Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w moim domu ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
347 odpowiedzi w tym temacie

#301

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Autor w jednej z relacji wspomina, że głos wezwał go dwa razy po imieniu i powiedział "proszę Cię". Może warto by się tym wątkiem zainteresować. Może możesz tej zjawie jakoś pomóc/uwolnić.

 

Swoją drogą - wejść w relacje z istotą zza światów. Coś pięknego:) 


  • 0

#302

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytalem początek i niestety dla mnie - fake. Film nagrywany bułką, w dodatku bez masła z wyciętym dźwiękiem. Tanie hasła, mające uwiarygodnić historyjkę w stylu "nie zależy mi na rozgłosie, chce pomocy"... Gdy mówicie, że macie w domu insekty, to bierzecie kamery, i możecie te insekty nagrać w hd, z dźwiękiem, mimo, że robaczki mają mniej niż 1cm. Gdy ktoś chce nagrać ducha, czy zjawisko paranormalne, mamy urywek, nagrywany w 240 p bez dźwięku, gdzie coś się porusza. Dziwne ? Co innego, gdyby autor podpisał się imieniem i nazwiskiem , zgodził na wywiad, rozmowę telefoniczną, byłbym w stanie uwierzyć, że coś tam się dzieje (dopuszczam możliwość istnienia zjawisk paranormalnych). W innym wypadku - fake, fake'a pogania.

 

Pozdro


  • 1

#303

Taekwondo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pytanie do autora działo się coś ostatnio ciekawego,paranormalnego? Bo jeżeli nie to można by zamknąć ten temat.Pozdrawiam
  • 0

#304

xxKatherinexx.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mojej miejscowości również kiedyś miało miejsce zjawisko tego typu.

A dokładniej w domu wktórym sie to działo kiedyś brat zabił brata.

W nocy w tej okolicy było słychać wściekłe psy biegające z łańcuchami

jednak nie było tam nic takiego widac. Każdy kto kupił ten dom nie zostawał tam na długo.

Właścicieli zmianiał praktycznie co chwile, aż nie trafił w posiadanie obecnych mieszkańców.

Zwrócili sie oni o pomoc do egzorcysty, który poświęcił dom i zlecił o postawienie krzyża w pobliżu domu.

Od kiedy krzyż stoi w tym miejscu dziwne krzyki które miały tam miejsce ustały.

 

Więc moim zdaniem krzyż który tam stał powinien wrócić na swoje miejsce i zalecam wizytę księdza nie zwykłego  tylko egzorcysty...!

Moja młodsza siostra również kiedyś potrzebowała  pomocy egzorcysty ale to juz całkiem inna historia...

Pozdrawiam i podziwiam odwagę bo ja zapewne dawno juz sama bym sie z tego domu wyniosła i zamieszkała z rodzicami :P

 


  • 0

#305

Bambina.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

 

Zainteresowałam się tematem, przeczytałam wszystkie 21 stron i niestety wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. 

Do duchów jestem nastawiona sceptycznie, ale przede wszystkim przez strach. Puki co nie widzę powodu dla którego autor miałby kłamać, a że rzadko się wypowiada być może nie ma czasu. Po skończeniu studiów nie ma się czasu na pisanie na forum a już na pewno na czytanie tych banialuk przez ponad 10 stron.

 

Jeśli chodzi o porady typu "porozmawiaj z nim" i inne bezpośrednie kontakty, to mówicie to wszyscy bo nie mieliście nigdy styczności. Jestem ciekawa ilu z was po zobaczeniu ducha czy innej postaci bez strachu porozmawialibyście z nim.

 

Na początku wątku wypowiedział się pewien ateista (nie będę szukać już tego postu) z pytaniem "dlaczego demony nie atakują nigdy ateistów". Z tego co słyszałam, to im większa wiara, tym bardziej przyciąga się istoty pozaziemskie.

 

Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji, gdyż odpowiedzi autora są bardzo interesujące.


  • 0

#306

Lia Arya.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałam cały temat i ten duch trochę mnie intryguje. Gdyby potrzebował pomocy bardziej lub mniej pilnej to nie odpuszczałby sobie na rok. Może trapi go jakaś błahostka i sam nie jest pewien czy to warte zachodu.
Mam jeszcze teorię że być może autor coś zrobił tej istocie, ale w poprzednim wcieleniu. Może był zabójcą, złodziejem, fałszywym przyjacielem lub kimś nielubianym z rodziny. Może był kimś lubianym i duch próbuje zwrócić na siebie uwagę.
Myślę że uprzejma rozmowa z tą istotą jest najlepszym rozwiązaniem (i kamerki).
Powodzenia :)
  • 0

#307

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Podobno ktoś miał odwiedzic twój dom. Ktoś z tego forum. I mieli przeprowadzić badania. Cos z tego wyszlo?


  • 0

#308

pokemonfan127.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Voveng serio, co Ci się stało? Miałeś nagrać ten film i co? Dla mnie temat do zamknięcia widać że autor leci z nami w kulki.


  • 0

#309

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aż chciałoby się napisać - A nie mówiłem?

 

Zamiast tego, fragment mojego wpisu sprzed ponad roku:

"Nie przeganiaj z tego tematu tak ochoczo sceptyków, bo skończy się to przekształceniem go w "kółko wzajemnej adoracji" - które zresztą też nie potrwa wiecznie. Przy którymś z kolei "nienagranym" spotkaniu z duchami, nawet najbardziej zagorzali zwolennicy Twoich "zmagań z duchami" stracą zainteresowanie.
I nie pomogą relacje pisane, z cyklu : "biegałem po domu i sypałem solą" - chociaż z pewnością, przez jakiś czas go podtrzymają "na topie"..."


  • 1



#310

pokemonfan127.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Admin już dawno powinien zamknąć temat. :censored:


  • 0

#311

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ściema ale nagrodzona 18 plusami a wystarczy wpis autora, że znowu nagra coś za czas jakiś i znowu wzbudzi ciekawość. O naiwności. zbierasz żniwo


  • 0



#312

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podobno ktoś miał odwiedzic twój dom. Ktoś z tego forum. I mieli przeprowadzić badania. Cos z tego wyszlo?


Ja wyraziłem chęć złożenia wizyty z dwóch głównych powodów.
1. Nie wierzę w tego typu zjawiska, jednak ciekawią mnie one w pewien sposób i chciałbym choć po części poznać ich przyczynę.
2. Mieszkam z znośnej odległości od Pana Autora, więc z chęci pomocy i czystej ciekawości chętnie spedzilbym tam noc.
Lecz zaproszenia ze strony Autora nie było, więc nie chce się napraszać, bo jeszcze ktoś pomyśli że mam jakieś inne, niecne zamiary;)
  • 0



#313

atma.
  • Postów: 128
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybym była tym duchem to też odpuściłabym sobie na rok, dwa albo dziesięć. Od 9 lat prosi o światło  dostaje tylko histerię i strach. Włos z głowy nikomu nie spadł, nic się nie stało, nawet trzaśniecie szafką w łeb nic nie pomogło, to co robić jak nie usiąść i poczekać aż ktoś załapie że duchy nie krzywdzą, ale potrzebują światła i miłości? Jak jest ciemno to się zapala światło,światło rozprasza mrok. Czy ksiądz ze swoją wodą wniósł miłość i zrozumienie? Takie samo jak rozhisteryzowany chłopczyk w domu, karmiący się tanimi horrorami. Demony mają swoje imiona: Strach, Złość, Zazdrość, Nienawiść - znamy to - prawda? Cieni się nie wygania, cienie rozprasza się światłem. To takie proste. 

Nie ma znaczenia czy ta historia jest prawdziwa czy wyssana z palca, komuś może się przydać.

Jeśli ktoś do kogoś zwraca się o pomoc to oczekuje pomocy a nie tego, że ten ktoś będzie uciekał z wrzaskiem.


Użytkownik atma edytował ten post 25.06.2014 - 07:26

  • 1

#314

Burbon.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten pierwszy filmik co wstawiałeś nie działa - wyskakuje mi że film jest prywatny.


  • 0

#315

Czarna..
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszę tu ponieważ przejrzałam wszystkie wpisy i jestem ciekawa dalszych wydarzeń.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych