Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pobudka o 3 w nocy codziennie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ten jeden jedyny zryty.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema. Jestem tu nowy, specjalnie dla tego tematu założyłem tu konto.
Mam 13 lat, chyba wystarczy.
Mój problem polega na tym, że codziennie od ok. 2 miesięcy, budzę się o godzinie 3-4. Moja siostra mówi, że ktoś mnie obserwuje, ale nie wierze jej.
Miałem jeszcze jeden przypadek, mianowicie:
Obudziłem się ok. 3 i sobie leże(nigdy nie mogę usnąć) a tu w pewnej chwili słyszę kroki dochodzące z pokoju, patrze a tam nic, a one nadal są słyszalne. Późnej coś zaczęło chodzić po strychu. Zacząłem się tak bać, że nie wiem.
A i jeszcze, gdy w domu okno jest zasłonięte to śpię bez problemu,a gdy nie jest to właśnie się budzę. Pomożecie?
  • 0

#2

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze powiedz na którym piętrze mieszkasz.
Czy znasz historię swojego domu/kamienicy/bloku?
I jak ci może siostra mówić że jesteś obserwowany? Może chce cię nastraszyć?
  • 0



#3

Ten jeden jedyny zryty.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam w domu jednorodzinnym. Mam parter i strych.
Ten dom ma z 20 lat. Nikt tu nie umarł, nikt nie został zabity. Dom jak dom
Nie wiem, mówiła mi to
  • 0

#4

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, że niewłaściwie się odżywiasz, masz jakieś problemy ?
  • 0

#5

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak masz podejrzanych sąsiadów to mogą być pedofile którzy obserwują cię przez okno ale to raczej nie ;p
Kroki to mogą być tak zwana. praca podłogi. Jeśli masz drewnianą podłogę tak właśnie jest czasem. W nocy to słychać bo dźwięk lepiej się rozchodzi.
  • 0



#6

Ten jeden jedyny zryty.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam żadnych problemów. Sąsiedzi mieszkają 1km ode mnie. Ale nie mam drewnianej podłogi
  • 0

#7

Hurricane.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Siostra Ci tak mówi, ponieważ po necie krąży plotka, że kiedy budzisz się o 3 w nocy to na 90% ktoś cię obserwuje. Oczywiście jest to nie prawda.

Użytkownik Hurricane edytował ten post 17.03.2013 - 17:08

  • -1

#8

premier.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz spokojnie spać, nic się nie dzieje. Wyrośniesz z tego.
  • 1

#9

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O której godzinie kładziesz się zwykle spać? Czy zdarza Ci się „zarywać noce”? Czy często śpisz w dzień? Masz jakieś zwierzęta domowe? Wierzysz w słowa siostry? Czy jesteś chrześcijaninem?
Wbrew pozorom, zadane pytania mają podstawy.

Zasłoń okno, skoro to rozwiązuje Twoje problemy.

Użytkownik Yoh edytował ten post 18.03.2013 - 12:44

  • 0



#10

Ten jeden jedyny zryty.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP
Tak ok. 22-23
No budzę się o 3 i idę spać o 4-5, a dziś wstałem o 1 i leżałem do 4 bo nie mogłem spać
Wcale nie śpię
Nie, nie mam
Nie wierzę
Tak, jestem
Okno drugi dzień z rzędu zasłonięte a nadal się budzę...
  • 0

#11

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To budzenie się o jakiejś porze jest głównie przyczyną nas samych. Wstałeś raz, drugi, trzeci o tej 3:00 nad ranem i potem organizm się przyzwyczaił, dlatego budzisz się tak codziennie. Albo może zdarza Ci się wypić jakąś herbatę, czy wodę zaraz przed zaśnięciem, a potem po prostu wstajesz do toalety, a że w granicach tej 3:00 może po prostu dlatego, że wtedy sen jest już płytszy :)
  • 0

#12

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@UP
Tak ok. 22-23
No budzę się o 3 i idę spać o 4-5, a dziś wstałem o 1 i leżałem do 4 bo nie mogłem spać
Wcale nie śpię
Nie, nie mam
Nie wierzę
Tak, jestem
Okno drugi dzień z rzędu zasłonięte a nadal się budzę...

Reasumując... Za dnia nie sypiasz w ogóle, natomiast spać kładziesz się dopiero w okolicach godzin 22-23. Zważając na fakt, że od około dwóch miesięcy wstajesz mniej więcej o tej samej godzinie, można dojść do wniosku, iż „ustawiłeś” właśnie na nią swój „naturalny budzik”. Pobudka następuje zdecydowanie za wcześnie – organizm nie ma odpowiednio dużej ilości czasu do wypoczynku, przez co chodzisz zmęczony. Wspomniany na początku brak snu za dnia, dodatkowo wzmacnia to nieprzyjemne uczucie zmęczenia. W słowa siostry nie wierzysz, jednak jesteś chrześcijaninem. Godzina 3:00 w nocy jest odwrotnością godziny 15:00 w południe, kiedy to Jezus został ukrzyżowany za grzechy człowieków. „Przestawiłeś” się na pobudki o godzinie 3:00, a „paranormalna otoczka” związana z „godziną demonów”, która swoją drogą jest bzudrą, jedynie wzmacnia w Tobie niechęć do snu o tej porze.
Ewentualnie, możesz spać do dość późnej godziny po tym jak już zaśniesz ponownie po nagłej pobudce. Jeżeli się wtedy kładziesz około godzin 22-23, możliwe, iż organizm jest za bardzo wypoczęty. Zasypiasz, ale sen jest dość lekki, a ty wstaniesz o naprawdę wczesnej godzinie – na przykład, o 3:00 w nocy, do której to się przyzwyczaiłeś przez okres dwóch miesięcy.

W kwestii kroków, które słyszałeś/słyszysz… Wyobraźnia może płatać Ci figle – zbyt mocno się napalasz na to, że coś jest nie tak, skoro wstajesz cały czas o godzinie 3:00 nad ranem. Ewentualnie, masz jakieś gryzonie w domu o których istnieniu nie wiesz – do tego dochodzi strach „przed nieznanym”.

Użytkownik Yoh edytował ten post 21.03.2013 - 13:31

  • 0



#13

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeśli bierzesz jakieś leki, pijesz, palisz, bierzesz narkotyki, to może być skutkiem ubocznym któregoś z wymienionych.
  • 0

#14

agatrop.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Godzina 3:00 w nocy jest odwrotnością godziny 15:00 w południe, kiedy to Jezus został ukrzyżowany za grzechy człowieków.


I małpów, z których wyewoluowały człowieki.

Użytkownik agatrop edytował ten post 25.03.2013 - 20:34

  • 0

#15

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za oknem, na zewnątrz często coś się dzieje,czasem cienie kołysających się drzew tańczą na ścianie ,najgorzej jeśli jest jakaś latarnia albo świeci księżyc dlatego łatwiej zasnąc przy zasłoniętych oknach, podobnie jest czasem z otwartym oknem, zdarza się szczególnie gdy człowiek nie jest zbyt senny , że słyszy się każdy dźwięk i odgłosy są wyjątkowo denerwujące.

Osobiście uważam , że jesteś w wieku dojrzewania i hormony mocno wariują co na pewno ma wpływ na sen, w twoim wieku sypiałem po 5 godzin na dobę i wysypiałem się a siostry nie słuchaj jest pewnie starsza i chce postraszyć, takie siostrzane psoty :>

Jak chcesz się trochę odegrać to powiedz siostrze, że miała rację bo obudziłeś się ale tym razem to ją ktoś obserwował, koniecznie potem powiedz , że żartowałeś bo to ona może mieć problemy ze snem.

Użytkownik Padael edytował ten post 26.03.2013 - 12:01

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych