak kiedyś, ponieważ uważam to za nie zdrowe jednak trochę wiedzy mi po tym pozostało sam jestem katolikiem więc wierzę w tą rzeczywistość której nie widać, a jednak istnieje. Chciałbym o tym napisać jak widzę to ja jako osoba wierząca..

Zacznijmy od dusz czyli tzw. duchów oraz sprawy medium.

Według pisma świętego , a także doświadczonych egzorcystów nie możliwym jest wzywanie duchów poprzez tzw seanse spirytystyczne. Co na ten tamet mówi Słowo Boże? tylko 2 przykłady:

Ks. Kapłańska 19:31
...(31) Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

"Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by (...) pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni" (Pwt 18,10-12)

 

Podsumowując kontaktując się z duchami w seansach osoba taka nie kontaktuje się jak myśli z duchami osób zmarłych, a demonami które przychodzą i podszywają się pod zmarłe osoby zwodząc tych ludzi. Ktoś mógłby powiedzieć ale ja naprawdę widziałem moją mamę oraz słyszałem jej głos. Demony to upadłe anioły byty te przerastają znacznie swoją inteligencją ludzi. Wszystko rejestrują i widzą są nie ograniczone czasem oraz przestrzenią. Mogą przybierać postać anioła światłości aby zwieść, więc przybranie postaci oraz glosu osoby zmarłej nie jest dla demonicznego bytu problemem.

 

Podobnie sprawa ma się z medium taka osoba myśli, że kontaktuje się z duchami w rzecywistośći kontaktuje się z demonami, robi to świadomie lub nie świadomie.

Demony potrafią też pisać tak jak osoby zmarłe to robiły ich stylem pisma czasami robią tak osoby medium pisząc niby jakąś wiadomość z zaświatów np córka dostaje wiadomosć od "mamy" Jest też pismo automatyczne i wiele innych. Podsumowująć za działaniami spirytualistycznymi i okultystycznymi stoją demony.

 

Nawiązując do tematu autora jak się dowiedzieć z jakim bytem mamy do czynienia z demonicznym czy może jest to dusza czyśćcowa? Jak wspominałem nie mozemy od tak przywołać sobie czyjejś duszy która znajduje się w niebie, piekle lub czyśćcu jedynie Pan Bóg może taką duszę pozostawić na ziemi w celu pokuty. Np do osób Świętych przychodziły dusze z prośbą o modlitwę. Wzywająć osobę zmarła zjawia się demon i się podszywa dlatego napradę przestrzegam przed robieniem tego typu rzeczy bo może się to zle skonczyć. Znam przykłady gdzie osoby bawiły się w wywoływanie duchów i podczas seasnu działy się straszne rzeczy. Natsępnie osoby takie o tym zapominały i żyły dalej. Jednak byt ten dał po pewnym czasie o sobie znać. Osoba ta wzywała na pomoc medium oraz innych szamanów jednak sytuacja się tylko pogorszyła ponieważ takie osoby próbują wyrzucać demona w imię demona skoro to np medium to z kim on się kontaktuje jak nie z demonami. i kończy się to większą tragedią. Ostatecznie większość takich przypadków zawsze kończy się u ks. egzorcysty wiadomo nie każdy od razu pomoże ale jest to najpewniejszy sposób. Są przypadki kiedy nawiedzenie jest tak silne np w jakimś domu były odprawiane satanistyczne rytuały, że egzorcyzmy nie mogą nic pomóc i potrzebna jest niestety wyprowadzka czasami demony nie są związane z domem, a z osobą i za taką osobą podążą do inego domu.

 

Jak rozpoznać kiedy mamy do czynienia z duszą pokutującą na ziemi, a kiedy z demonami?

Dusza czyśćcowa będzie dawała o sobie znać w sposób nie dokońca złośliwy na ogół w taki sposób który nie zagraża naszemu zdrowiu czy życiu.

Byt demoniczny natomiast będzię to robił w sposób złośliwy wystąpi szuranie, pukanie, stukanie, spadanie oraz przemieszczanie się przedmiotów, dziwne dzwięki,

czuć czyjąś obecność, kroki, zalanie np, mieszkania, telewizor się włacza wyłacza mimo że nie jest podłaczony do prądu, śmiechy, budzenie się często w nocy najczęściej 3.00 jest to godzina demonów na tę godzinę przypisuje się najczęstszą aktywność demoniczną. 3.00 jest przeciwieństwem godziny 15.00 przyjętej za godzinę śmierci Jezusa Chrystusa i w ten sposób szydzą z Jego śmierci, oraz wiele innych zjawisk które są szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia lub życia. To co tu opisałem można zaliczyć pod Nawiedzenie diabelskie, opresje.

 

Działania złych duchów można rozróżnić na 5 stopni dręczeń diabelskich:

 

1. Kuszenie do złego – zły duch usiłuje oddalić człowieka od Boga poprzez sprowadzenie człowieka na drogę grzechu. Dzieje się to poprzez kuszenie. Takiemu działaniu poddani są wszyscy ludzie, także Jezus cierpiał  pokusy diabelskie. Stąd wynika konieczność czuwania, modlitwy  i unikania okazji do grzechu, a także podjęcia walki duchowej.

Działanie nadzwyczajne to:

2. Dręczenie (nękanie) diabelskie (vessazione) to działanie demona na daną osobę poprzez cierpienia  na poziomie zdrowia fizycznego, życia osobistego i zawodowego, komplikacje spraw materialnych.

3. Obsesje, posiadanie diabelskie (ossessione) – zaburzenia w zachowaniu człowieka wyrażające się w braku równowagi duchowej, psychicznej i emocjonalnej wskutek ataków szatana. Zły duch powoduje takie udręki wewnętrzne by sparaliżować duchowo człowieka. Mogą objawiać się poprzez natarczywe myśli, koszmary senne, tendencje samobójcze, samookaleczenia itd.

4. Nawiedzenie diabelskie, opresje (infestazione) –  działanie przejawiające się w miejscach lub rzeczach; np. nękanie wskutek praktyk okultystycznych dotykających miejsc, w których się one odbywały oraz wykorzystanych przedmiotów (narzędzi magicznych, amuletów itd.). Dotyczy to także zainfekowania urokiem lub przekleństwem rzeczy, mieszkań i zwierząt. To różne formy zewnętrznego nękania przez szatana, jak np. niewytłumaczalne zjawiska, hałasy, przemieszczanie się przedmiotów, odgłosy niewiadomego pochodzenia.

5. Opętanie diabelskie (possesione) – wejście złego ducha w człowieka i zawładnięcie jego ciałem. W pewnych okolicznościach (np. wobec świętości) diabeł manifestuje swoją obecność poprzez agresywne gesty, wulgarność, obrazoburstwo. Może wystąpić m.in. wskutek paktu szatańskiego (dobrowolne oddanie się diabłu), poprzez trwanie w grzechu, wskutek rzucania przekleństw i uroków itd.

 

Jak ktoś juz tu nazywał złe duchy czarnymi cieniami lub cienistymi bzdura to nie są czarne złe duszki tylko po prostu demony. W przypadkach nawiedzenia przez demony potrzebny jest katolicki egzorcyzm przez kapłana, a nie medium lub innego szamana który tylko pogorszy sprawę. To nie jest także zabawa bawienie się w łowców duchów.

EVP radzę nie bawić się także w nagrywanie dzwięku tam nie nagrywają się dusze, a demony. Czułem się w obowiązku aby o tym napisać być może się komuś przyda. Niektórzy to zignorują lub będą się naśmiewać nie ma problemu nie będę się czuł pokrzywdzony:D

Jeszcze jedno zjawisko poltergeist to byt demoniczny.

Jakieś palenia szałwy talizmany itp straszne szamańskie bzdury radzę takich rzeczy nie robić tylko ks. egzorcysta. Jak czytam nie które komentarze to ręce opadają.

 

Co do paktu ze złym to bardzo, bardzo zła sprawa on da o co się go poprosi ale tak jak w banku masz kartę kredytową jedziesz na wakacje bawisz się aż w końcu przyjdą z banku i zaczną Cię scigać za dług. Podobnie jest ze złym da Ci co potrzebujesz ale u niego nie ma nic za darmo zobaczysz jak będziesz latać może to być za kilka lub kilkadziesiąt lat. Poprzez taką akcję łatwo zostać zniewolonym lub opętanym. Jeżeli autor nie ściemnia z tym, że nie może się patrzeć na kościół to już mamy pierwszy przypadek nienawiści do sacrum tego co święte. Założe się, że ciężko byłoby mu się pomodlić szczególnie na różancu. Autorowi radziłbym znależć egzorcystę bo jeżeli tego nie zrobi to obawiam się, że nawiedzony dom będzie jego najmniejszym zmartwieniem.

 

Taki przykład podam miałem kiedyś znajomego z którym wynajmowałem mieszkanie obecnie już się nie kumplujemy. Kolega miałe taki charakter, że był osobą chamską nadętą lubił szydzić z innych i był mało wierzący o ile w ogóle był ale to co mi kiedyś opowiedział uważam, że mówił prawdę, ponieważ widziałem po jego mimice,że mówi poważnie oraz, że to co próbuje mi powiedzieć było prawdą, a że jak już pisałem w miarę dobrze go znałem to wiedziałem, że mówi prawdę.

 

Do rzeczy otóż był kiedyś na obozie jak to powiedział religijnym coś jak oaza rodzice go wysłali jak był w gimnazjum. Była tam pewna dziewczyna która była opętana na początku nie wiedział co się dzieje był zdziwiony jej zachowaniem dziewczyna strasznie bluzgała, przeklinała rzeczy święte i zaczeła naśmiewać się z ludzi którzy tam byli zaczeła wymieniać ich postępki to znaczy grzechy i padło także na mojego kolegę który blisko się znajdował zaczeła wymieniać jego grzechy takie o których tylko on wiedzial z których się nigdy nie spowiadał pózniej jak mi opowiadał płakał z tego powodu i nie mógł zrozuieć jak to mozliwe, że ktoś wiedział o nim tak dużo. Słyszał jeszcze jak dziewczyna mówi w nienzanych językach których nie miała prawa znać. Słyszał także jak przeklinała w stylu a ten k... tu czego a ten k.. tu czego i po paru minutach przyjechał ksiądz oczywiscię nie mogła o tym wiedzieć. Osoby opętane mają wiedzę o rzeczach nieznanych i ukrytych. Widział jak ta dziewczyna która była chudziutka podrzuca silnych facetów siedzących na jej rękach wysoko do góry. Mówił, że jej twarz była wykrzywiona bardzo straszna taka nie ludzka. To tyle.

Autorowi życzę wyjścia z tej sytuacji, a temat ciekawy bo sam szukam prawdziwych nagrań z duchami :D


Użytkownik zacharic edytował ten post 13.11.2015 - 21:58

  • 0

#336

Matrix934.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i gdzie te nagrania? Nie ukrywam iż zainteresował mnie ten temat i śledze go już dość długo, ale coś mi sie wydaje że autor tego tematu robi nas w bambuko z tymi nagraniami.
  • 0

#337

Viveka.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

 

Chętnie rozstawie u Ciebie trochę sprzętu na jedną noc.

 

Całość przedsięwzięcia pokryje fundacja.


  • 0

#338

szustek97.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi autorze, dalej czekamy na to co się u Ciebie dzieje, jakiekolwiek nowe informacje na pewno każdego z przeglądających ten temat by ucieszyły.
Pozdrawiam  ;)  :]


  • 0

#339

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tworca tematu nie logowal sie od 3 tygodni, wiec raczej nie nastawialbym sie na kontakt z jego strony. Ot nie pierwszy i nie ostatni temat zalozony dla jaj i zapewne zamkniety za chwile zostanie przez Zielonego (nie ludzika).
  • 0



#340

shizuka_ni.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacharic, nareszcie konkretna wypowiedź, z którą w stu procentach się zgadzam. Widać, że wiesz, o czym mówisz. Czytając temat miałam wrażenie po niektórych poradach, ze "nie tędy droga" a tu na koniec miłe zaskoczenie;)

Voveng, z całym szacunkiem, "byłem w stanie poświęcić duszę"? Chyba sam nie zdajesz sobie do końca sprawy, na co się pisałeś.. Też polecam egzorcystę, im szybciej, tym lepiej. Chyba, że czujesz się z tym bytem komfortowo. Bez fachowej pomocy może być tylko gorzej, kwestia czasu.


  • 0

#341

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pisze na szybko żeby moderator mi nie zamknął tematu, dzisiaj wieczorem przeczytam wszystkie nowe posty i zedytuje tą odpowiedź i odpowiem na wszystko ponieważ teraz nie mam czasu.

Natomiast co do nagrań to konkretne nagrania (na które tak czekaliście) pojawią się już w tą sobotę. 

 

@zacharic

Widzę że interesujesz się tematem i masz dużą wiedzę, jednam mimo wszystko do egzorcysty nie pójdę i nie skorzystam z pomocy kościoła z wiadomych przyczyn. O kościele też nie chce sie za bardzo rozpisywać żebym nie został skrytykowany itd.

Ale dzięki za rady i próbę pomocy.

 

@Matrix934

W sobotę będą ;)

 

@Viveka

Zobaczymy jak to będzie z moimi nagraniami, jak coś to dam znak i dzięki za propozycje.

 

@shizuka_ni

Z bytem nie czuję się komfortowo, co do paktu to jestem nadal przekonany że dobrze zrobiłem, doskonale wiem na co się pisałem i niczego nie żałuję.

Do egzorcysty nie pójdę i nawet nie myślę by skorzystać z pomocy kościoła, 


Użytkownik Voveng edytował ten post 26.11.2015 - 00:06

  • 0

#342

Matrix934.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to czekamy z niecierpliwością :-)
  • 0

#343

AdeNyan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze to parę dni wertowałam te posty, wątek z nielicznych mi się początkowo spodobał i "nie wiał fejkiem". Potem te roczne przerwy i wiarygodność padła, a ten post z paktem z diabłem mnie nieźle rozśmieszył :-)

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Użytkownik AdeNyan edytował ten post 08.12.2015 - 20:05

  • 0

#344

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóz, powiem tylko tylę- straciłem (tak, straciłem) baardzo wiele czasu na przeczytanie tego wątku. Na początku wydawał mi się prawdziwy i byłem ciekaw jak potoczy się cała historia.. Niemniej - na nagranie czekamy już, bagatela, niemal trzy tygodnie. Bacząc na wcześniejsze przerwy i nieobecności autora wątku - chyba nie ma się co załamywać :D Niemniej, całość, przynajmniej w moich oczach, traci bardzo wiele na autentyczności.

Co by nie robić offtopu:
@Autorze Tematu: czy po podpisaniu Paktu z Diabłem odczuwasz na co dzień jakiekolwiek negatywne skutki?

 


Użytkownik Zakacupirzony edytował ten post 14.12.2015 - 17:32

  • 0

#345

szustek97.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prośba z mojej strony, niech ktoś zamknie ten temat raz na zawsze... Nic się tutaj nie dzieje a autor ewidentnie robi sobie z nas jaja, jedynie dziwię się że tak długo mu się chciało ciągnąć "to" . Temat dawno "wysechł" i jest mocno naciągany, nic dodać nic ująć - raczej wiadomo co trzeba z nim zrobić...

Pzdr


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych