Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znikający tramwaj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak widziałeś tramwaj który nagle zniknął. Często się zdarza że tramwaje znikają. Tylko co się dzieje z ludźmi którzy są w środku?
Na pewno masz rację. :lol

Z ponad 100 metrów nie widziałem ludzi a że nie spodziewałem się tego co stanie się później nawet nie zwróciłbym uwagi.
Tak wąchałem hash a miałem pod powiekami LSD i pod kurtką kroplówkę ze spirytusem ;)
Jak pisałem wcześniej nie byłem pod wpływem niczego,byłem zdrowy i wypoczęty,zdarzyło mi się to raz w życiu i nigdy nie miałem nawet podobnej sytuacji,racjonalnie nie potrafię tego wytłumaczyć w żaden sposób i dlatego napisałem o tym zdarzeniu,jest to dla mnie na tyle dziwne,że niewielu osobom o tym opowiadałem,pewnie gdybym słyszał o tym od kogoś byłbym równie sceptyczny.

Użytkownik Padael edytował ten post 12.03.2013 - 12:37

  • 0



#17

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Opowiadam się za teorią przewidzenia. Często jak czekam na autobus widzę go jak jedzie, a ostatecznie okazuje się, że byłem w błędzie.
  • 0

#18

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze inne rozwiązanie - mogłeś widzieć tramwaj jadący w drugą stronę. Patrząc krótko twój mózg "dopowiedział" sobie resztę. Tramwaje aż tak bardzo nie różnią się widziane z tyłu, czy z przodu, niektóre modele są nawet dwukierunkowe.
  • 0



#19

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wówczas tramwaje były jednokierunkowe,więc można wykluczyć tył jadącego w drugą stronę,nie wiem,może przewidzenie ale wyjątkowo realistyczne,to mówi moja część racjonalna do bólu.
Widziałem co widziałem nie wiem za cholerę jak to ugryżć i wytłumaczyć.Nigdy wcześniej ani potem nic mi się nie przywidziało,daję głowę,że i wtedy też,mimo to zdaję sobie znakomicie sprawę jak brzmi moja historia.
Nie chcę na siłę nikogo przekonywać,chciałem się tylko podzielić prawdziwym,niesamowitym,tajemniczym przeżyciem,które dla mnie na zawsze pozostanie zagadką,

Użytkownik Padael edytował ten post 12.03.2013 - 19:10

  • 0



#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ile masz lat jeśli można wiedzieć?
  • 0



#21

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ile masz lat jeśli można wiedzieć?

Można ,37
  • 0



#22

Sześć.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mowiac zdziwilem sie troche, mialem wlasnie taka sama sytuacje jakis czas temu, wlasciwie zdarzylo sie to dwukrotnie. Na dole mojej ulicy jest przystanek tramwajowy, codziennie przed 8 biore tam tramwaj do szkoly, i tez kilkanascie metrow nizej jest zakret z ktorego tramwaj sie wylania. Myslalem ze tylko mi takie rzeczy sie przytrafiaja, hehe...

Użytkownik Sześć edytował ten post 16.03.2013 - 22:51

  • 0

#23

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Moja teza, tramwaj przyspieszył, Ty się odwróciłeś i nie zauważyłeś go :)
  • 0

#24

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Moja teza, tramwaj przyspieszył, Ty się odwróciłeś i nie zauważyłeś go :)

Moja hipoteza masz mnie za idiotę,w dodatku ślepego
  • 2



#25

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja hipoteza masz mnie za idiotę,w dodatku ślepego

Dokładnie. :roll:
I do tego głuchego. Tramwaj przejeżdżający 2 metry za plecami każdy chyba usłyszy.
Jakby nie patrzeć hipoteza Robota powala moją na łeb. :))
  • 0



#26

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No postarałem się ;) Mogłeś mieć słuchawki na uszach z muzyką na full i założę się że akurat mruknąłeś!
  • 0

#27

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No postarałem się ;) Mogłeś mieć słuchawki na uszach z muzyką na full i założę się że akurat mruknąłeś!

Racja, ;) kichnąłem a kichnięcie trwało koło 20 minut.
W rzeczywistości wielokrotnie przerabiałem różne hipotezy i jedna,jedynie rozsądna,mimo,że zaprzecza zdrowemu rozsądkowi,jest taka,że na pewno był a potem na pewno go nie było.Nie mam wątpliwości co do faktu,nie znam przyczyny zjawiska ani jego natury.
  • 0



#28

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może był i się cofną? Albo ukradli. Heh, pamiętam jak razm byłem w Rosji. Nie takie rzeczy się tam dzieją mój drogi...
  • 0

#29

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może był i się cofną? Albo ukradli. Heh, pamiętam jak razm byłem w Rosji. Nie takie rzeczy się tam dzieją mój drogi...

W Rosji to nawet windy jeżdżą w bok.
  • 2



#30

marker762.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Padael , mam takie pytanie ;- czy jest możliwe ze na tym zakrecie widzialeś tramwaj który jechał w przeciwnym kierunku? No bo jeśli widzialeś go tylko przez ułamek sekundy, to może cieżko było ocenic w którą strone jedzie, a tramwaj i z przodu i z tylu prawie tak samo wyglada. A jeśli to nie to, to może fatamorgana jakaś?:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych